Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-05-2013, 15:13   #21
Misiecki
ford::average
 
Avatar Misiecki
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 19-03-2010
Skąd: Ostrów Mazowiecka
Model: Mondeo MkIV Silver X Panther Black
Silnik: 1,8 TDCI 125 KM
Rocznik: 2008
Postów: 110
Domyślnie Odp: Zaparowane reflektory (rozbiórka i uszczelnienie)

Powoli widać postępy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Halogeny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
House Music it's a soul thing a body thind a spiritual thing
Kolor TDCI jest tylko jeden .... Panther Black

Ostatnio edytowane przez Misiecki ; 04-05-2013 o 18:19
Misiecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2013, 10:26   #22
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Zaparowane reflektory (rozbiórka i uszczelnienie)

A kiedy zdjęcia z czarnymi lampami to mnie bardziej interesuje -świetna robota Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2013, 11:29   #23
kordyl
ford::professional
 
Avatar kordyl
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: Warszawa-Sejny
Model: Mondeo TitaniumX Panther Black
Silnik: 2,5T 258KM 396Nm
Rocznik: 2007
Postów: 1,290
Domyślnie Odp: Zaparowane reflektory (rozbiórka i uszczelnienie)

Czy to możliwe, że reflektory halogenowe tak różnią się od ksenonów ??
Chciałem swoje rozebrać ksenonowe i stwierdzam, że nie ma takiej możliwości... Jest kilka zatrzasków, których się nie wypnie żeby czegoś nie połamać... A może to różnica w roku produkcji ??
BTW lampy w mkIII rozbierałem w kilka minut, więc jakieś pojęcie mam.
__________________
kordyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2013, 22:22   #24
luqe
ford::average
 
Avatar luqe
 
Zarejestrowany: 02-06-2012
Skąd: WOT
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2007
Postów: 121
Domyślnie Re: Zaparowane reflektory (rozbiórka i uszczelnienie)

grzecznie i cierpliwie przestudiowalem caly temat... i takie rozczarowanie na koniec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z niecierpliwoscia czekam na foty lamp, bo halogeny... ZACNE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na czarnym samochodzie ladnie wygladaja... ja mam ciemno szary. ciekawe jak by sie prezentowaly. bo ciemne lampy tez chodza mi po glowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
luqe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2013, 14:01   #25
Misiecki
ford::average
 
Avatar Misiecki
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 19-03-2010
Skąd: Ostrów Mazowiecka
Model: Mondeo MkIV Silver X Panther Black
Silnik: 1,8 TDCI 125 KM
Rocznik: 2008
Postów: 110
Domyślnie Odp: Zaparowane reflektory (rozbiórka i uszczelnienie)

dario6273 póki co brak czasu trochę, ale niebawem !

kordyl przyjacielu z tego co widze niewiele różnią nasze, bo te które rozbierałem to 2008 rocznik tak jak moje auto.

A rozebrać się da na 200%, sęk w tym że ja zatrzaski dopiero odginałem po wygrzaniu bo normalnie to przylożenie niewielkiej siły i łamiesz zatrzask takie są sztywne a on nie zeskoczy póki połówki będą sklejone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja właśnie po to kupiłem drugi zestaw lamp za 70 zł jako "treningowe" aby właśnie wyśledzić takie momenty potencjalnie .... szkodotwórcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., bo cały ten plastik czarny z którego się składa obudowa reflektora jest termoplastyczny (robi się miękki po podgrzaniu), więc na zimno prędzej je wyłamiesz.

Proof [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] tutaj gość malował ksenony, plus na germańskim forum widziałem że również rozbierali ksenony dokłądnie tą samą metodą.
Ja muszę jeszcze jedną rzecz sprawdzić w weekend, zanim zabiorę się za te które siedzą w aucie. Czy te zatrzaski pogdrzane i wygięte po włożeniu do gorącej wody odkształcą się do pierwotnej pozycji.
__________________
House Music it's a soul thing a body thind a spiritual thing
Kolor TDCI jest tylko jeden .... Panther Black

Ostatnio edytowane przez Misiecki ; 07-05-2013 o 14:14
Misiecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2013, 19:13   #26
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Zaparowane reflektory (rozbiórka i uszczelnienie)

Nie wiem jak ty to zrobiłeś ale ja dzisiaj próbowałem podważać zatrzaski na lampie i trochę trzeszczałyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. takie byłe sztywne a były bardzo ciepłe bo silnik był gorącyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wygląda na to że moja lampa sklejona jest na zwykły czarny silikon bo w jednym miejscu wystaje nadmiar który przetestowałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2013, 20:18   #27
chase1
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-03-2009
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 166
Domyślnie Odp: Zaparowane reflektory (rozbiórka i uszczelnienie)

hmm - widzę, że nie tylko mi nie podobają się srebrne lampy w czarnym samochodzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak trzymać !!
czekam na dalsze relacje / zdjęcia.. może i ja się zdecyduję w wolnej chwili
chase1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2013, 07:34   #28
Misiecki
ford::average
 
Avatar Misiecki
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 19-03-2010
Skąd: Ostrów Mazowiecka
Model: Mondeo MkIV Silver X Panther Black
Silnik: 1,8 TDCI 125 KM
Rocznik: 2008
Postów: 110
Domyślnie Odp: Zaparowane reflektory (rozbiórka i uszczelnienie)

dario6273 Ale silnik przyjacielu nie nagrzeje Tobie tak lapmy w życiu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mówię spróbuj potraktować ja suszarką do włosów na maksymalnym nawiewie, you will see the diference.

Ps. To ta masa wygląda jak zwykły czarny silikon, i na bank sa klejone tą samą technologią.Poszło PW do Ciebie.
__________________
House Music it's a soul thing a body thind a spiritual thing
Kolor TDCI jest tylko jeden .... Panther Black

Ostatnio edytowane przez Misiecki ; 09-05-2013 o 08:08
Misiecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2013, 10:56   #29
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Zaparowane reflektory (rozbiórka i uszczelnienie)

"Misiecki " dziękiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. -mam jedną lampę w zapasie to na niej poćwiczę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .Jak dobrze pójdzie to zdam relację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2013, 14:09   #30
chase1
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-03-2009
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 166
Domyślnie Odp: Zaparowane reflektory (rozbiórka i uszczelnienie)

Powiedzcie mi proszę - zamierzacie składać lampy na oryginalnym kleju/sylikonie/.... czy dajecie nowy ?
Na talkford siruncle pisze, że lampa została złożona na "oryginalnym uszczelnieniu" - jeśli tak to można nazwać.
chase1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.