Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-10-2007, 15:12   #1
Kamisek2
ford::advanced
 
Avatar Kamisek2
 
Zarejestrowany: 18-09-2007
Model: Ford Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 241
Domyślnie Jak podłączyć głośniki i radio w Fordzie Mondeo MK II

Cytat:
Taki poradniczek jak zamontować radio + głośniki w mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. Na początek musimy zakupić Radio i Głośniki
U mnie jest to
Pioneer DEH-2920MP
i 4 głośniki Boschmann PR-5700V
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2. Potem, jeśli nie mamy Kostki i Ramki ISO

Polecam zakupić na allegro Ramkę + Kostkę ISO to jest wydatek ok. 30zł pod zdjęciami podaje link Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pamiętajmy, że ta osłonka musi być u góry inaczej kieszeń nie będzie się trzymała i radio będzie latało ;D

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

3. Po podłączeniu kostki od Pioneer'a do zakupionej kostki ISO wygląda to mniej więcej tak

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Teraz możemy podłączyć kostkę pod radio

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i drugie dwie (duże) złączki do forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A antenę to chyba umiemy podłączyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Aha do zestawu KOSTKA ISO + ta zakładka dostajecie takie coś
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wkłada się to w tą dziurę od radia (w tą szynę na środku) niestety nie zrobiłem zdjęcia jest to ogranicznik aby radio nam nie wyleciało do środka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zamontowanie półkieszeni macie w instrukcjiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Teraz opisze jak zamontować głośnikiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potrzebujemy kogoś do pomocy

W co musimy się zaopatrzyć (prawdopodobnie w wiertarkę jakiś pisak i kostki aha jeszcze w minimum 2 rodzaje grubości śrubokrętów +(krzyżak) i jeden śrubokręt - (płaski)

wszystko jest niżej opisane, po co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na początek chce napisać, że na razie nie wkładajcie jeszcze radia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i nie podłączajcie go Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo przy podłączaniu głośników możecie radio spalić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ja robiłem tak, że zamontowałem głośnik podłączałem radio i sprawdzałem czy gra głośnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak gra to odłączałem radio i przykręcałem następny głośnik i tak za każdym razem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
1. Zaczynamy
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

2. Rozkręcamy osłonę (zależy, które chcemy rozkręcić)
u mnie były to drzwi od kierowcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodaje zdjęcia gdzie są śrubki

Pierwsza jest w lusterku (musimy zdjąć taką zaślepkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Aby zdjąć lusterko musimy je zdjąć razem z gumą osłaniającą do ustawienia lusterka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Następna jest po tej stronie gdzie są zawiasy od drzwi

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Następna jest pod głośnikiem (musimy zdjąć zaślepkę)

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Następną znajdziemy za klamką (pod zaślepką)

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Następne (chyba) dwie są z lewej strony drzwi

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Następne dwie są pod tą "łapką" musimy zdjąć pierwszą część i tam są dwie śrubki

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Następne dwie są pod drzwiami (nie mam zdjęcia)

I to już chyba wszystkie śrubki
Teraz musimy zdjąć pokrywę od lusterka, następną pokrywkę ( ta, co jest za klamką od środka do otwierania drzwi) i to chyba wszystko.
Teraz możemy zdjąć pokrywę drzwi najpierw musimy ją podnieść w górę a potem próbować do siebie (często góra się trzyma)


Tylne drzwi są bardzo podobne do rozkręcenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Teraz radze się zaopatrzyć w minimum cztery Kostki, ponieważ u mnie były zardzewiałe, a u was może być podobnie.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Teraz ustawiamy sobie głośnik i patrzymy czy pasuje do otworów.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli nie to zaznaczamy sobie pisakiem punkty, w których mamy wywiercić dziury nie za duże !! żebyśmy mogli przykręcić głośniki..


W moim przypadku było, że trzeba sobie wywiercić dziurki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie za duże !!
i przykręcamy głośnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

i to już chyba wszystko składanie drzwi jest w odwrotnej kolejności

A tylnie drzwi się podobnie rozkręca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chciałbym dodać, że jak mamy okna na korbkę to musimy odhaczyć korbkę
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Mam nadzieję, że wam pomogłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. gdyby coś było nie tak to piszcie !




I tak wygląda u mnie aktualnie radio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszystko ładnie gra głośniki dają b.dobrą jakość wszystko się trzęsie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Radio nie ma problemów z 4x180Watowymi głośnikami


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Pamiętajcie wszystko robicie na własną odpowiedzialność !

Kamisek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2007, 16:18   #2
mondzio III
ford::professional
 
Avatar mondzio III
 
Zarejestrowany: 07-10-2006
Skąd: Podlasie
Model: Mondeo III kombi
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 1,256
Domyślnie

No ,no super i pewnie komuś się przyda .
Za pracę :fcp29
mondzio III jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2007, 16:23   #3
Kamisek2
ford::advanced
 
Avatar Kamisek2
 
Zarejestrowany: 18-09-2007
Model: Ford Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 241
Domyślnie

Zapomniałem dodać wszystko zajeło ok. 4 godzin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mondzio III, dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kamisek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-11-2007, 18:42   #4
seba02121
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-03-2007
Skąd: Łódź
Model: MKII
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: 2000
Postów: 50
Domyślnie

Tyle że te głośniki to grają gorzej niż orginały Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bynajmniej pod moim JVC.

Jeśli już to dystanse z przejściem na 16,5.

Zakładałem ostatnio kumplowi [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] To :552: :726: :623: Basik jak z suba!
__________________
Skrzynia Basowa Magnat Xpress 12 + Wzmak Voice Kraft MB 900

CB-TTI-770+Antena Hustler

Mnie Smakuje Zimne Piwo....A Mondeo Bio Paliwo;-)

MK I To Auto....Które kupić warto....1.8 TD Oczywiście....
seba02121 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2007, 18:29   #5
Kamisek2
ford::advanced
 
Avatar Kamisek2
 
Zarejestrowany: 18-09-2007
Model: Ford Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 241
Domyślnie

seba02121 no to nie wiem to chyba od gustu i wymagań mi poprostu to wystarcza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kamisek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2007, 09:22   #6
M_A_Z_Z_I
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-11-2007
Postów: 1
Domyślnie

Wszystko byloby ok w twoim opisie ktory jest bardzo tresciwy i pomocny ale dopatrzylem sie jednej dosc znaczacej pomylki , mianowicie ten jak to nazwales ogranicznik (w ksztalcie trojkata) nie wklada sie do srodka tylko przykreca do radia od tylu aby mozna bylo je wsunac w szyne prowadzaca.. poza tym szczegolem opis jest naprawde godny polecenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam nadzieje ze troszeczke pomoglem bo jestem poczatkujacy na tym forum...
M_A_Z_Z_I jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2007, 21:44   #7
Kamisek2
ford::advanced
 
Avatar Kamisek2
 
Zarejestrowany: 18-09-2007
Model: Ford Mondeo MK III
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 241
Domyślnie

No o to mi chodzi tylko że ja ten "ogranicznik" wsunełem w szynę a nie przykręcałem do radia ale ważne, że radio nie wpada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kamisek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2008, 22:14   #8
caly_marcin
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-01-2008
Skąd: ZPY
Postów: 4
Domyślnie

ogranicznik!!!!! fakt o tym zapomniałem :fcp2 wazne ze radio nie lata i giciorGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bardzo pomocny artykuł bo głośników jeszcze nie mam i bedzie trzeba zamontowac nowsze. masz fajne radio tak poza tym - ja mam deh 2900 ;p
__________________
I love house music pozdrawiam
caly_marcin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2008, 11:55   #9
mad
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-05-2007
Model: Passat
Silnik: Delta Machine
Rocznik: 25.07.2013.
Postów: 184
Domyślnie Re:

Cytat:
Napisał seba02121
Tyle że te głośniki to grają gorzej niż orginały Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bynajmniej pod moim JVC.
Potwierdzam głośniki mają gorszy bas od oryginalnych papierzaków . Zakup = wyrzucone pieniądze. :533:
__________________


"Starość zaczyna się wtedy kiedy wartość świeczek przewyższa wartość tortu"
mad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2008, 12:07   #10
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie Re: Jak podłączyć głośniki i radio w Fordzie Mondeo MK II

Opis przydatny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak najbardziej. Ten ogranicznik osobiscie to przykrecalem do radia.

Zastanawiam sie tez jakie glosniki wsadzic w tylne drzwi.
misiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.