Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-09-2010, 19:04   #1
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Exclamation Wolf racing i MS-Design ;)

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cześć

Postanowiłem pójść w tym kierunku

chciałbym przeprowadzić rozeznanie wśród Was na temat znajomości i zainteresowania akcesoriami firmy Wolf (alu, stylistyka, zawieszenie, "pierdółki")....

oferta dotyczy praktycznie wszystkich modeli forda....
z tego co wiem to dla starszych modeli oferta jest już uboga ...

ale ....

przeprowadźmy lużne gadki które pozwolą mi na orientację w terenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a to przykłady o co lotto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm

Ostatnio edytowane przez Cobretti ; 26-09-2010 o 19:50
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2010, 19:16   #2
Hashenty
ford::average
 
Avatar Hashenty
 
Zarejestrowany: 18-10-2008
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 117
Domyślnie Odp: Wolf racing - ;)

Dla mnie z tą tylko różnicą, że praktycznie każdy tuning brabusa dla mercedesa czy nawet irmschera dla opla mi się podoba i pasuje do całości auta, a wolfa dla forda raczej nie :] Zawsze wygląda to tak, że jest na siłę doklejony i nie ma zachowanego jednego stylu dla całej bryły auta. Czasem wychodzi im to lepiej, czasem gorzej,ale zawsze odnoszę wrażenie, że nadwozie żyje swoim życiem, a dokładki swoim. Zestaw do najnowszego mondeo wygląda już całkiem fajnie, ale poprzednie to było takie obwieszanie auta.
Hashenty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2010, 07:57   #3
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Wolf racing - ;)

Na pewno mówisz o Wolfie ??
Bo nie wiem gdzie Ty widzisz obwieszanie dokładkami fordów (zdjęcia góra)...
po za tym do MKIV jeszcze nie ma pakietu stylistycznego
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2010, 09:43   #4
Hashenty
ford::average
 
Avatar Hashenty
 
Zarejestrowany: 18-10-2008
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 117
Domyślnie

Próg w focusie i dokladka w mondeo wyglądają jak uniwersalny zestaw z allegro :] Wiesz już o co mi chodzi? :]

To mk4 musialem widzieć z jakimś innym pakietem, ale ladnie mu w nim bylo. Może później poszukam to wrzucę fotkę.

Tutaj fajnie tworzy jedną calość. O pakiecie do mk3 tego nie mogę powiedzieć.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 18-09-2010 o 09:52 Powód: Regulamin punkt21
Hashenty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2010, 10:07   #5
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Wolf racing - ;)

Rieger to inny tunner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Poza tym progi z niby chłodzeniem hamulców ?? wygląda nie bardzo....
jak dla mnie nie pasi do tego typu auta...

pominę tu ten napis turbo rodem z porsche czy porschakowy wydech symbolizujący niezłą moc.... której w mondku nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wiadomo - gusta i guściki....
ale ten projekt jak dla mnie.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

no ale mamy tu rozmawiać o stylistyce Wolfa i ewent. zainteresowaniu tą oferta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2010, 10:58   #6
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: Wolf racing - ;)

ehh takie sobie te pakiety wolfa , felgi na jedno kopyto , dokladeczki zazwyczaj ... takie sobie to wszystko,.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2010, 11:35   #7
steell
ford::professional
 
Avatar steell
 
Imię: Andrzej Marek
Zarejestrowany: 26-12-2008
Skąd: Strzelce Opolskie
Model: Ford Fusion mk2 z USA /Mondeo mk5/
Silnik: 1,5 EB wersja SE, K&N 33-5000
Rocznik: 2014 model 2015
Postów: 1,310
Domyślnie Odp: Wolf racing - ;)

Problem w tym że nie ma konkurencji wiec nie muszą się zbytnio starać
__________________
Mój Grzechotnik]
Biały
steell jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2010, 12:42   #8
Hashenty
ford::average
 
Avatar Hashenty
 
Zarejestrowany: 18-10-2008
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 117
Domyślnie Odp: Wolf racing - ;)

Ja już nie mówię o guście, bo fakt - każdemu się co innego podoba i bardzo dobrze, bo nie wszystkie auta muszą być zrobione na jedno kopyto. Odnośnie tego riegera powyżej, chodziło mi o to, że np tylny zderzak i dokładki progów nie wyglądają jak doklejone, tylko są kontynuacją stylu, w jakim auto było pomyślane. Jeśli ma obłe kształty i linie, to dokładki, progi, zderzaki i inne pierdoły powinny być mniej więcej w tym samym stylu. A to czy ma naklejkę turbo, za duże wydechy itd to już sprawa drugorzędna. Swoją drogą, skoro jest tak jak mówisz Cobretti, to co to za tuner dla forda, który nie posiada pakietu stylizacyjnego do flagowego modelu auta, które jest na rynku od ponad 3 lat i już zdążyli do wprowadzić do niego lifting :]
Hashenty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2010, 00:25   #9
Maloopalony
ford::amateur
 
Avatar Maloopalony
 
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: z W.S.I pod Krakowem
Model: Honda Civic EP4
Silnik: diesel
Rocznik: 2003
Postów: 7
Domyślnie Odp: Wolf racing - ;)

Cytat:
Napisał Cobretti Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rieger to inny tunner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pominę tu ten napis turbo rodem z porsche czy porschakowy wydech symbolizujący niezłą moc.... której w mondku nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej hej powoli !!
po pierwsze nie opisywać skoro sie nie wie, co pod maską drzemie.
po drugie swego czasu Maćku polemizujac sam ze sobą.. udowodniłes ze przyciemnione lampy tylnie są oki..więc moge z Tobą rozpocząc nowy wątek o "Gustach i guscikach"
po trzecie i tu do Kolegi Hashenty..wychodzi na to ze mk4 to udany model i ciezko cos dołozyć aby nie przesadzić.Nachodzi mi tutaj na myśl model Alfy 156..Dołożysz = zepsujesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Maloopalony jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2010, 09:45   #10
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Wolf racing - ;)

Cytat:
Napisał steell Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Problem w tym że nie ma konkurencji
no jak nie ??
Spójrz wyżej - pakiet od Riegera...

Cytat:
Napisał Maloopalony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
po pierwsze nie opisywać skoro sie nie wie, co pod maską drzemie.
90% przypadków stylistyki "bazuje" na serii pod maską... ewent. chip Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale tu mi chodziło o pokazanie "przerostu" formy nad treścią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
myślę, że subtelniejszy wydech lepiej by tu wyglądał - ale to moje zdanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Maloopalony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
udowodniłes ze przyciemnione lampy tylnie są oki..
ale to było... chałupnictwo... a ja tu chcę rozmawiać o elementach dedykowanych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.