Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-09-2007, 23:21   #11
yardin
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-09-2007
Postów: 6
Domyślnie

ja rowniez polecam FLORYNA ze Ślężnej we Wroclawiu robilem tam zbieżność w wielu autach, nigdy nie ,usialem jezdzic na jakeis poprawki. zawsze idealnie!!!

yardin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2007, 18:30   #12
bendzi
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-09-2007
Skąd: dolnośląskie
Postów: 68
Domyślnie

słyszałem żę dobrze robią w pisarzowicach za kamienną góra
bendzi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2007, 09:02   #13
PaMa
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-08-2007
Skąd: Wroclaw
Model: Focus Kombi Ghia
Silnik: 1.8 TDDi
Rocznik: 1999
Postów: 7
Domyślnie

hejka koledzy,

ja sie podczepie pod temat, mnie jak chyba wiekszosci..prawdopodobnie padla pompa wtyskowa...problem szeroko znany, ale narazie gdybam, ze to ona, ale do rzeczy,

chcialbym odstawic auto do naprawy, normalna rzecz, mowieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.anowie,zgasl mi Ford,nie chce odpalic,prosze znajdzcie problem,naprawcie...

Gdzie w takim razie we Wroc mozna odstawic auto,.zeby zrobili dobrze,auto bylo TipTop, nie koniecznie za tanioche,liczy sie zeby auto bylo na chodzie!

PS. Mam zamiar odstawic je do API AUTO SERWIS na Swojczyckiej we Wroc, ale chcialbym jakies porady,moze namiary na kogos kto juz z tym sie uporal,

pozrdawiam

FF Kombi GHIA 99' 1.8TDDi 137tys.
PaMa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2008, 13:34   #14
bartstep
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-08-2007
Skąd: Jelenia Gora
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: ----
Postów: 225
Domyślnie Re: Polecam dobry tani serwis.

Hej,

a ja wszystkie swoje diesle naprawialem i naprawiam w Pisarzowicach (kolo Kamiennej Gory).
Gosc jest magikiem. Zawsze jak odbieram od niego auto to jezdzi jak zloto.
Fakt... tanio nie jest, ale facet na dieslach zna sie jak nikt inny na Dolnym Slasku! Na dodatek ma duzo certyfikatow, zna sie na CR, ma porzadna aparature i komputery... Dlatego czasem warto pojechac te kilka kilometrow dalej, ale miec usluge na najwyzszym poziomie. Sam zawsze dojezdzam kawal drogi do Pisarzowic... ale mimo wyzszych kosztow i klopotliwego zalatwiania sobie transportu... WARTO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest na miejscu hurtownia z czesciami i nie trzeba latac i szukac elementow do auta. Wszystko jest na miejscu.
Ale uwaga! Warsztat zajmuje sie tylko silnikami diesla. Nic innego nie robia.

numer do nich: 075-74-288-67 (lub 74)
__________________
Tylko dwie marki licza sie w swiecie motoryzacji... nieprzereklamowana solidnosc FORD i zachwycajaca Alfa Romeo...
bartstep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2008, 12:59   #15
SteelRat
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-03-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo kombi GHIA
Silnik: V6
Rocznik: 2003
Postów: 74
Domyślnie Re: Polecam dobry tani serwis.

ja swoja Mundi serwisuje u swego "mechanicznego guru" na żernikach, afaik, jest to jeden z najlepszych we wrocku specjalisotw od elektroniki (ktos cos tak kiedys powiedzial, bo tym, jak nowy jaguar z serwisu wyjechac sprawny nie mogl i do Witka trafil). zreszta sam fakt braku terminow na miesiac na przod tez cos znaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
V6 Wagon by Kleber
SteelRat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2008, 19:59   #16
bendzi
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-09-2007
Skąd: dolnośląskie
Postów: 68
Domyślnie Re: Polecam dobry tani serwis.

bartstep
ile biorą w pisarzowicach ,słyszałem że 260 ,.ale auto trzeba zostawić na 2 dni
bendzi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2008, 21:27   #17
Kamisek2
ford::advanced
 
Avatar Kamisek2
 
Zarejestrowany: 18-09-2007
Model: Ford Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 241
Domyślnie Re: Polecam dobry tani serwis.

Dzięki za info Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kamisek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2008, 06:09   #18
bartstep
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-08-2007
Skąd: Jelenia Gora
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: ----
Postów: 225
Domyślnie Do Benzi

Faktycznie w Pisarzowicach nie tykaja sie goracego silnika. Trzeba zawiezc auto jednego dnia, ono tam postoi sobie przez noc i nastepnego dnia sie za nie zabieraja. Jak dlugo robia to pewnie zalezy od tego co robia. Booster to jeden dzien roboty (dwa dni stania w firmie). Koszt... nie pamietam ile za to zaplacilem... Ale okolo 250 zl (w tym regulacja silnika... bo to robia obligatoryjnie).
Ale poniewaz jest to zaklad, ktory ma wyrobiona swietna renome to trzeba sie z nimi umowic na naprawe. Czasem trzeba poczekac nawet kilka dni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Tylko dwie marki licza sie w swiecie motoryzacji... nieprzereklamowana solidnosc FORD i zachwycajaca Alfa Romeo...
bartstep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2008, 19:46   #19
bendzi
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-09-2007
Skąd: dolnośląskie
Postów: 68
Domyślnie Re: Polecam dobry tani serwis.

szukam pompiarza
pada mi pompka ,chyba ze ktoś sie na tym zna
bendzi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2008, 18:35   #20
bendzi
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-09-2007
Skąd: dolnośląskie
Postów: 68
Domyślnie Re: Polecam dobry tani serwis.

polecam serwis w mlecznej k/jordanowa
dobrze robią i sa tani
zrobili mi pompe łożyska padły wyregulowali i nie to auto mniej pali i zero dymka
a jak silniczek chodzi MALINA
bendzi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.