Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-06-2008, 18:57   #1
mikutt
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-06-2008
Postów: 3
Domyślnie [MK1] td 1.8 brak mocy

Witam !!!wczoraj kolega odebrał auto z warsztatu za mnie ponieważ mnie nie było mechanik miał naprawić pompe paliwa ponieważ się prawdopodobnie zatarła i autko nie paliło dzisiaj własnie wróciłem i odrazu zrobiłem karniaczka i stwierdzam że auto wogóle nie ma kopa tzn.przed awarją przy około 200tyś obr.była odczuwalna turbina teraz auto rozpędza się normalnie jak zwykły diesel (niema tego cugu)tak pozatym wszystko ok chodzi dobrze czy jest możliwe że coś nie podłączył do turbiny czy turbina padła .wiem najlepiej było by jechac do mechanika ale on własnie jest od dzisiaj na urlopie i lipa.nawet nieodbiera tel.a mnie już szlag trafia tyle kasy władowałem a tu lipa!!!

mikutt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2008, 20:44   #2
bendzi
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-09-2007
Skąd: dolnośląskie
Postów: 68
Domyślnie Re: [MK1] td 1.8 brak mocy

kolego regulacja bostera imoc wróci,poszukaj na forum o bosterze
bendzi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2008, 22:29   #3
mikutt
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-06-2008
Postów: 3
Domyślnie Re: [MK1] td 1.8 brak mocy

Dzięki własnie trochę poczytałem i jutro ide zobaczyć co i jak tylko u mnie pompa na bank miała naprawianego boostera stawiam na to że mechanior nie wyregulował go !stawiam nawet na to że chyba mnie przekręcił z naprawą bo własnie auto jeżdziło dobrze i zaczeło się z obrotami coś dziać aż zgasł i niezapalił to w przeciągu jednego dwóch dni mówił że to pompa do regeneracji na 99% i że ze 3 dzionki zejdzie a zrobił w jedno południe!
mikutt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.