Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-01-2018, 13:47   #11
hak64
ford::advanced
 
Imię: Henryk
Zarejestrowany: 26-03-2014
Skąd: Żory
Model: inny
Silnik: 3,6
Rocznik: 61
Postów: 492
Domyślnie Odp: Uwaga na polską policję !!

Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie jak cos się dzieje i przyjedzie jeden radiowóz to boja się wysiąść. Ostatnio zjechaly się 3 i jak szybko przyjechali tak szybko uciekli z wybitymi szybami...a ludzi obok spokojnie sobie chodzą i nikt ich nie zaczepia takie akcje nie są na codzien ale się zdarzają. A w większości przypadków boja się interweniować jak nie maja przynajmniej 4krotnej przewagi. To jest dopiero żałosne. Ale nie czepiam się prewencji bo ci to są jeszcze większe cwaniaki do normalnego człowieka a do tych którzy stanowią zagrożenie nawet nie podejdą bo się boja.
Żałosna jest nie tylko treść, ale i sens tego posta. Tak więc lepiej odczep się nie czepiając, bo masz takie pojęcie o ich robocie, jak wioskowy szaman o lotach kosmicznych.

__________________
§23
hak64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2018, 14:40   #12
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Uwaga na polską policję !!

Cytat:
Napisał hak64 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żałosna jest nie tylko treść, ale i sens tego posta. Tak więc lepiej odczep się nie czepiając, bo masz takie pojęcie o ich robocie, jak wioskowy szaman o lotach kosmicznych.
Po co mi tacy obrońcy prawa? Jak żyjesz zabunkrowany na "prywatnym" osiedlu to nie masz pojęcia co się dzieje w około. A ze się boja wyjść z radiowozu? Nie dziwie im się wcale tylko mnie śmieszy jak po jednego pijaczka który kopie w śmietniki przyjazdzaja 3 suki i 10chlopa chociaż gosc się do nich nie rzuca ani nie stawia oporu... Za to jak idzie banda po meczu to jakos policja pojawia sie dopiero 10-15minut po tym jak przejda i zdewastuja wszystko po drodze. Jak chcesz bronić kogoś to bron tych co są uczciwi i w porządku a nie złodziei którzy za pieniądze społeczeństwa będą pchać do budżetu państwa i swoich statystyk bo rządowi brakuje na wyborcze programy. Porozmawiaj z ludźmi w innym środowisku niż żyjesz. Cos Cię to bardzo uraziło a twoje konkrety to loty kosmiczne szamana. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I nie. Nie mam pojęcia o pracy drogowki ale mam o pracy kryminalnych i tu możesz powiedzieć ze maja ciezka prace i to tez nie wszyscy...

Ostatnio edytowane przez peteypee ; 27-01-2018 o 14:49
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2018, 15:22   #13
hak64
ford::advanced
 
Imię: Henryk
Zarejestrowany: 26-03-2014
Skąd: Żory
Model: inny
Silnik: 3,6
Rocznik: 61
Postów: 492
Domyślnie Odp: Uwaga na polską policję !!

Prawda o lotach kosmicznych i wiedzy szamana się sprawdza.
Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za to jak idzie banda po meczu to jakos policja pojawia sie dopiero 10-15minut po tym jak przejda i zdewastuja wszystko po drodze.
Nawet nie zdajesz sobie sprawy, czym jest zabezpieczenie imprezy masowej i kto podejmuje wtedy decyzje.
__________________
§23
hak64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2018, 16:16   #14
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Uwaga na polską policję !!

Ja wiem ze przy takich imprezach nie oni podejmuja decyzje tylko ja nie pisze akurat o stadionach. Ja mam do stadionu 10-15km a po osiedlach chodzą i robią rozpierdowe. Raz przez 8lat widziałem jak byli eskortowani a wtedy jednak nie ma takier rozroby. Ale po derbach po całym krakowie chodzą bandy. Czasami po prostu pijani a czasmi niebezpieczni i wielokrotnie widziałem jak radiowóz podjechał poobserwowal i później już się nie pojawił żaden inny. Już mówiłem a raczej pisałem ze nie uważam każdego za tego złego i nie o to chodzi ze czasmi któryś zle oceni sytuacje albo po swojemu zinterpretuje ja tylko o tych co szukają okazji żeby podnieść statystykę. Wiesz ile razy mnie zatrzymywali i próbowali " wyłudzić" łapowe? O tym pisze i o to mi chodzi. I to jest wina nas wszystkich bo mało kto zgłasza, sami jako służby tez z tym nie wiele robią. Jako ze forum motoryzacyjne to nie wspominam służby zdrowia, lekarzy i innych służb bo tam tak samo jest masa tych "czarnych owiec". Nawet osp które podpala laki żeby gasić pożary i dostać za godzinę...wszystko sprowadza się do zachłanności i chytrości ludzkiej. Przekroczyłem prędkość, zmierzył, widzę ze jest mniej więcej to co jechałem ok...ale jak wiem ze jechałem szybciej te 400m wcześniej a do tego pani sierżant nagle zmienia sobie powód zatrzymania i nie chcac chyba dalej brnąć puszcza mnie to cos jest nie tak.
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2018, 20:35   #15
rychu.zychu
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 27-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk4 GoldX, EDGE Titanium
Silnik: 1.8 TDCI , 3.5 V6
Rocznik: 2008 , 2015
Postów: 465
Domyślnie Odp: Uwaga na polską policję !!

W Malborku Policjanci są przymuszani do nękania mandatami mieszkańców.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Podobno w Krakowie macie podobną sytuacje.
Cytat:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] STRAJK POLICJANTÓW W MALBORKU? NIE CHCĄ NĘKAĆ MIESZKAŃCÓW. A JAK PODOBNA SYTUACJA SKOŃCZYŁA SIĘ W KRAKOWIE?

Nieformalny "strajk" policjantów w Malborku. Cała jednostka patrolowo-interwencyjna nieobecna w pracy. Funkcjonariusze protestują przeciw - ich zdaniem - zmuszaniu przez komendanta do nękania mieszkańców.

On mówi o wykrywalności, a oni o mobbingu. Malbork to miasto wyjątkowe, obecnie przez bunt w policji.

Funkcjonariusze skorzystali ze zwolnienia lekarskiego jako "formy strajku". Ich zdaniem to "wołanie o pomoc". Wszyscy policjanci z jednostki patrolowo-interwencyjnej w Malborku są poza służbą, a jest ich w sumie piętnastu.

Dwóch poszło na urlop, trzynastu na zwolnienie lekarskie. I nie ukrywają - to choroba dyplomatyczna.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu także krakowscy policjanci (drogówki) skarżyli się na mobbing, przejawiający się w "zastraszaniu" funkcjonariuszy, "wprowadzaniu atmosfery zaszczucia", a co gorsze zmuszanie do wystawiania jak największej ilości mandatów dosłownie za wszystko. O takie postępowanie policjanci z WRD KMP obwiniali zastępcę naczelnika wydziału ruchu drogowego Tomasza S. W Krakowie skończyło się to wymianą kadrową. Wspomniany Tomasz S. jest teraz w komisariacie policji V w Krakowie a "drogówka" ma nowego szefa. Do jego pracy podobno nie ma żadnych zastrzeżeń.
rychu.zychu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2018, 21:58   #16
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Uwaga na polską policję !!

No to brawo dla Malborka i za strajk. A o krakowie przyznam ze nie słyszałem nawet ale ostatnimi czasy nawet nie oglądam wiadomości rzadnyc. A sytuacja pokazuje tylko to co się dzieje w państwie. Ale chyba wszędzie tak jest. Przecież afery z plombami liczników elektrycznych czy gazomierzy tak samo odgornie były nakazane. Pracownicy mieli tak robić żeby ludzie płacili za zerwanie plomby na liczniku. Ale nie raz słyszałem ze wielu dało się złapać na kamerach nawet. Tu akurat wiem bo ojciec jak odmówił to go zwolnili a ze stać ich to w sadzie nie ma szans bo nawet sędziowie oplaceni byli...ehhh chory kraj...wynieść się tylko...
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2018, 10:37   #17
hak64
ford::advanced
 
Imię: Henryk
Zarejestrowany: 26-03-2014
Skąd: Żory
Model: inny
Silnik: 3,6
Rocznik: 61
Postów: 492
Domyślnie Odp: Uwaga na polską policję !!

Taaa. Policjanci porównywani do ubecji, debile, tchórze, złodzieje, łapownicy w służbie zdrowia, podpalacze w straży pożarnej, aferzyści w energetyce, przekupni sędziowie, etc, etc. Wszyscy winni, nic nie warci, szambo i syf.
A ja powiem tyle:
Kompletny brak szacunku dla człowieka, jego pracy, przekonań, czy wartości.
Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ehhh chory kraj...wynieść się tylko...
Tak zrób. Nie sądzę, by ktoś płakał...
__________________
§23
hak64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2018, 10:54   #18
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie Odp: Uwaga na polską policję !!

Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nawet sędziowie oplaceni byli...ehhh chory kraj...wynieść się tylko...
Człowieku, Onet masz i inne takie...
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2018, 18:01   #19
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: Uwaga na polską policję !!

A ja w tym całym zamieszaniu nie mogę pojąć jednej rzeczy, po co Ci Policjanci musieli coś kombinować i inne lamenty że każą im nękać biednych kierowców, zwłaszcza u nas, w kraju o zdecydowanie ponadprzeciętnej śmiertelności na drogach w europie. Jadąc wioskami do pracy, nawet trochę szybciej niż zalecane, jestem wyprzedzany, jadąc do miasta, wyprzedzają mnie na PDP, jadać autostradą.. jeden za drugim tak że zaparkować równolegle by się między nimi nie dało.
Panowie Policjantki, Policjanci, nie ma co kombinować, tylko legalnie lepić mandaty ile wlezie.
Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2018, 20:28   #20
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Uwaga na polską policję !!

Hak ja nie wiem dlaczego tak strasznie się zbulwersowales w tym temacie. W którym miejscu autor obraził całą policję?
Szczekajacy pies ? To było o tym co go zatrzymal.
Uwaga na burki, psy i resztę ubecji? To miał na myśli właśnie ich czyli praktykujacych inaczej .... O takich ludziach można tak pisać bo to nie policjanci , a frajerzy.
Bo komendant kazał? Wolałbym się zwolnić niż być kimś takim , bo obok człowieczeństwa to to nie stało nawet.

Nigdzie autor nie wspomniał o reszcie czyli 90 % porządnych policjantów , z którymi wspolpracujesz od wielu lat.

Szkoda , że opisana sytuacja nie została nagrana. Zasługuje na nagłośnienie
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.