Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-07-2006, 14:49   #1
Janusz Stępień
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-07-2006
Postów: 11
Domyślnie Polecam dobry tani serwis.

Drodzy użytkownicy (szczęśliwi?) fordziaków.Polecam Wam wykonywać naprawy czy to mniej czy bardziej skomplikowane w SPOLMOT w Oleśnicy (kiedyś FIAT)ul.Wojska Polskiego4.Naprawdę byłem kilka razy,najpierw z Astrą,później z Mondeo a ostatnio wymieniałem uszkodzoną osłonę przgubu w moim focusie.Jestem pod wrażeniem.Fachowość i czystość,oraz dobra rada.Mają pełne wyposażenie warsztatowe,nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.Dostajesz fakturę i gwarancję na usługę.Klient może nadzorować prace,a gdyby coś trzeba było kupić,to w sąsiedztwie są 4 sklepy które od ręki sprowadzą potrzebne części.A najważniejsze,że tanio!Oczywiście w porównaniu z innymi "zdziercami".Tak na marginesie to naprawiają chyba większość marek.Telefon do SPOLMOTU 071 3143517. :fcp1 Kontakt ze mną 668541764.

__________________
Kmicic
Janusz Stępień jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-07-2006, 16:10   #2
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie

umieść kontakt w [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] poście
__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-07-2006, 16:47   #3
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Janusz Stępień, a nie zaprogramowali Ci kluczyka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ostatnio dostałem info, ze w ASO powinni Ci go zaprogramować. Koszy ok 100zł netto, No ale musi tam pracowac ktos kto sie zna na tym.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2006, 12:07   #4
Janusz Stępień
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-07-2006
Postów: 11
Domyślnie kluczyk

Byłem w Germazie i w Fordzie,chciałem dać im zarobić ale co z tego,skoro nie wykazali żadneju poza rutyną inicjatywy.Ja na ich miejscu nie "wypuścił "bym klienta niezadowolonego.W osteczności "wrzuciłbym" nowe oprogramowanie do programu PATS(immo) ale obawiam się,że to dl nich za trudne.

[ Dodano: 2006-07-16, 13:17 ]
jagrall, Do mnie tel.668541764
__________________
Kmicic
Janusz Stępień jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-07-2006, 21:42   #5
Fatso
ford::average
 
Zarejestrowany: 20-01-2006
Model: Mondeo
Silnik: TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 84
Domyślnie

janusz...zle oceniasz ludzi...

Po prostu na dzisiaj w ASO nie ma mozliwosci dolozenia klucza do twojego auta. Jak sie pojawi dam znac.
Fatso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2006, 17:04   #6
Janusz Stępień
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-07-2006
Postów: 11
Domyślnie Nie miałałem zamiaru..,

Fatso,powiem wprost.Po pierwszej wizycie w Germazie,Wasz doradca M.P. rozłożył bezradnie rece i nie wykazał żadnej inicjatywy bym odjechał chociaż trochę z nadzieją.powiedział,że zadzwoni,że zasięgnie języka..Po dwóch tygodniach (nie odezwał się oczywiście) to ja zadzwoniłem do niego i stwierdziłem,że nic nie zrobił w tym temacie.Jak Ty byś się poczuł na moim miejscu?Po prostu mnie spławił.Dopiero jak napisałem list w tej sprawie do Waszego dyrektora opisując całą sprawę,to już po południu zadzwonił M.P. do mnie i umówił się u mnie pod domem (ja tak sugerowałem dyrektorowi).Przyjechali,zdjęli wersję oprogramowania i...nic.Umówiłem się z M.P na powtórkę w Germazie,mają się konsultować z Warszawą bo oni ponoć kilka takich jak u mnie przypadków przerabiali i poradzili sobie korzystając z usług jakiegoś dojrzałego "speca"(zastosował jakieś "obejście",jakiś trick.).Ponadto od czasu do czasu przyjeżdżają do Germazu Ci spece z W-wy i M.P. Zapewniał mnie,że jak tylko będą mieli przyjechać to On ze mną się umówi.I co,i nic.Jak tylko będę miał dzień wolny to umówię się z M.P bo On obiecał,że zajmie się tylko mną.Tak samo zresztą postąpiono w serwisie na Bardzkiej,ale tam zawołano mnie na stanowisko diagnostyczne,gdzie pokazano i wytłumaczono mi w czym rzecz.Ale również i tam to ja musiałem im podpowiadać co należy zrobić i z kim na ten temat rozmawiać.Skutek wiadomy.Jestem po prostu rozgoryczony i nie oceniam źle pracowników ale samo funkcjonowanie systemu napraw i brak procedur w przypadkach tzw.trudnych.Bo nie sztuką jest np.wymienić filtr.Sztuką jest podjąć wyzwanie dla własnej a przede wszystkim klienta satysfakcji.Tak mnie uczono.Jeszcze raz dziękuję.
__________________
Kmicic
Janusz Stępień jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2006, 20:16   #7
Cezarkla
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-09-2006
Skąd: Wrocław
Postów: 12
Domyślnie

Witam
Od miesiąca mam 1.8 TD. ma parę dolegliwości więc pojechałem na Wrocław. Spotkała mnie ścian nie do pokonania. Chyba nie potrfię rozmawiać z mechanikami. Zadnej konkretnej diagnozy , albo zbywanie na "za tydzień panie".
Chciałem zdemontować turbinę bo była zaolejona nikt nie chciał zdemontować. Turbiniarze nie demontują, mechanicy widzą problem w demontażu i w realizacji gwarancji od turbiniarza i koło sie zamyka.Okazało się ze najlepiej kupić na szrocie razem z kolektorem wydechowym. Małe ryzyko ale poszedłem w ten układ.
Za niedługo ogłoszę mój ranking warsztatów. Oczywiści sprawdzę Oleśnicę.
Zna może ktoś pompiarza do Lukasa. Bo we Wrocku rzekomo nie ma.Polecany jest z Sobótki ale troche za daleko
Cezarkla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2007, 22:14   #8
adokasprzak
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-04-2007
Skąd: Wrocław
Postów: 68
Domyślnie

od niedawna mam mondeo, poprzedni wlasciciel (choc mieszka pod Olszyna) naprawial turbine we Wroclawiu w firmie "Julita" na Krzywoustego 82/86.

nie wiem czy firma jest dobra czy nie, ale z turbina nie mam zadnych problemow i jest jeszcze do wrzesnia na gwarancji.

osobiscie poszukuje dobrego i sprawdzonego specjaliste od ustawiania zbieznosci.
po poprzednim musze wymienic wszystkie opony.

jesli znacie jakis warsztat we Wro lub okolicy, to prosze o info.
adokasprzak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2007, 18:37   #9
s@ndy
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-09-2005
Postów: 97
Domyślnie

Witam
Z czystym sumieniem do geometrii moge polecić [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
przy Ślężnej 146/148 - polecili mi ich w Carpa (z Legnickiej - robia hondy ale jak mi sie nie udawało przez 2 tyg umówić to mi polecili Floryn).
Robiłem u nich 2x i po pierwszym byłem mocno zaskoczony że auto może sie tak świetnie prowadzić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., po drugim razie nie dało się zbieżności z tyłu ustawić do końca (wyrobione rózne gumki z tyłu) i było trochę gorzej.

Najlepiej jak by ktoś polecił jakiś solidny zakład który remontuje zawieszenia i robi geometrię......
Pozdrawiam
s@ndy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2007, 17:58   #10
wojtaszek85
 
Postów: n/a
Domyślnie Problemy z 1.8TD w mondeo

Potrzebuje pomocy, lub rady fachowca albo dobrego mechanika. Mi juz rece opadaja. Nie mam pojecia co robic. W silniku pojawia sie stukot metaliczny i wchodzi samoczynnie na wysokie obroty. Co mu dolega???
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.