Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-03-2015, 15:18   #4101
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Hej, panowie orientuje się ktoś czy taki moduł BT będzie współpracował z DENSO ? Samochód jest z grudnia 2003 ale po IFL i soft w DENSO sam updateowałem.
Z tego co wiem, ma być RX 1C i tak jest A oznacza podobno język ENG a Y wersję softu, w tym przypadku wskazuje na dość nową.
http://allegro.pl/ford-modul-radia-4...tml#tabsAnchor

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2015, 15:25   #4102
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,734
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Będzie ok.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2015, 15:31   #4103
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Dziękuje Recondo ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ewentualnie czy ktoś może potwierdzić, że z nowymi smartfonami nie będzie problemu z łącznością ? Słyszałem, że niestety może tak się zdarzyć, choć osobiście trochę wątpię, BT to BT.
Widzieliście to https://www.youtube.com/watch?v=JIff8_Q8lBI ?

Ostatnio edytowane przez Snajper_881 ; 01-04-2015 o 09:31
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2015, 14:59   #4104
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Panowie podpiąłem dzisiaj moduł BT. Mondeo jest z grudnia 2003. W DENSO pojawiło się nowe MENU BT i telefon niby się połączył z modułem, niby bo wyświetla się klawiatura albo do wpisania kodu w celu sparowania albo do wyboru numeru telefonu, niestety jest nieklikalna, nie aktywna. Dowiedziałem się, że trzeba wymienić moduł CD, nie rozumiem co on ma wspólnego z BT ale skoro tak trzeba. Mam do zdobycia z 29 września 2004, czyli sądząc po dacie powinien już obsługiwać BT, czy ktoś może potwierdzić ?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2015, 15:48   #4105
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,734
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Będzie ok.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2015, 11:52   #4106
Gehu89
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-04-2015
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Panowie mam pytanko (chyba dobrze trafiłem z tematem). Jak to jest z aktualizacją map do tej nawigacji Denso? Mam takie coś w S-maxie z 2007 (przy zakupie auta było jakieś oprogramowanie z 2 płytami - jedna gdzieś zaginęła). Mniejsza z tym.. potrzebuję aktualne mapy do tej nawigacji (przede wszystkim Polska, Niemcy i Skandynawia). Jakie są koszta, gdzie i jak można takie coś dostać? I jeszcze jedno.. czy jest jakaś możliwość zmiany języka na PL?

Ciężko się przebić przez to forum.. multum jest tych tematów odnośnie navi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Byłbym wdzięczny za szybkie info tutaj bądź na priv kogoś obcykanego - jak to wygląda.
Gehu89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2015, 15:11   #4107
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Gehu89 lektor navi tylko po angielsku, najnowsza mapa na PL, D-2010r. Kupić na znanych portalach aukcyjnych.
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2015, 17:39   #4108
endrius33
ford::advanced
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 03-05-2014
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Fusion, Mazda CX-3
Silnik: 1.4 TDCi, 2.0 SkyActive
Rocznik: 2003, 2019
Postów: 280
Domyślnie

Czy ktos probowal sam spolszczyc nawigacje DENSO?!

Ostatnio edytowane przez endrius33 ; 15-04-2015 o 18:50
endrius33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2015, 18:47   #4109
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Witajcie.
Panowie, w związku z tym, że fabrycznie nie miałem wiązki do BT zakupiłem tzw. "leniucha" z allegro, od komorowskich. Od ich wiązki odchodzi długi kabel do wpięcia mikrofonu. Okazało się, że mam jakiś mikrofon, prawdopodobnie fabryczny w podsufitówce koło lampki. Mikrofony takie na allegro mają wtyczkę która pasuje do wtyczki którą mam w wiązce. Jednak idąc po kablu od mikrofonu nie mogę znaleźć wtyczki. Ktoś wie gdzie końcówka kabla od mikrofonu wraz wtyczką może się znajdować ?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2015, 14:38   #4110
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Panowie, podpiąłem moduł BT, wymieniłem moduł CD na taki który obsługuje BT, telefon się łączy teoretycznie z modułem, kod sparowania wpisałem 0000. Niestety jak wbijam nr. telefonu na DENSO nie ma możliwości połączenia, klikam na zieloną słuchawkę i nie łączy się. Z telefonu jak wybieram również cisza w głośnikach. Telefon to SAMSUNG GALAXY S2 z androidem. Czy może to być wina zbyt nowego telefonu ? https://www.youtube.com/watch?v=Yc-n...ature=youtu.be
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.