Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-03-2014, 22:50   #1
jarekft
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Sulechów
Model: MK2 GALAXY
Silnik: 1,9tdi
Rocznik: 2003
Postów: 64
Domyślnie Podciśnienie jak sprawdzić gdzie podpiąć

Witam ,pytanie jak wyżej wracałem ze sklepu i podczas hamowania pedał zrobił się twardy poczytałem ale dalej nic nie wiem u mnie auto przyspiesza nie muli działa prawidłowo podejrzewam vacum lub wężyk ale jak to sprawdzić gdzie podpiąć??

jarekft jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2014, 13:59   #2
jarekft
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Sulechów
Model: MK2 GALAXY
Silnik: 1,9tdi
Rocznik: 2003
Postów: 64
Domyślnie Odp: Podciśnienie jak sprawdzić gdzie podpiąć i jak wykręcić pompę

Widzę że nikt nie sprawdzał to ja odpowiem sam sobie i może innym się przyda na wężu igielitowym wychodzącym z pompy jest zamontowany zaworek i tam można się podpiąć

Teraz drugie pytanie zdiagnozowałem typową usterkę ruszający się łącznik na pompie próżniowej próbowałem ją odkręcić ale nie mogę za cholerę jej wyjąć zlokalizowałem 2 śruby na górze jedna mniejsza na dole czy jest coś jeszcze ???


Ok jestem po naprawie vacum okazało się że była jeszcze jedna śrubka ,po wyjęciu odtłuszczeniu łącznika bardzo delikatnie zaklepałem małym młoteczkiem dookoła i dodatkowo dookoła zakleiłem klejem na gorąco ,po takiej zabawie mam idealne hamulce i podciśnienie wróciło do normy pokazuje -0,8/-0,9 prawie ideał ale auto ma 270 tysi więc nie mogę oczekiwać ideału.Ciekawe jak długo to wytrzyma

Ostatnio edytowane przez jarekft ; 22-03-2014 o 17:18 Powód: dodanie opisu po naprawie
jarekft jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.