Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-07-2005, 14:04   #11
Assan
ford::expert
 
Avatar Assan
 
Zarejestrowany: 14-03-2005
Skąd: Uurainen (Fin)
Model: Focus , Suzuki DL 650 V-Strom
Silnik: 1,6 , 650
Rocznik: 1999 , 2005
Postów: 3,325
Domyślnie

O to mi chodzi że nie kupił bym NIGDY od Ciebie auta,jeżeli latasz podłóżnicę żywicą.To element nośny auta i to się tylko spawa a nie zakleja dziury to nie błotnik czy drzwi że dziurkę zakleisz i gra.
Cytat:
Napisał -waldi-
a sprawdzałeś okolice tej dziury może nie będzie za bardzo do czego przyspawać i trzeba bedzie jednak użyć specyfiku żywica + mata
Jeżeli nie ma do czego spawać to się wymienia nawet całą bo zaklejenie nic nie da

Assan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2005, 15:03   #12
-waldi-
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar -waldi-
 
Zarejestrowany: 24-04-2005
Skąd: Oświęcim
Model: VB/RT/GIII
Silnik: 2.0/1,2/1.8
Rocznik: 97/95/93
Postów: 7,309
Domyślnie

aaa jeżeli o to chodzi....
Ja tam zawsze spawam każde takie usterki, a w żywicy nie gustuje.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a poza tym to każdy kupujący ode mnie samochod jak narazie był w 100% zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Więc po spuszczeniu lania przez ASSANA stwierdzam, że: NOWY2702 jeżeli masz tylko możliwość to to pospawaj, tylko wcześniej usuń te zgnite fragmenty blachy bo jak na nie przyspawasz nową to rok i będzie po niej ( nie ró zakładek bo szybciej zgnije!).
__________________
wozidła...
Vectra B 2,0 '97 - całkiem wygodne
Twingo 1,2 '95 - mały pomykacz
Golf III 1.8 GT '93 - bagażówka
Yamaha XV700

[Regulamin Forum] [Szukaj]
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
http://img524.imageshack.us/img524/8421/emot2ok6.jpg
-waldi- jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-07-2005, 07:25   #13
vi_king
ford::advanced
 
Avatar vi_king
 
Zarejestrowany: 27-10-2004
Skąd: Jelenia Góra
Model: S-MAX Titanium
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 234
Domyślnie

Witam.

Zdecydowanie - spawać.
Jak nie ma już czego - wymienić.
Odwalanie chałtury zemści się prędzej czy później - gniły mi kiedyś progi w Orionie. Mechanik chciał je od razu wymienić na nowe, ale ja uparłem się że by je spawać.
Wytrzymały pół roku i i tak musiałem je wymienić.
__________________
S-MAX MK2 2.0 EcoBlue Titanium 2019
Jeżeli wydaje ci się, że wszystko działa dobrze to z pewnością coś przeoczyłeś.
Jeżeli coś może się popsuć - popsuje się na pewno.
vi_king jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2006, 13:24   #14
Tasman
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-02-2006
Postów: 12
Domyślnie

Witam, mam podobny problem, dzis wrocilem z przegladu... tylko w moim przypadku nie jest to "dziura" tylko masakra... szukam kogos kto by to solidnie zaspawal... albo ewentualnie czy wiecie czy do fiesty istnieja "reperaturki" czy jakos tak to nazwal, gotowe elemnty ktore sie dospawa... przynajmniej tak zrozumialem...
Tylko jak mowie, element jest zezarty i teraz mam spora adrenalinke gdy widze jakakolwiek dziure ktorej nie da rady wyminac;P i zalezaloby mi aby czlowiek ktory to zrobi nie odwalil fuszerki i znal sie na tym... bo to kurcze, jak sie do tych mechanikow czasem pojdzie to oni chyba zakladaja, ze ja wiem o co w tym wszystkim chodzi i wiem co jak sie robi... a ja jestem zoltodziob... do tego bez kasy i nie mam za co poprawiac...


Wiec, jezeli znacie kogos kto zajmuje sie spawaniem w warszawie/okolice, jest dobry - niekoniecznie tani - zalezy mi by zrobil co trzeba i ewentualnie to o czym nie powiem tez zasugerowal... a nie jak w poprzednim warsztacie, wymienili amortyzatory, tarcze hamulcowe i cholera wie co jeszcze, a nie szepneli slowka, ze to wszystko jest tam zezarte(bo tylna belka tez do wymiany, ale to juz na szrocie mam ponoc szukac calego elementu) i inne elementy ktorych nazw juz nie pamietam ;P tez;] ... nom to tyle

Z gory dzieki.
__________________
http://www.ilike.pl ku chwale fordow, tutaj Courier bedzie smigal od wakacji
Tasman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.