Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-06-2007, 21:30   #11
luckie
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-04-2006
Model: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8 ivtec
Rocznik: 2008
Postów: 107
Domyślnie

Kupno w Polsce mija sie z celem, po co mam placic komus za to ze przytargal fure do Polski tylko po to zeby ja zabrac spowrotem do Niemiec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))

Moj stary dobry mondek spisuje sie nadal swietnie wiec w sumie z forda jestem zadowolony, nigdy mnie nie zawiodl... No ale przebieg juz ma spory i dluzsze podroze z dzieckiem sa troche ryzykowne, cos w koncu musi sie popsuc :fcp27

Dzisiaj widzialem MB Vaneo - brzydactwo, ale kurcze spodobal mi sie - bardzo praktyczny sodek, maly przebieg... E nie bede zanudzal.

Dzieki za wszystki opinie.

luckie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2007, 21:43   #12
joss
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-12-2006
Skąd: Kraków
Postów: 135
Domyślnie

Cytat:
Za ta kase w wyposazeniu nie powinno niczego brakowac (przezyje bez zbytkow typu skora). Jestem fanem benzyniakow, wiec silnik min 1.8 , co najmniej 130km, ale chetnie i wiekszy, nie robie mega przebiegow wiec nie przeraza mnie wysokie spalanie (w granicach rozsadku).
...a Explorera nie bierzesz pod uwagę? Pasuje do kryteriów. :fcp4
joss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2007, 21:47   #13
luckie
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-04-2006
Model: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8 ivtec
Rocznik: 2008
Postów: 107
Domyślnie

Witam,
Myslalem o Mazdzie Tribute (to samo co explorer) ale nie ufam amerykanskiej "jakosci" - choc przyznam autko robi fajne wrazenie i jest cenowo ok. Znajomy znajomego (jak to bywa) mial taka mazde i byl zawiedziony - ciagle cos nawalalo, po 30t km srodek trzeszczal... zawieszenie klekalo ( i to na niemieckich drogach). Nie musi byc to regula, ale jak sie czlowiek naslucha...
luckie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2007, 22:11   #14
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

Cytat:
Napisał luckie
Witam,
Myslalem o Mazdzie Tribute (to samo co explorer) ale nie ufam amerykanskiej "jakosci" - choc przyznam autko robi fajne wrazenie i jest cenowo ok. Znajomy znajomego (jak to bywa) mial taka mazde i byl zawiedziony - ciagle cos nawalalo, po 30t km srodek trzeszczal... zawieszenie klekalo ( i to na niemieckich drogach). Nie musi byc to regula, ale jak sie czlowiek naslucha...
no wiadomo roznie to bywa. jednak amerykance robia slabiutke te wnetrza , chyba skupilbym sie na czyms europejsko/japonskim cos wmiare sprawdzonego.

jak wczesniej ktos zrobil liste audi a6 a4 owszem ale passka bym sobie odpuscil.
A moze jakiegos innego fordzika mondeo cmaxy smaxy.

Dosyc czesto zalezy jak sie dba tak sie ma.

pwoodzenia w zakupie
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.