Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-02-2013, 19:38   #1
slaweek
ford::advanced
 
Avatar slaweek
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 20-08-2008
Skąd: Kraśnik
Model: Ford Galaxy MK2 (sprzedany) Ford S-MAX, Ford Edge polift
Silnik: 1.9 TDI, 2.0 TCDI
Rocznik: 2001, 2007
Postów: 333
Domyślnie Darmowy przegląd przy okazji wymiany emblematu. Ktoś korzystał z takiego przeglądu ?

Witam, w zeszłym tyg. zapisałem się na darmową wymianę znaku forda wswoim smaxie. Dzisiaj zadzwoniła miłą pani aby umówic wymianę. Dodatkowo poinfrmowała mnie, że w ramach akcji wymiany znaczka forda przysługuje mi darmowy przegląd, a mianowicie: lakier, zawieszenie, płyny itp. Proszę o info czy ktoś miał możliwośc skorzystać i jakie wrażenia?

slaweek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2013, 20:43   #2
montero
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-01-2012
Skąd: Lwów/Warszawa
Model: ford galaxy
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 14
Domyślnie Odp: Darmowy przegląd przy okazji wymiany emblematu. Ktoś korzystał z takiego przeglą

ale że o co chodzi?
leć na ten przegląd i ciesz się że jest za freeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
montero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2013, 21:41   #3
liosty
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-02-2012
Skąd: Warszawa Białołęka
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 48
Domyślnie Odp: Darmowy przegląd przy okazji wymiany emblematu. Ktoś korzystał z takiego przeglą

Ja wymieniałem znaczek jakieś pół roku temu - wszystko bez problemu. Ale przeglądu mi chyba żadnego nie robili przy okazji ....
liosty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2013, 07:00   #4
slaweek
ford::advanced
 
Avatar slaweek
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 20-08-2008
Skąd: Kraśnik
Model: Ford Galaxy MK2 (sprzedany) Ford S-MAX, Ford Edge polift
Silnik: 1.9 TDI, 2.0 TCDI
Rocznik: 2001, 2007
Postów: 333
Domyślnie Odp: Darmowy przegląd przy okazji wymiany emblematu. Ktoś korzystał z takiego przeglą

Mówię jak jest. Co mi powiedziąła miła Pani.
Proszę o to link: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
a tam info o bezpłatnym przeglądzie.
slaweek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2013, 23:44   #5
Pafnucy
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-08-2012
Skąd: Warszawa / Grójec
Model: S-Max
Silnik: 2,0 TDCi, 130 KM
Rocznik: 2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: Darmowy przegląd przy okazji wymiany emblematu. Ktoś korzystał z takiego przeglą

Ja przy okazji przeglądu normalnego prosiłem o wymianę emblematu w ramach tej promocji, ale ostatencznie po miesiącu oczekiwania na FV okazało się, że naliczyli mi 115 zł za emblemat.
Co fajniejsze, prosiłem o wymianę tylnego, a wymienili przedni, który można było zostawić.
Takie jest BEMO Motors na okęciu.
Pafnucy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2013, 07:45   #6
mizgal
ford::amateur
 
Avatar mizgal
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 03-10-2012
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: Darmowy przegląd przy okazji wymiany emblematu. Ktoś korzystał z takiego przeglą

u mnie wymienili emblemat Forda za free, ale za odpadnięty "S-max" z tylnej klapy skasowali coś ze 120 zł, trochę absurd.

pozdrawiam,

Marcin
mizgal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2013, 11:50   #7
age40re
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-03-2012
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: Darmowy przegląd przy okazji wymiany emblematu. Ktoś korzystał z takiego przeglą

Witam
Byłem na takiej wymianie w ramach akcji. Bardzo miła Pani oddzwoniła do mnie i umówiła mnie na 6 lutego. Pan w siedzący w rejestracji najpierw bardzo się zdziwił i zaczął opowiadać, że "to wymaga wcześniejszego uzyskania zgody Forda"... Ale w końcu poprosił mnie o podstawienie Maxia.
Darmowy przegląd wyglądał następująco:
- lakier - "na oko"
- zawieszenie - nie sprawdzono Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- płyny - tylko poziom oleju na bagnecie...
Potem autko pojechało na warsztat i po ok. godzinie wyjechało z nowym, błyszczącym znaczkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Rob
age40re jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2013, 20:35   #8
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,138
Domyślnie Odp: Darmowy przegląd przy okazji wymiany emblematu. Ktoś korzystał z takiego przeglą

Darmowy przegląd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nieżle brzmi .......... ale taki przegląd jaki oni serwują to możesz mieć na auto-giełdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. też gratis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a nawet dokładniej potencjalni nabywcy przeglądają każde auto .
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2013, 17:41   #9
jamacieq
ford::average
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 31-08-2012
Model: Ford S-max
Silnik: 2.0 Tdci 143
Rocznik: 2007
Postów: 118
Domyślnie Odp: Darmowy przegląd przy okazji wymiany emblematu. Ktoś korzystał z takiego przeglą

Pani dzisiaj zadzwoniła - termin wizyty w poniedziałek 18 lutego w gdyni. Jak wrócę to zdam relację.
jamacieq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2013, 21:34   #10
marcink719
ford::average
 
Avatar marcink719
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 15-03-2007
Skąd: małopolska
Model: Galaxy mk3, Focus mk1
Silnik: 2.0 TDCi 140 KM, 2.0 SPI
Rocznik: 2007,2003
Postów: 171
Domyślnie Odp: Darmowy przegląd przy okazji wymiany emblematu. Ktoś korzystał z takiego przeglą

Dzisiaj byłem na tym przeglądzie, oczywiście tylko logotypy ford nadają się do wymiany, więc emblematy ghia pozostały stare (chociaż już są wyblaknięte). Loga forda to muszą być w naprawdę złym stanie - czyli jakiś łuszczący lakier bo tak to nie ma podstaw do wymiany - facet powiedział że musi wtedy zrobić zdjęcia, bla bla bla. Przy okazji przegląd był nawet lepszy niż na oko tzn. sprawdzili hamulce i stan amortyzatorów, jakieś parametry wydrukował z komputera. Za drugim podejściem - w focusie, emblematy też były w miarę przyzwoite, może trochę jeden wyblakły, ale nie nadawał się do wymiany. Pan zapytał czy coś jest do roboty bo tak to nie bierze na przegląd. Wg mnie cała ta akcja to jest nadzieja forda na wyciągnięcie dodatkowej kasy (w galaxy stwierdził, że trochę ściąga w prawo i ustawienie zbieżnosci maja za 130). A jak tu niektórzy piszą, że biorą im auta na godzine na warsztat, to ciekawy jestem co zdąża zepsuć w tym czasie.

A notabene to dzisiaj w galaxy uderzyłem oponą o krawężnik i jest trochę uszkodzona z boku (nacięty bok na obszarze 2x2cm) i Pan od razu stwierdził, że może wybuchnąć a samochód przy 180 kmh jest już nie do opanowania. dachowanie itd. Pojechałem zaraz do wulkanizatora, zobaczył i powiedział, że nic się nie stało, nie ma wybrzuszenia więc głębsza warstwa nie jest uszkodzona i wystarczy w ramach zabezpieczenia podkleić kropelką nacięcieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A opony są nowiutkie w tym sezonie założone. Nie chce od razu mowic ze ford calkowicie nie ma racji ale troche rozbiezne opinie...:/

A na takie akcje to najlepiej wysłać żony - one to najlepiej potrafią załatwić wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez marcink719 ; 14-02-2013 o 21:39
marcink719 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.