Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Diesel
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-04-2007, 16:31   #1
kostner
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Postów: 119
Domyślnie Regeneracja wtrysków 1.8 TD - jak ??

Panowie najprawdopodobniej mam do regeneracji wtryski w moim bolidzie. Pytanie czy moge zregenoerwoac je sam ?? Jaki jest ewentualnie koszt takiej zabawy?? Wiem ze wymienia sie koncoowki wtrysku - jakie sa odpowiednie do mojego silnika ?? Czy nadaja sie do tego celu podrooby dostepne na allegro czy musze kupowac orginaly ??

Pozdrawiam
Daniel

[ Dodano: 2007-05-03, 22:57 ]
No co nikt mi nie odpowie ?? nikt tego nie robil ?? Aktualnie mieszkam w Niemczech i tutaj takie uslugi sa raczej malo popularne jak juz to wymieniac na nowe a ze sie nie oplaca bo auto stare to szrotujemy !! Prosze was o pomoc.

kostner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2007, 09:18   #2
K300
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 24-04-2007
Skąd: Pomorskie
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 TD
Rocznik: 1999
Postów: 53
Domyślnie

witaj

odpowiednie będą końcówki wtrysków o numerach PDN12SDC 6872E
co do tych z allegro to do końca nie jestem przekonany ,najlepiej jakieś produkowane przez
forda ....oryginały zazwyczaj mają dłuższą żywotność ale są droższe

niestety tylko tyle mogę Ci powiedzieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
K300 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2007, 12:44   #3
kostner
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Postów: 119
Domyślnie

Dzieki za info. Zapytam ponownie w takim razie czy nikt z Was tego nie zlecal ?? Jakie koszty sa z tym zwiazane ??

Pozdrawiam
kostner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-08-2007, 20:08   #4
szatanek
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-03-2007
Skąd: Lublin
Model: Mondeo pierwsze po lifcie
Silnik: stary kibel 1,8 TD
Rocznik: 1997
Postów: 164
Domyślnie

Kolego daj sobie spokój z regeneracją tych wtryskiwaczy, wtryskiwacze czopikowe są na tyle tanie ze nie opłaca sie ich regenerowac, kup nowe Boscha i spokój. Co innego wtryskiwacze wielootworkowe do wtrysku bezpośredniego na takie trzeba juz sporo wyłozyc.
szatanek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2007, 23:18   #5
kostner
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-04-2004
Postów: 119
Domyślnie

Szatanek a czy moglbys mi podeslac oferte nowych wtryskiwaczy ?? Bo z tego co sie orientowalem to same wkladki do moich wtryskiwaczy kosztuja cos kolo 100 za sztuke boscha a zamienniki po 25 zloty. Wiec gdzie ta taniosc tych wtryskiwaczy ??
kostner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2007, 20:01   #6
szatanek
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-03-2007
Skąd: Lublin
Model: Mondeo pierwsze po lifcie
Silnik: stary kibel 1,8 TD
Rocznik: 1997
Postów: 164
Domyślnie

No to wydajesz 400 zł za 4 i masz spokój na pare ładnych lat, chyba ze wolisz wydać 25zł x 4 i robić to regularnie co roku bo jakość niektórych zamienników woła o pomstę do nieba.
No to dajmy na to 400 zł za 4 koncówki czopikowe vs 1000- 1200 za 4 wielootworkowe, różnica chyba jest ?
P.S. Delphi i Lukas tez robią porządne końcówki wtryskiwaczy nie musi koniecznie byc Bosch.
szatanek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2007, 20:46   #7
spth
ford::advanced
 
Avatar spth
 
Zarejestrowany: 26-04-2007
Skąd: Jelenia Góra
Model: audi & neon
Silnik: 2,5 & 2.0
Rocznik: 2004 & 1996
Postów: 202
Domyślnie

Witam !
Kup nasze, polskie z WZM, jakość porównywalna z tzw. oryginałami. Każdy pompiarz ci to założy. Potem sprawdzenie na próbniku i regulacja ciśnienia wtrysku. Tak to wygląda.
pozdro
spth jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.