Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-07-2009, 14:59   #71
stachumal
ford::advanced
 
Avatar stachumal
 
Zarejestrowany: 05-10-2008
Skąd: Świecie kuj pomorskie
Model: galaxy
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1995r
Postów: 341
Domyślnie Odp: Miłośnicy forda i akwarystyki.

Witaj Karolino . Więc czekam niecierpliwie na fotki twojego marzenia .

Pozdrawiam Staszek.

__________________
Akwarystyka jest super!!!!
stachumal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2010, 17:05   #72
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: Miłośnicy forda i akwarystyki.

odkopałem [[;

od półtora tygodnia nowy zbiornik [[; 250 litrów (wody jak wiadomo około 10 litrów mniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

jutro przychodzi pokrywa, a z następną kasą będzie i szafka [[; Ale sam ją sobie zrobię [[;

właśnie pracuję nad podświetleniem nocnym. jak skończę to wrzucę zdjęcia [[;
mouzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2010, 20:26   #73
stachumal
ford::advanced
 
Avatar stachumal
 
Zarejestrowany: 05-10-2008
Skąd: Świecie kuj pomorskie
Model: galaxy
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1995r
Postów: 341
Domyślnie Odp: Miłośnicy forda i akwarystyki.

I jak tam dokończyłeś dzieło??????

Czekam na te fotki.

Napisz coś o obsadzie.

pozdrawiam Staszek
__________________
Akwarystyka jest super!!!!
stachumal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2010, 23:21   #74
Karlito
ford::advanced
 
Avatar Karlito
 
Zarejestrowany: 01-07-2008
Skąd: Lublin
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 461
Domyślnie Odp: Miłośnicy forda i akwarystyki.

Mouzes jak robisz nocne to odradzam ci montaż po bokach akwa, oraz robienie tego na mocnych diodach lepiej wpakowac te najzwyklejsze ledówki ktore nie daja nie wiadomo ile światła.
Jak miałem po bokach instalacje to w nocy było słychac tylko pluskanie jak cały narybek dostawał świra.
__________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
Karlito jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2010, 20:30   #75
zsberg
ford::professional
 
Avatar zsberg
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 13-08-2009
Skąd: Płock
Model: Mondeo MKI
Silnik: 1.8 TD 90KM
Rocznik: 4.1995
Postów: 1,217
Domyślnie Odp: Miłośnicy forda i akwarystyki.

To i ja się dołączę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dawniej akwarystyka była moją pasją, teraz z braku czasu zaniedbałem trochę temat, ale nie długo mam nadzieję na reaktywację hobby Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Moje małe 112l
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pilnować będziesz poziomu oleju w silniku, bo turbina Twa potrzebuje go niezmiernie, a wymiany oleju pilnować będziesz bardziej, niźli wierności kobiałki Twej. Lepsza bowiem niewierność małżeńska, niźli w dieslu Twoim malutka usterka
zsberg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2010, 10:09   #76
stachumal
ford::advanced
 
Avatar stachumal
 
Zarejestrowany: 05-10-2008
Skąd: Świecie kuj pomorskie
Model: galaxy
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1995r
Postów: 341
Domyślnie Odp: Miłośnicy forda i akwarystyki.

112l to super na początek . Ja zaczynałem od 30l a teraz mam 216 profil. Do tropheusów bemb dokupiłem chipimbi bo one się nie krzyzują a efektownie wyglądają.

Pozdrawiam Staszek
__________________
Akwarystyka jest super!!!!
stachumal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2010, 10:26   #77
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie

no u mnie zimna woda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. głównie welony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i kilka niedobitków ze starej obsady

zapomniałem o tym temacie, bo przecież akwarium pokazywałem już tutaj nie raz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zaraz spróbuję znaleźć jakieś ostatnie zdjęcie bo eraz nawet jeśli zrobię fotę to i tak nic nie będzie widać bo widno jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

oświetlenie nocne jż zrobiłem, całkiem zadowolony jestem. Finalnie jest to półtora metrowy wąż led z zimnym białym światłem. odrobinę ściemniony, coby jednak dzienne ryby normalnie spać poszły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

w akwa non stop 22 stopnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak coby welony nie miały zbyt ciepło, a rezta obsady nie miała zbyt zimno (jedynie neony trochę cierpią bo powinny mieć jednak cieplej, ale w zoologicznym nie chcą mi ich spowrotem przyjąć ... ).

http://img228.imageshack.us/f/akwariumik.jpg/

na tą chwilę jestem na etapie filtra zewnętrznego (jednak wewnętrzne filtry, mimo że każdy dużo mocniejszy niż powinny być do tego akwa, nie dają sobie rady przy siedmiu dużych welonach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

jak skonczę te roboty, to jesli nie zapomnę to wrzucę tutaj aktualne foty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 03-09-2010 o 17:41 Powód: regulamin punkt 21
mouzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2010, 10:00   #78
stachumal
ford::advanced
 
Avatar stachumal
 
Zarejestrowany: 05-10-2008
Skąd: Świecie kuj pomorskie
Model: galaxy
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1995r
Postów: 341
Domyślnie Odp: Miłośnicy forda i akwarystyki.

Ładne akwa. Ile litrów??? Welonki to niestety troszkę srajduki są. A zewnętrzny filtr wiele nieczystości raczej nie zgarnie tyle że biologie będziesz miał stabilniejszą. Jeśli nie masz to polecam świderki - przewracają podłoże i nieczystości eliminują. W moim baniaczku mam od 2 lat i co prawda tropheusy tak nie brudzą ale piaseczek mam zawsze czysty.
__________________
Akwarystyka jest super!!!!
stachumal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2010, 13:00   #79
Hashenty
ford::average
 
Avatar Hashenty
 
Zarejestrowany: 18-10-2008
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 117
Domyślnie Odp: Miłośnicy forda i akwarystyki.

No to i Łukasz się pochwali swoim brzankarium.
Moje ulubieńce to przede wszystkim brzanki sumatrzańskie, potem gurami, labeo, miedziki, kiryski i 2 malutkie glonojady.
Żywot prowadzą w cysternie o pojemności 50 litrów i zawsze się cieszą, jak wracam do domu :] Inteligientne takie znaczy :] Ale to materialistki, bo ja dobrze wiem że tak naprawdę chodzi im o jedzenie i się tak wdzięczą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Hashenty ; 19-09-2010 o 13:03
Hashenty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2012, 20:20   #80
stachumal
ford::advanced
 
Avatar stachumal
 
Zarejestrowany: 05-10-2008
Skąd: Świecie kuj pomorskie
Model: galaxy
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1995r
Postów: 341
Domyślnie Odp: Miłośnicy forda i akwarystyki.

Ładne a tarło Brzanek miałeś ? bo widzę że ładne samiczki pływają z samcami?
__________________
Akwarystyka jest super!!!!
stachumal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.