Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-05-2013, 22:57   #31
lgtm
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 09-03-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 182
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

Warsztat na Łowińskieg nie wygląda super profesjonalnie, ale pracujący tam ludzie wydają sie być w porządku. Robili mi już auto 3 razy (rozrząd, pompa wody, hamulce, wymiana płynów i filtrów) i jak do tej pory nie było poprawek.

lgtm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2013, 09:46   #32
dikileiden
ford::professional
 
Avatar dikileiden
 
Zarejestrowany: 21-07-2008
Skąd: Leiden NL - Kraków
Model: Transit Courier
Silnik: 1.5TDCi 90KM
Rocznik: 2017
Postów: 1,142
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

Panowie , dobre opinie Fortax zbierał kiedy pracował tam p.Marek Gierczak , to on kierował tym warsztatem i to on wyrobił sobie ''markę'' Fortaxu . Ale jakiś czas temu p. Marek znikł i pojawili się jacyś inni mechanicy o których ja przynajmniej nic nie wiem i dlatego Fortax na dzień dzisiejszy jest niewiadomą . Dlatego trwają poszukiwania gdzie teraz pracuje p. Marek Gierczak . Jak się słuchało tego człowieka to nie było żadnych wątpliwości że się zostawi auto u niego . Ja w moim poprzednim mondeo MK3 wymieniałem u niego sprzęgło + dwumasa , remont zawieszenia , hamulce . I nawet się trafiło za gratis wymiana paska . Tak że no niestety p.Marek się gdzieś zapadł pod ziemię , a to wielka szkoda dla naszych aut.
dikileiden jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2013, 22:28   #33
jokerr
ford::beginner
 
Avatar jokerr
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 21-09-2012
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus MK1
Silnik: 1,6 TI VCT
Rocznik: 2005
Postów: 39
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

Nie wierze ze nikt nie wie co z nim?
jokerr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2013, 23:08   #34
lgtm
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 09-03-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 182
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

Zagadka została rozwiązana w innym temacie: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
lgtm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2013, 10:07   #35
L.mArk
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-03-2012
Skąd: Kraków
Model: Mondeo hatchback
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 48
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

Pan Marek pracuje na ul. głowackiego, kolejne drzwi za myjnią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zawsze tam daję autko do naprawy
L.mArk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2014, 17:39   #36
booschmen
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 30-05-2013
Skąd: Kraków
Model: Transit
Silnik: 2.4 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 8
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

Witam, z przyjemnością pragnę poinformować iż wiekszości znany serwis "FORTAX" prowadzony przez P. Marka Gierczaka, który to znajdował się na ulicy Zbożowej a następnie na Łowińskiego znowu funkcjonuje na ul. Henryka Pachońskiego 9 w Krakowie jest to na stacji POLPETROL tel: 795011895, Natomiast serwis na ul. Łowińskiego od ok trzech lat bezprawnie posługuje się logiem i reputacją serwisu "FORTAX" wszystkich chętnych zapraszamy pn-pt 9:00-17:00 sob 9:00-15:00 w razie jakich kolwiek innych problemów serwis forda otwarty jest 24h i posiada własna pomoc drogową w razie jakiejś niespodziewanej awarii w takim przypadku proszę o kontakt 505322447 i w razie gdyby usterka wystąpiła po godzinach pracy serwisu również proszę o kontakt z w/w numerem a zawsze ktoś podjedzie i pomoże.
Jeśli to możliwe prosił bym o poinformowanie innych użytkowników fordów o reaktywacji serwisu.
booschmen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2014, 18:22   #37
globens
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 18-07-2010
Skąd: Kraków
Model: md mk III 2.0 TDCI
Silnik: SPALINOWY ;)
Rocznik: 2003
Postów: 16
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

polecam chłopaków z łowińskiego 18 naprawde znają sie na tym co robią teraz już naprawiają nasze wszystkie firmowe auta nie tylko fordy i firma jest zadowolona tel 510-857-850 terminy roznie zalezy co trzeba zrobic
globens jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-11-2014, 11:23   #38
NikonKRK
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 12-11-2014
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 Pb + LPG 143KM
Rocznik: 2002
Postów: 8
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

Jak dla mnie Panowie na Łowińskiego nie zrobili dobrego wrażenia co do mojego problemu podchodzili od dupy strony może mieli gorszy dzień albo coś ale czułem sie tak jak by tylko znajomi i stali klienci sie liczyli a na resztę mieli wy****ne :-/ Tyle w temacie Fortaxu, a na Pachońskiego bez problemu podeszli i zaczęli od podstaw bez podpinki kompa i za free udzielili porady co zrobić jak opisałem im wszystko podobno to tam ten tajemniczy Pan Marek jest ale niestety jestem nowy wiec jeszcze szukam dobrego mechanika ale nie powiedziane ze nie wrócę na Pachońskiego bo sensownie podchodzą do klienta nie zeby tylko zedrzeć i powiedzieć coś na odczepne.
NikonKRK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2015, 15:15   #39
L.mArk
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-03-2012
Skąd: Kraków
Model: Mondeo hatchback
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 48
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

kilka postów wyżej pisałem, że polecam Pana Marka, który to teraz jak już ktoś napisał przeniósł się na ulice Pachońskiego.

A więc anuluję swój wcześniejszy post, stanowczo odradzam dawać tam samochód. Okazuje się, że Pan Marek ma kłopoty z alkoholem, mój samochód przestał u niego cały dzień od 7 do 17, nie została nawet rozpoczęta naprawa. Okazało się że Pan Marek sobie popijał cały dzień bo jak po wielu telefonach przyjechał w końcu wydać mi auto ok godz 19 to ledwo trzymał sie na nogach. Dopóki pracował u Pana Edwarda na Głowackiego to było super, ale teraz jest wielka klapa.
L.mArk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2015, 14:30   #40
SERWAL
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Fortax - gdzie teraz jest??

Z informacji jakie posiadam Marek Gierczak przeniósł się do Auto Serwisu Serwal na ul Pachońskiego 9 a nr do serwisu 730500599, ale jest tam dwóch mechaników i trzeba prosić do telefonu pan Gierczaka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i nie popija Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez SERWAL ; 25-03-2015 o 10:29
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.