Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-08-2014, 15:25   #61
_MarSs_
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-10-2008
Model: Mondeo
Silnik: TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 21
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Mam E173 z Plusa, ale próbowałem E169 i też działał.
Wcześniej sprawdzałem kilka tych nowszych "czterocyfrowych" i żaden nie dał się uruchomić.
Musisz poszukać jakiś "trzycyfrowy" i powinien zadziałać.

Inna sprawa, że w schowku jet trochę słaby zasięg, bo wiadomo poduszka, belka wzmocnienia, podgrzewana szyba, więc kombinuję z anteną zewnętrzną ale nie znalazłem jeszcze nic ciekawego.

_MarSs_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2014, 22:24   #62
libekgz
ford::average
 
Avatar libekgz
 
Imię: B A R T E K
Zarejestrowany: 08-03-2014
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007r.
Postów: 75
Domyślnie

Cytat:
Napisał _MarSs_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nakręciłem coś na szybko telefonem, więc szału nie ma, ale można się zorientować co i jak.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dzięki serdeczne! Filmik naprawdę zacny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jedynym minusem jest zmiana stacji z poziomu kierownicy ale z tego co wiem jest aplikacja ustawiająca przyciski jak chcemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
https://lh4.googleusercontent.com/-SEs7NrF-iCE/U76WGf130uI/AAAAAAAADDg/jXQfu5_sxbE/w300-h70-no/sygnatura.jpg
libekgz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2014, 20:45   #63
d64
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-07-2011
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK2
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 30
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam,

Pytanie, skoro koledzy testowali już jakieś radia na Androidzie (producent, model), które polecicie do FF2 (2005-200Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.:

Po z mnogością funkcji jakie oferuje system android, interesują mnie szczególnie poprawnie działające funkcje z naciskiem na działanie hardware'u:

- jakość dźwięku, jak oceniacie w stosunku do standardowego radia SONY montowanego w fordach ?
- Navi
- Sterowanie z kierownicy
- SVC
- System głośnomówiący (zbiera dobrze, bez pogłosu)
- WiFi
- jakość dźwięku

generalnie +-

Dziękuję i pozdrawiam.
d64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2014, 08:54   #64
zomer1
ford::beginner
 
Imię: michal
Zarejestrowany: 30-09-2013
Skąd: turek
Model: focus mk2 lift
Silnik: 1.6tdci 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ja mam wprawdzie foke po lifcie więc radio troche inne,
mój model to FOD-7608GDA
-jakość dźwięku (wcześniej miałem zwykłe CD6000, nie sony), na standardowych głośnikach nie zauważyłem więcej różnicy, lecz na pewno jest więcej możliwości ustawień (rozbudowany equalizer)
-Navi działa b. dobrze GPS łapie praktycznie od razu po włączeniu (działam na automapie)
-sterowanie przy kierownicy działa i można przypisać różne funkcje do każdego przycisku
-SVC? chodzi o speed volume control? nie wiem nawet czy mam taką funkcje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
-system głośnomówiący działa dobrze.
-wifi też...
zomer1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2014, 11:13   #65
zdroyek
ford::beginner
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 29-05-2014
Skąd: WWL
Model: Galaxy MK2
Silnik: ASZ 1,9 TDI 130 KM
Rocznik: 2004
Postów: 39
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Testował ktoś takie radyjka w Galaxy MK2? Mozecie podrzucić opionie - model ?
__________________
Galaxy MK2 1,9TDI (ASZ) - 2004 - wirus na 169kM (360Nm)
Focus MK1 1,6 - 1998
a miało nie być samochodów na F...
zdroyek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2014, 10:03   #66
d64
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-07-2011
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK2
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 30
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam,

Wczoraj zadałem kilka pytań do sprzedawcy z aliexpress.com odnośnie takiego cuda:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Czekam na odpowiedz, gdy ją uzyskam podzielę się tą informacją, może ktoś skorzysta.

Pozdrawiam.
d64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 19:32   #67
_MarSs_
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-10-2008
Model: Mondeo
Silnik: TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 21
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Moje radio ma interfejs podobny do tego z linka, ale jakby trochę starszy firmware.
GPS bezproblemowy (dla mnie najważniejsze).
Jakość dźwięku moim zdaniem i moich pasażerów jest lepsza (fordowskie 6000 grało płasko jak "łazienkowe").
SVC nawet przy poziomie niski za bardzo podgłośniało, więc wyłączyłem (de facto fumkcja ta używa prędkości z GPS a nie z CAN, co ma tą "zaletę" że radio ma zawsze aktualną pozycję, więc po włączeniu apki do nawigacji już wie gdzie jest).
WiFi normalnie, ale bez szału jeśli chodzi o zasięg.
Współpraca z ELM327 bardzo dobra, szybko odświeża parametry, ale nie da się skasować błędów z poziomu Torque.
Mikrofon u mnie był tylko wbudowany i miał trochę za słabą czułość, ale dołożyłem sobie wejście na zewnętrzny i podłączyłem jakiś stary od dyktafonu i teraz jest super!
Obecnie dużo jeżdżę na GoogleMaps i jestem mega zadowolony, bo omijam wszystkie korki :-))
Radio działa bezproblemowo ponad pół roku i mam nadzieję, że tak zostanie.

A-ha i podlutowałem odcinek 12 cm przewodu do modemu i teraz mam wreszcie dobry zasięg GSM nawet w schowku.

Minusy:
- radio wpisuje mi błąd do komputera samochodu (coś o utraconej komunikacji z zestawem audio);
- wypadł mi taki element ozdobny ze środka prawego pokrętła i chyba się zgubił;
- słychać wentylator radia przy zgaszonym silniku (można go wyłączyć w menu, ale obawiam się o żywotność radia bez chłodzenia).

Ostatnio edytowane przez _MarSs_ ; 21-09-2014 o 19:37
_MarSs_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2014, 22:21   #68
maciek8791
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-06-2010
Skąd: łódź
Model: Ford SMAX
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 122
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał _MarSs_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Obecnie dużo jeżdżę na GoogleMaps i jestem mega zadowolony, bo omijam wszystkie korki :-))
To jest największa zaleta tych systemów na androidzie. Naprawdę poważnie bym się zastanawiał nad tym zamiast fabrycznej navi. Dodaj do tego obsługę email na przykład. Dla mnie w pracy po prostu bajka...

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
maciek8791 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2014, 21:09   #69
Baumi
ford::average
 
Avatar Baumi
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 26-10-2012
Skąd: Odense
Model: MK4
Silnik: Duratec HE 2.0 PFI (145PS)
Rocznik: 2008
Postów: 59
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Dziś zamontowałem nowe radio i okazuje się, że jest to samo o które autor tematu pytał w pierwszym poście - dokladnie ten sam sprzedawca i to samo radio. Kilka dni będę testował, a później opiszę moje wrażenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Od razu tylko napiszę, że miło mnie zaskoczyło wsparcie dla Conversa+ - radio wyswietla jedynie czestotliwosci (plyty nie probowalem jeszcze), natomiast ladnie przechodzi pomiedzy radio / cd oraz aux (tu mam wpieta kamerke dvr).

Pelna relacja za kilka dni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Baumi ; 14-10-2014 o 19:14
Baumi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2014, 16:48   #70
Jasob
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-04-2007
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1,6 Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 12
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Baumi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pelna relacja za kilka dni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czekamy z niecierpliwością.

Pozdrawiam
Jasob jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.