Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-09-2018, 22:52   #261
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map - ZROBIONE!!!

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może nie robi po "cztery na raz" na stole jak @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (bo i po co...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.), ale na pewno robi to sprawniej...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] oszalałeś , jak to po co ...... ty tego nie wiesz,tosz to cala polska uderza do ciebie , powinieneś wiedzieć najlepiej ..... $$$$$$$$$

__________________
DO KOŃCA ŻYCIA NA EMERYTURZE.. Ale jak mi się chce.. to pomogę .
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2018, 07:47   #262
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

mi się tez udaje coś robić z zamkniętymi oczami .... np. salto w tył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A bycie "zgredem" to nie moja bajka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 06-09-2018 o 21:24
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2018, 20:36   #263
ttom33k
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 05-02-2014
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5
Silnik: EB 1.5 160KM
Rocznik: 2017
Postów: 52
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał Danio's Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Udało się dzisiaj komuś ściągnąć mapy?
Mi się właśnie pobierają, jutro będę próbował aktualizować.
Bardzo duży rozmiar.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ttom33k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2018, 20:42   #264
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Dzięki za cynk u mnie też się pojawiły, idzie powoli (3 MB/s) ale idzie, może w weekend uda się zrobić update Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tutaj instrukcja co i jak: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2018, 16:31   #265
Jędrzej Lubomirski
ford::beginner
 
Imię: Jędrzej
Zarejestrowany: 24-05-2017
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2017
Postów: 15
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

U mnie sytuacja jak na zdjęciu. Strona ford.co.uk mówi, że mam mapy aktualne, podała do ściągnięcia ok. 2.7 GB czegoś. Aktualizacja Synca chyba, tak? Bo te mapy to raczej NIE SĄ aktualne... [IMG] https://zapodaj.net/a898a8acccb0b.jpg.html [/IMG]

Ostatnio edytowane przez Jędrzej Lubomirski ; 09-09-2018 o 16:35
Jędrzej Lubomirski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2018, 17:12   #266
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał Jędrzej Lubomirski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo te mapy to raczej NIE SĄ aktualne
nie . masz mapy stare . najnowsze to F7
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2018, 17:36   #267
Jędrzej Lubomirski
ford::beginner
 
Imię: Jędrzej
Zarejestrowany: 24-05-2017
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2017
Postów: 15
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie . masz mapy stare . najnowsze to F7
To dlaczego stronka napisała mi, że "Your map software is up-to-date"? Chyba, że dla Synca 2.2 to one są up-to-date, a dla Synca 3, którym za chwile mój sie stanie, już nie są, jakoś tak, hm?
Jędrzej Lubomirski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2018, 08:00   #268
zdzichu500
ford::average
 
Imię: Zdzich
Zarejestrowany: 28-08-2017
Skąd: Kraków
Model: S-Max
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2017
Postów: 79
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Update przeszedł pomyślnie - to info dla tych którzy się ciągle wahają czy robić update. Przy tej aktualizacji serwer Forda przyjął logi.
W logach jest informacja z jak dużego pendrivea jest robiony update - więc jak ktoś się nie chce dzielić taką informacją z Fordem to może nie wysyłać logów.
zdzichu500 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2018, 08:35   #269
Misiek_WR
ford::beginner
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 02-01-2017
Skąd: Wrocław
Model: Ford S-Max II
Silnik: 2.0 TDCI 150 km
Rocznik: 2016
Postów: 36
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Daj znać ile to u Ciebie czasu trwało i czy system zainstalował obie części aktualizacji samodzielnie?
Misiek_WR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2018, 09:04   #270
zdzichu500
ford::average
 
Imię: Zdzich
Zarejestrowany: 28-08-2017
Skąd: Kraków
Model: S-Max
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2017
Postów: 79
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał Misiek_WR Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj znać ile to u Ciebie czasu trwało i czy system zainstalował obie części aktualizacji samodzielnie?
Dłuuuuugo.
Akurat byłem w trasie. Pierwsza część w miarę OK. Po włożeniu pendrivea prawie od razu wyświetla informacje o updacie. Po ok. 30 minutach wyświetlił komunikat, że po ponownym włączeniu zapłonu pójdzie druga część. Za to druga część updatu dopiero po około 30 minutach jazdy wyświetliła informację na górze ekranu, że trwa aktualizacja (ale czy wcześniej coś się robiło a tylko nie wyświetlało komunikatu to nie wiem). I znowu ok. 30 minut czekania więc w sumie po ok. 1h od włączenia silnika z drugą częścią aktualizacji komunikat, że można pendrive wyjąć.
zdzichu500 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.