Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-05-2013, 00:52   #21
Seboss
ford::beginner
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 15-02-2013
Skąd: Jawor
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2,3
Rocznik: 2002
Postów: 10
Domyślnie Odp: Alternatywny wyświetlacz temperatury czy da się zamontować

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest oryginalny fabryczny FIS w liczniku
Moim również zwłaszcza, że poprzednie auto było w wersji full i trochę mi tego brakuje, ale wymiana licznika i cała procedura to już wyższa szkoła jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,
sam tego nie zrobię, a znaleźć dobrego fachowca w mojej okolicy to wręcz cud Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...a tutaj musisz odrywac wzrok na prost i zerkać na małe cyferki z boku pod radiem, trochę to niebezpieczne
W lagunie I wyświetlacz był mniejszy i przez 13 latek nie było żadnych niespodzianek, chyba kwestia wprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szkoda że tak daleko do ciebie

Seboss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2013, 07:45   #22
deku
Junior Moderator
 
Avatar deku
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 20-03-2008
Skąd: Trójmiasto
Model: Galaxy mk2
Silnik: 2.3+LpgTech516
Rocznik: 2000
Postów: 783
Domyślnie Odp: Alternatywny wyświetlacz temperatury czy da się zamontować

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moim zdaniem lepszym rozwiazaniem jest oryginalny fabryczny FIS w liczniku, czyli wyświetlacz z komputera pokładowego z szerszym niż to MENU; spalanie chwilowe, spalanie średnie, średnia prędkość, przejechane w danym czasie kilometry, czas jazdy, dystans do CPNu i to w dwóch wersjach. w czasie ostatniej jazdy i z przejechanych ostatnich 2 tys km. A jeszcze miałbyś na tym FIsie temperaturę zewn., RDS z radia i informacje z nawigacji. Zapomiałem o waznych komunikatach z samego samochodu, typu; zużyte klocki ham. płyn do wycieraczek, informacje z silnika, rezerwa paliwa ...Jesli pełny Fis to dochodzą dodatkowo dwa wskazniki; temperatura oleju i voltomierz
W Fordowych silnikach 2.3 też to wszystko będzie? Bo mam 1/2 FIS. Jest temat o wymianie licznika, ale piszą w nim, że jak ktoś ma 1/2 FIS to się nie opłaca zmieniać, ale jeżeli byłoby to co piszesz, to jednak dla mnie gra jest warta świeczki.
deku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.