Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Ogłoszenia > Sprzedam > Części, akcesoria i inne
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-04-2024, 10:12   #1
Tomos
ford::average
 
Avatar Tomos
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 16-07-2011
Skąd: Ożarów Maz.
Model: Ford Fusion Ambiente Silver X
Silnik: 1.4 80 KM
Rocznik: 2008
Postów: 91
Domyślnie Wyprzedaż części do różnych aut marki Ford

Witajcie. Mam do sprzedania trochę części ze starego auta, którego mój tata już się pozbył. Oczywiście części są moją własnością (przekazał mi je Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). Kontakt przez PW lub telefonicznie na numer +48 795 247 749.

UWAGA: Ze względu na to, iż mam jak na razie niesprawną drukarkę i nie mogę drukować etykiet do wysyłki, odbiór tylko i wyłącznie osobisty.

Oto lista:

1. Komplet lakieru w sztyfcie (Kolor: Deep Navy, 84), stan prawie że nowy, miał być użyty do poprawiania rysek lecz nie było na to czasu i został mi taki zestaw, cena: 22 zł

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

2. Zestaw sprężyn tylnich firmy "KYB" dla pojazdu Ford Fusion z rocznika od 2002 do 2004 roku, stan bardzo dobry, cena: 50 zł

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

3. Gumy lampki tablicy rejestracyjnej dla Forda Fiesty MK V, Fusiona oraz Mondeo MK II, stan używany, cena za jedną sztukę: 3 zł

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

4. Nakrętka łożyska koła firmy "GKN" dla Forda Fiesty MK V oraz Forda Fusiona, stan nowy, cena: 10 zł

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

5. Kątnik lewych przednich drzwi dla Forda Fusiona, stan używany, cena: 5 zł

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

6. Oryginalna nakrętka łożyska koła dla Forda Fiesty MK V oraz Forda Fusiona, stan nowy, cena: 20 zł

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

7. Napinacz paska rozrządu firmy "INA" dla pojazdu Ford Fusion i być może też do innych modeli Forda, to już sprawdzicie sami, stan używany, cena: 25 zł

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

8. Filtr paliwa firmy "Hart" o oznaczeniu "PP836" dla Forda Galaxy MK I, stan nowy, cena: 12 zł

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

9. Oryginalna sprężyna tylnia dla Forda Fiesty MK V oraz Forda Fusiona, stan używany, cena za jedną sztukę: 11 zł

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
2008 FordFusion Ambiente Silver X 1.4 80 KM (Salon Polska [Po FL]) | Czas jest niesłychanie ważny, więc nie trać go na jakieś pierdoły, tylko zacznij działać.

Ostatnio edytowane przez Tomos ; 25-04-2024 o 13:46
Tomos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2024, 15:53   #2
grzegorzyk
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 16-01-2015
Model: Focus mk3
Silnik: 1.6 16v 105 KM
Rocznik: 2011
Postów: 224
Domyślnie Odp: Wyprzedaż części do różnych aut marki Ford

Używany napinacz paska rozrządu ??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grzegorzyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2024, 16:12   #3
Tomos
ford::average
 
Avatar Tomos
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 16-07-2011
Skąd: Ożarów Maz.
Model: Ford Fusion Ambiente Silver X
Silnik: 1.4 80 KM
Rocznik: 2008
Postów: 91
Domyślnie Odp: Wyprzedaż części do różnych aut marki Ford

No co, jak sprzedawać to wszystko. Ewentualnie mogę ci za free dać jeśli chcesz, bo nie wiem czy to ma jakąś wartość...

PS. Czy nie jest przypadkiem tak, że nie można komentować ogłoszeń...
__________________
2008 FordFusion Ambiente Silver X 1.4 80 KM (Salon Polska [Po FL]) | Czas jest niesłychanie ważny, więc nie trać go na jakieś pierdoły, tylko zacznij działać.
Tomos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.