Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-02-2011, 14:54   #11
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: MKII 1.6 benz

No niestety przy kupnie używki trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2011, 15:04   #12
kopciuszek
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: MKII 1.6 benz

oby sie na rozrządzie skończyło to ok....zobaczymy po sprawdzeniu go tu i tu...czy warto ...

tomiscorpio...ja tez słucham jednym uchem zachwalań a swoje myślę...już raz tak kupiłam- nic tylko lać benzyne i jeździć- zapomniał wspomnieć że na dzień dobry silnik do wymiany - zalał nowym olejem ,który po przejechaniu 1,5 tyś km "wyparował" i okazało sie że do tego lania benzyny jest jeszcze to - to i to do roboty...
nie musi pachniec nowością....wystarczy żeby posłużył...

Ostatnio edytowane przez kopciuszek ; 08-02-2011 o 15:08
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2011, 09:49   #13
USS_Missouri
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-01-2008
Skąd: Prawie Radom
Model: Ford C max 2007 - 2010
Silnik: 1,6ccm
Rocznik: 2007
Postów: 47
Domyślnie Odp: MKII 1.6 benz

Posiadam Forda Mondeo 1,6ccm. Kupiłem trzy lata temu z przebiegiem 44 tys. km. Nikt praktycznie nie wierzył, że taki przebieg jest możliwy. Auto z 1997 roku. Obecnie ma na liczniku 81 tys. km. Jeszcze przed zarejestrowaniem założyłem gaz sekwencyjny Zenit. Moc silnika to 90 KM. Auta śmiga jak trzeba. Może trochę mocy jest za mało ale przy aucie typu sedan jakie posiadam jest to rekompensowane przez wysoki komfort jazdy. Czasami trapią go pewne bolączki związane z wiekiem auta ale fakt, że nie pisuję często na forum i nie szukam porady świadczy o tym, że większych awarii auto na razie nie miało.
Obecnie przymierzam się do kupienia Focusa Kombi z lat 1999-2001 ale nie wiem czy ok. 2200 euro jakie mogę przeznaczyć na zakup będzie kwotą wystarczającą.
Mondeo kupiłem w Niemczech (dla niektórych "dojczlandach") od niemieckiego dilera Forda - Mondeo było tam samochodem na potrzeby salonu.
Jak na razie jestem w pełni zadowolony z posiadanego samochodu.
Mondeo to całkiem przyjemne autko. Rodzinne, komfortowe i dające wiele satysfakcji z jazdy.
USS_Missouri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2011, 13:10   #14
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: MKII 1.6 benz

jak tam Kopciuszku kupiłaś karocę???Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2011, 17:01   #15
kopciuszek
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: MKII 1.6 benz

..niestety nie kupiłam...na przeglądzie też znaleźli jeszcze "kilka usterek"...+ ten rozrząd pompa...na dodatkowe koszty nie mam...wiec od nowa zaczynam sie rozglądać...nie za ideałem (bo to nie możliwe za tą cenę)...ale za czymś na miarę "portfela" ...
jak ze swoim wcześniejszym jeździłam do mechanika...mówił żeby za fiestą się rozejrzeć czy fokusem...albo fiatem punto 1 ...części niby dostępne...silnik dobry ...zgłupłam już...a niby tak łatwo jest coś kupić...
Dziękuję jeszcze raz wszystkim za podpowiedzi i sugestie..
Renata
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2011, 22:19   #16
kammm
ford::beginner
 
Avatar kammm
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 15-12-2010
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK1
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 17
Domyślnie Odp: MKII 1.6 benz

A jaka kwota do wydania ? BTW Focus w benzynie to też dobra opcja i możesz śmiało brać go pod uwagę, chyba że szukasz konkretnie mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kammm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2011, 06:57   #17
kopciuszek
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: MKII 1.6 benz

nie szukam konkretnie mondeo...drogą zachwalania przez znajomych wzięłam go pod uwagę...nie musi być też ford koniecznie...fokus fajny ale nie na ten rok...kasa mała...a dojeżdżac do pracy musze czymś....

nie chcę zaśmiecać tego forum.. więc jeszcze raz dziękuję...a moderatora prosze o zamknięcie tematu ..wiem juz jak się tu poruszać najwyżej mailowo o coś zapytam ..
Dziękuję

Ostatnio edytowane przez kopciuszek ; 10-02-2011 o 07:06
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.