Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-02-2010, 19:04   #1
wojtek_gtx
ford::average
 
Avatar wojtek_gtx
 
Zarejestrowany: 04-01-2010
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 1.9TDI/AFN ++ / 148KM/332NM
Rocznik: 1999
Postów: 138
Domyślnie Rozprogamowujące się radyjko

Witam
jest taka sprawa że wymieniłem oryginalne radyjko na Nowego Clariona i się problemik zaczął .
Programuję całe radio i w ciągu dnia jest oki ale autko postoi noc i wszystko od nowa - rozprogramowywuje się .
Sprawdzałem instalację i po wyjęciu kluczyka jest zasilanie więc nie wiem co jest grane - w innym aucie radio zapamiętuje .

Nie wiem czy może nie jest coś takiego że jak zamknę auto to wtedy odcina zasilanie ??
Mam nowy akumulator już nie wiem czego się czepić, proszę o pomoc .

__________________
Sprzedam 1.9TDI++ AFN 148KM/332NM (VAN GHIA)


Forum Mazd Turbo http://www.gtrproject.pl/forum
wojtek_gtx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2010, 19:21   #2
daros
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-11-2009
Skąd: Koszalin
Model: Galaxy GHIA
Silnik: 1,9 tdi AUY
Rocznik: 2001
Postów: 39
Domyślnie Odp: Rozprogamowujące się radyjko

Cytat:
Napisał wojtek_gtx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czy może nie jest coś takiego że jak zamknę auto to wtedy odcina zasilanie ??
Wejdź do środka z miernikiem, zamknij się lub niech cię ktoś zarygluje z zewnatrz i wtedy pomierz napięcie. Roztrzygniesz przynajmniej jedną ewentualność.
daros jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2010, 19:24   #3
Pacific tdi
ford::advanced
 
Avatar Pacific tdi
 
Zarejestrowany: 05-10-2008
Skąd: Zdolny Śląsk
Model: SHARAN MKII Cruise
Silnik: BVK
Rocznik: 2006
Postów: 457
Domyślnie Odp: Rozprogamowujące się radyjko

Brak zasilania na podtrzymaniu pamięci. Masz mieć jeden plus stały i drugi po włączeniu zapłonu. A dla świętego spokoju zmostkuj je i jak Twoja dziewczyna będzie chciała posłuchać radyjka jak zabierzesz klucze to nie będzie się czas tak dłużył. A jeśli tak nie chcesz to możesz mieć zamienione te zasilania. Czyli prąd stały jest nie na tym co trzeba. Zamień i sprawdź. Bo to w autkach jest różnie i nie zawsze tak jak przewidział producent radyjka.
Pacific tdi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2010, 06:24   #4
wojtek_gtx
ford::average
 
Avatar wojtek_gtx
 
Zarejestrowany: 04-01-2010
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 1.9TDI/AFN ++ / 148KM/332NM
Rocznik: 1999
Postów: 138
Domyślnie Odp: Rozprogamowujące się radyjko

Cytat:
Napisał Pacific tdi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Brak zasilania na podtrzymaniu pamięci. Masz mieć jeden plus stały i drugi po włączeniu zapłonu. A dla świętego spokoju zmostkuj je i jak Twoja dziewczyna będzie chciała posłuchać radyjka jak zabierzesz klucze to nie będzie się czas tak dłużył. A jeśli tak nie chcesz to możesz mieć zamienione te zasilania. Czyli prąd stały jest nie na tym co trzeba. Zamień i sprawdź. Bo to w autkach jest różnie i nie zawsze tak jak przewidział producent radyjka.
to co napisałeś sprawdzałem co opisałem w moim zapytaniu - muszę się pozamykać i wtedy pomierzyć tylko nawet jak by tak wyszło to czym to mogło by być spowodowane
__________________
Sprzedam 1.9TDI++ AFN 148KM/332NM (VAN GHIA)


Forum Mazd Turbo http://www.gtrproject.pl/forum
wojtek_gtx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2010, 13:06   #5
czytaczforum
ford::advanced
 
Avatar czytaczforum
 
Zarejestrowany: 16-07-2008
Skąd: wielkopolska
Model: Ford Fokus C Max
Silnik: benzyna-1,6
Rocznik: 2005
Postów: 266
Domyślnie Odp: Rozprogamowujące się radyjko

Temat wałkowany na forum.Musisz kombinować z kabelkami we wtyczce.Jak kolega wyżej napisał brak zasilania na pamięci.Jest to spowodowane różnicą wtyczek.Może się zdarzyć że zabraknie zasilania na antenie i też radyjko będzie kiepsko grać.Jak na razie masz problem z podtrzymaniem pamięci.Zajrzyj tu i poczytaj.[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
czytaczforum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2010, 18:53   #6
nomi9
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-03-2009
Skąd: Szczecin
Model: FORD GALAXY
Silnik: 1,9 TDI ASZ
Rocznik: 2003
Postów: 154
Domyślnie Odp: Rozprogamowujące się radyjko

czerwony z pomarańczowym pod jeden pin podtrzymanie pamięci i wszystko będzie OK
nomi9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.