Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-03-2012, 17:30   #1
bzyku137
ford::amateur
 
Avatar bzyku137
 
Zarejestrowany: 06-12-2010
Skąd: S-dz
Model: FOCUS I
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 6
Domyślnie Stuki w układzie kierowniczym plus regulacja

Witam mam lekkie stuki w układzie kierowniczym tj. lekko puka z lewej strony(od kierowcy),zawieszenie całe sprawdzone i jest wporzo, myślałem że to jabłko na drążku kierowniczym jest temu winne ale drążek wymieniony i dalej stuka.Wlazłem ostatnio pod auto i na maglownicy jest jakaś śruba na klucz nr. 10 i teraz moje pytanie czy jest to śruba regulacyjna czy można nią zniwelować to lekkie stuki i jak to się to reguluje,przeczytałem na forach innych aut ze można, a nie wiem jak jest w naszych samochodach.

bzyku137 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2012, 17:36   #2
mario591
ford::advanced
 
Avatar mario591
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 05-09-2007
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus/ Audi A6C7
Silnik: 1.8 TDDi/2.0 177KM Avant
Rocznik: 1999/2012
Postów: 453
Domyślnie Odp: Stuki w układzie kierowniczym plus regulacja

Sprawdź łączniki stabilizatorów a jak to masz ok to prawdopodobnie gumy pod stabilizatorem są też już zużyte i puka. Maglownicy bym nie ruszał puki nie sprawdzisz łączników i tych gum. Łącznik jak coś ok 30zł szt a guma 10zł na Allegro możesz kupić komplet za jakieś 65 zł z wysyłką.
mario591 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2012, 17:46   #3
bzyku137
ford::amateur
 
Avatar bzyku137
 
Zarejestrowany: 06-12-2010
Skąd: S-dz
Model: FOCUS I
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 6
Domyślnie Odp: Stuki w układzie kierowniczym plus regulacja

Wszystko sprawdzone nawet dwa razy przez dwóch mechaników i ja też przy tym byłem i zawias jest ok,chodzi mi oto czy ta śruba jest od regulacji i jak się to robi?
bzyku137 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2012, 22:14   #4
majsterus_nt
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-12-2009
Skąd: wlkp
Model: czarny, grafit,turkus
Silnik: ,Pb,ON
Rocznik: 1993,1990
Postów: 197
Domyślnie Odp: Stuki w układzie kierowniczym plus regulacja

no i d....

maglownicy się nie regulujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to nie mercedes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

możesz zacząć szukać nowejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ale ile roboty z wymianą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. :d

trzeba wywalić sanki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ja pierdzieleGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak sobie przypomnęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dobrze że mam to za sobą...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Diagnostyka komputerowa pojazdów do rocznika 2010r. ..... i te jeżdące i te niejeżdżące......
majsterus_nt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.