Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-11-2023, 13:23   #1
traper2000
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 01-07-2010
Skąd: WrocLOVE
Model: Kuga MK2
Silnik: 1.5 Ecoboost 176KM
Rocznik: 2018
Postów: 92
Domyślnie Warsztat do założenia LPG we Wrocławiu?

Cześć drodzy koledzy,
jako, że niedawno nabyłem kugę 1.5 Ecoboost benzyna 176KM AWD automat z 2018r i doświadczyłem spalania w zakorkowanym Wrocławiu 15l/100km, chciałbym zagazować auto. W przeszłości miałem już 3 auta z gazem więc gaz nie jest mi jakoś straszny, ale to było ponad 10 lat temu.
Czy możecie polecić jakiś dobry warsztat do LPG we Wrocławiu? Może też jakąś dobrą konkretną instalację.
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

traper2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2023, 18:58   #2
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Warsztat do założenia LPG we Wrocławiu?

V-gaz Dlugoleka lub okolice. Poszukaj w Google.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2024, 11:52   #3
.B.
ford::amateur
 
Imię: Bartłomiej
Zarejestrowany: 18-12-2020
Skąd: Nieciszów
Model: Mondeo Hybrid St-Line
Silnik: 2.0
Rocznik: 2021
Postów: 6
Domyślnie Odp: Warsztat do założenia LPG we Wrocławiu?

Nie ma gazownika we Wrocławiu, od którego wyjedziesz w 100% zadowolony. Albo będzie tanio i z problemami w użytkowaniu, albo drogo i tak sobie. Niby mamy V-gaz Długołęka i AMS w Wilczycach, ale w tym pierwszym za KME zapłacisz krocie i należy wspomnieć że pan Paweł już nie zajmuje się montażem, tylko robią to pracownicy i czujesz się lekko "niepocieszony", bo masz po prostu wrzuconą instalkę, która po prostu działa i przepłaciłeś za nią 1500 zł. W AMSie w sumie spoko, tylko że uparci na LPGTecha, a akurat w przypadku mojego Forda się nie sprawdziło, bo auto gubiło zapłony. Gazowałem u nich Toyotę, też hybrydę i tam LPGTech bez problemu dawał radę. Kolega też miał C-maxa w hybrydzie, którego postawił na LPGTechu, w innym zakładzie i problem był podobny. Tak więc nie wina warsztatu co może samego sterownika.

Jest LPG forum. Można poczytać opinie o gazownikach. Ja już 6 hybrydę będę gazował w Kuczewoli pod Kaliszem w DarGazie. Z Wrocka 130 km ale serio warto. Duża różnica cenowa w porównaniu do Wrocławia, poza tym Darek ma dobre opinie oraz potrafi POPRAWNIE zamontować i wystroić instalację.

Od siebie polecam, a mnie ciężko zadowolić jeżeli chodzi o LPG w aucie. W DarGazie się udało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez .B. ; 16-03-2024 o 12:01
.B. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2024, 11:56   #4
Juzek
ford::expert
 
Avatar Juzek
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-10-2007
Skąd: Legnica
Model: Mondeo Mk4 Kombi Tit S, Fiesta Mk7
Silnik: 2.5T, 1.4
Rocznik: 2009, 2009
Postów: 3,713
Domyślnie Odp: Warsztat do założenia LPG we Wrocławiu?

Jeżeli wyjazdowe warsztaty mogą być w kręgu Twoich zainteresowań to polecam Skarabeusza w Legnicy.

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
__________________
126p --> MkI 1.8TD --> ST220 STach --> ST220 STach II --> MkIV 2.5T Tit S
Juzek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.