Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-04-2016, 22:35   #481
MaxWawa
ford::amateur
 
Imię: Marta
Zarejestrowany: 27-12-2014
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał g6444723 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Okolice Włochy, Ochota, Ursus. Niemniej przez najbliższy czas będę odwiedzał regularnie Wólkę Kosowską, więc Raszyn, Janki i Wólka też wchodzą w grę.

ul. Notecka 13, Włochy, Abc Auto Serwis Włochy

MaxWawa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2016, 08:06   #482
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

zajrzyj tu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - Jerozolimskie 228
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2016, 13:10   #483
rychu.zychu
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 27-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk4 GoldX, EDGE Titanium
Silnik: 1.8 TDCI , 3.5 V6
Rocznik: 2008 , 2015
Postów: 462
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

mayak serwisujesz samochód w solid garage ?
rychu.zychu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2016, 13:12   #484
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

za daleko ode mnie, serwisuje w Zbicar (ul. Naddnieprzańska, w bok od Marsa), ale o SoligGarage słyszałem dużo pozytywnych opinii
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2016, 14:09   #485
jerzu
ford::average
 
Avatar jerzu
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 18-08-2004
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3 kombi
Silnik: 1.5 TDCi 95KM
Rocznik: 2017
Postów: 145
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Chyba muszę się do tego Solid Garage wybrać. Widzę że rozwiązują "problemy z DPF" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Dariusz "jerzu" Niemczyński https://www.facebook.com/jerzu70
Ford Focus MK3 1.5 TDCi 95KM `17 był Ford Focus 1.6 TDCi 109KM `06 & Ford Transit 2.0 TDDi `03 & Ford Mondeo 2.0 TDDi `02 Ghia
jerzu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2016, 12:52   #486
lukero
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał MaxWawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytałam jakiś czas temu o opinie o ABC AUTOSERWIS WŁOCHY na Noteckiej we Włochach.
Zrobiłam u nich przegląd, i jestem mega zaskoczona, gdyż cały robota trwała może godzinę, sprawdzili wszystko od podłogi aż po dach, wymienili filtry oleju, paliwa, kabinowy (fordowskie) i olej( fordowski) za 220 pln-ów ( chyba nie przepłaciłam ) Pokazywali co, gdzie, nie krzyczeli jak im zadawałam pytania, można było się w trakcie kręcić koło samochodu.
Tak więc ja polecam - cierpliwi Panowie
ode mnie w mondeo chcieli 600zl za przegląd z wymiana oleju i wszystkich filtrów , co sadzicie o tej cenie?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2016, 13:34   #487
jerzu
ford::average
 
Avatar jerzu
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 18-08-2004
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3 kombi
Silnik: 1.5 TDCi 95KM
Rocznik: 2017
Postów: 145
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Nie wiem co wchodzi w skład tego przeglądu, ale... [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Dariusz "jerzu" Niemczyński https://www.facebook.com/jerzu70
Ford Focus MK3 1.5 TDCi 95KM `17 był Ford Focus 1.6 TDCi 109KM `06 & Ford Transit 2.0 TDDi `03 & Ford Mondeo 2.0 TDDi `02 Ghia
jerzu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2016, 14:47   #488
mrozpa
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-02-2011
Skąd: w-wa
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2012
Postów: 108
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał jerzu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba muszę się do tego Solid Garage wybrać. Widzę że rozwiązują "problemy z DPF" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ja widzę, że warsztat prowadzony jest przez byłych mechaników z ABS CAR, co daje podstawy sądzić, że na fordach się znają, i przy połączeniu, że pracują na swoją rękę może być atutem.
mrozpa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2016, 14:48   #489
Lukasp85
ford::average
 
Avatar Lukasp85
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 13-04-2015
Skąd: Mazowieckie
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2006
Postów: 154
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Jestem po odbiorze Focusa z Solid Garage, w moim aucie przestawiła się zbieżność i kierownica nie była prosto przy jeździe na wprost. Inny serwis przy wymianie płynu hamulcowego zdiagnozował u mnie końcówkę drążka do wymiany i nie zauważył zużytych klocków hamulcowych, choć wymianę płynu zrobili dobrze i w sensownej cenie.
Z Solid Garage za to uczciwie zadzwonili do mnie i przyznali że końcówki nie trzeba robić, bo jest ok, ale geometrię trzeba było zrobić i do tego zużyte klocki do wymiany. Przy okazji dowiedziałem się, że poci mi się amortyzator i trzeba by się tym zająć za jakiś czas.
Zapłaciłem za geometrię i klocki + montaż 340 zł (160 zł same klocki Motorcraft, czyli cena zbliżona do internetowej)
Pierwsza wizyta, serwis ok. Amory chyba też u nich zrobię, cenę za amory podali podobną do ceny na Ford E sklep więc nie zdzierają na częściach.

Ostatnio edytowane przez Lukasp85 ; 29-04-2016 o 15:04
Lukasp85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2016, 11:43   #490
Bierut
ford::advanced
 
Imię: Bierut
Zarejestrowany: 01-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 266
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Solid Garage czy Ford Lipski ?

Proszę o sugestię osób które korzystały z tych serwisów w Warszawie.

Przegląd w Solid (mały, czyli bez filtra paliwa, ale chyba z filtrem pyłkowym) to ok. 320 zł (w tym niektóre filtry zamienniki), a u Lipskiego (zgodnie z przeglądem Forda 4+) to 490 zł na oryginalnych filtrach + asisstance na Europę, którego obecnie w pakiecie ubezpieczenia nie mam, a będę potrzebował. Dopłata u mojego ubezpieczyciela to ok. 160 zł, czyli mniej więcej tyle ile wynosi różnica w cenie usług.

Poprzedni przegląd (duży z rozrządem) robiłem w Auto-Waś. Jestem zadowolony (pisałem o tym wcześniej), ale po ostatnim kontakcie telefonicznym (brak odpowiedzi na maila) odczułem niechęć do wykonania tej usługi. Może mają już za dużo firmowych Transitów i nie zależy im na "drobnych" klientach indywidualnych.

Ostatnio edytowane przez Bierut ; 05-05-2016 o 09:40
Bierut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
abscar , serwis , szczotkarska



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.