Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-02-2010, 22:00   #1
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Jakie instalacje LPG posiadacie ?

Witam wszystkich.

Wciąż wałkuję temat LPG, odwiedziłem forum: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Tam polecono mi taki zestawik:

STAG 300 PREMIUM
Wtryskiwacze Matrix HD 544
Reduktor ZAVOLI
Filtry 2xFL02
Przewód miedziany 6 lub 8mm

Natomiast kilku znajomych namawia mnie na BRC (jeszcze się waham troszkę bo to będzie moja pierwsza instalacja LPG w życiuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

Dlatego proszę was, żebyście podali jakie macie w swoich Galaktykach instalacje wg powyższego przykładu i jakie mieliście z nią problemy (o ile występowały), pomoże mi to zdecydować się na rodzaj instalacji.

Dziękuję wszystkim za informacjęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2010, 06:33   #2
t nowak
ford::advanced
 
Avatar t nowak
 
Zarejestrowany: 12-01-2009
Skąd: LUBELSKIE(PL)/BAD VILBEL(D)
Model: Passat B6
Silnik: Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 252
Domyślnie Odp: Jakie instalacje LPG posiadacie ?

Polecam BRC 100% zadowolenia i zero problemow,naturalnie jezeli wszystko jest na czas wymieniane (filtry itp,)
t nowak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2010, 08:43   #3
jedna_brew
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 22-12-2009
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Model: Galaxy mk2, Focus mk1
Silnik: 1.9 TDI (AUY), 1.6 NoPB
Rocznik: 2001, 2003
Postów: 266
Domyślnie Odp: Jakie instalacje LPG posiadacie ?

posiadam brc sq 24. póki co brak większych problemów.
jedna_brew jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2010, 10:12   #4
ferdek1962
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 05-07-2009
Skąd: Złotoryja
Model: Ford Focus Ghia
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 172
Domyślnie Odp: Jakie instalacje LPG posiadacie ?

Moze to Ci pomoże otóż miałem BRC ale zwykłą w Oplu Astrze nie narzekałem Teraz po zakupie Galaxy też przymierzałem się do BRC ale gazownik (znajomy )odradził mi ponieważ jest dużo droższa i póżniej przeglądy po gwarancji też są droższe Więc zaproponował mi polską AGIS zgodziłem się i jestem bardzo zadowolony Dałem ciała przy doborze butli bo załorzyłem 55l a z powodzeniem mogłem założyc 70l Gazownik obawiał się założyc taką poj ponieważ stwierdził że po naszych drogach może byc to niebezpieczne Jadąc na Niemcy (Hanower) brakuje gazu Unas w Pl niema problemu.Pozdrawiam
ferdek1962 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2010, 10:36   #5
t nowak
ford::advanced
 
Avatar t nowak
 
Zarejestrowany: 12-01-2009
Skąd: LUBELSKIE(PL)/BAD VILBEL(D)
Model: Passat B6
Silnik: Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 252
Domyślnie Odp: Jakie instalacje LPG posiadacie ?

Cytat:
Napisał ferdek1962 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dałem ciała przy doborze butli bo załorzyłem 55l a z powodzeniem mogłem założyc 70l
Kolego mozesz napisac gdzie masza ta butle,ja mam 35 litrow w kole starcza na ok 220 km,jezdzac po niemczech tez czasami mam klopot ze znalezieniem stacji LPG
t nowak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2010, 14:24   #6
Tony_Chacha
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-07-2009
Skąd: Szymiszów
Model: Galaxy
Silnik: V6 AYL
Rocznik: 2001
Postów: 40
Domyślnie Odp: Jakie instalacje LPG posiadacie ?

Witam

posiadam taka instalacje
reduktor skorpion st
wtryskiwacze magic jety
sterownik stag 300 plus w zupelnosci wystarczy po co przeplacac za premium po dobrej regulacji spełnia swoją role.
Butla 60 l pasuje idealnie miedź 8mm wszystko chula jak należy a auto nic nie straciło na dynamice jeżeli zaglądaz na forum LPG podbij do SebastianaS zna się na rzeczy no i przeglądy nic nie kosztują jedynie koszty wymienionych filtrów reszta ma gwarancje
polecam
Tony_Chacha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2010, 19:55   #7
tomi98
ford::professional
 
Avatar tomi98
 
Zarejestrowany: 30-11-2006
Skąd: Ziemia Lubuska
Model: Citroen C8
Silnik: 2.2 HDI
Rocznik: 2005
Postów: 1,724
Domyślnie Odp: Jakie instalacje LPG posiadacie ?

mam bigasa sequent gis spoko nie narzekam, tylko regulacja i daje radę ( była juz założona ) ale jak bym miał decydować się to tylko landi renzo omegas ( miałem w octavi i praktycznie bezobsługowa - tylko dwa filterki wymieniałem - eksploatacyjnie )

Ważne abyś miał najlepszy warsztat w okolicy to jak spartolą montaż to nic nie pomoże - nawet najlepsza instalka !!!
tomi98 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2010, 20:11   #8
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Jakie instalacje LPG posiadacie ?

Dzięki za infoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wciąż zbieram dane i chyba skorzystam z zakładu renomowanego przez kilku znajomych, który działa już ładnych x lat w Głogowie (ok 40km ode mnie) - ADGaz.

Dzisiaj do nich dzwoniłem i poglądowo gość zaproponował mi KME (za 2600zł) ale nie ostatecznie, przesłałem mu mailem dane autka (wraz z kodem silnika - nie mylić z VINem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) i kwotę jaką dysponuję, jutro ma dać znać i szczegółowe dane poleconej instalacji.

Napiszę co zaproponował i skonsultuję to również na forum LPG, tam też prowadzę dyskusję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Dzięki za podpowiedziGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2010, 21:48   #9
ferdek1962
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 05-07-2009
Skąd: Złotoryja
Model: Ford Focus Ghia
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 172
Domyślnie Odp: Jakie instalacje LPG posiadacie ?

Cytat:
Napisał t nowak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego mozesz napisac gdzie masza ta butle,ja mam 35 litrow w kole starcza na ok 220 km,jezdzac po niemczech tez czasami mam klopot ze znalezieniem stacji LPG
też mam w miejscu koła zapasowego chciałem wiekszą Gazownik powiedział ze będe "tarł" prawdopodobnie po jedzdni butlą na NASZYCH KOCHANYCH DOBRYCH DROGACH dlatego zrezygnowałem ale teraz żałuje bo kumpel ma 70 lit i nie narzeka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ferdek1962 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2010, 07:36   #10
tombit
ford::beginner
 
Avatar tombit
 
Zarejestrowany: 30-05-2007
Skąd: Chojnice
Model: Sharan
Silnik: 2.8 VR6 AUT.
Rocznik: 1996
Postów: 36
Domyślnie Odp: Jakie instalacje LPG posiadacie ?

Ja mam BRC i ponad 145kkm (4 lata) na gazie i jeszcze nawet do gazownika na wymianę filterka nie zajechałem - chyba bardziej z braku czasu (chociaż i potrzeby takiej nie zauważyłem). Instalacja pracuje bez najmniejszych problemów butlę mam w miejscu koła 60l.
__________________
Był Fiat 126p 650
była Mazda 323 1.3
był Audi 80 1.8
był Audi A6 2.6 Q
jest Sharan 2.8 VR6 gaz IV gen.
i jeszcze będzie AUDI ...

Ostatnio edytowane przez tombit ; 24-02-2010 o 07:39
tombit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.