Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-04-2012, 15:16   #1
klbaibus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-05-2010
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI 140ps
Rocznik: 2008
Postów: 25
Domyślnie Zestaw Bluetooth - brak kontaktami

Witam

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem forda mondeo MK4 z fabrycznym zestawem Bluetooth i mam następujący problem.

Otóż telefon (samsung duoz 6112) bez problemów łączy się z zestawem, odbieranie polaczeń i nawiązywanie dziala poprawnie.

Problem jaki mam dotyczy listy kontaktów otóż w nawigacji oraz conversie wyświetla mi tylko numery telefonów (nie nazwy kontaktów).

Co ciekawe po pierwszym zalogowaniu telefonu wszystko działało ok. Przy kolejnym już zaczął pokazywać tylko numery tel. Próbowałem usunąć telefon i dodać go ponownie i nic - nie mam już pomysłu.

Może coś gdzieś powinienem jeszcze ustawić?
Może coś sobie zaznaczyłem/odznaczyłem niepotrzebnie?

Czy ktoś miał podobny problem?

klbaibus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2012, 17:19   #2
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

Może zainstaluj sobie Ford CAR Contacts?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2012, 21:54   #3
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

Sprawdź czy masz kontakty w telefonie nastawione na książkę telefoniczną.....bynajmniej w moim SE Xperia X10ma to znaczenie.....
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2012, 08:44   #4
klbaibus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-05-2010
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI 140ps
Rocznik: 2008
Postów: 25
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

Nie do końca rozumiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Wciskam skrót lub wchodzę w pełne menu w kontakty i mam książkę telefoniczną.
Na co innego mogą być ustawione?

Pozdr.
klbaibus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2012, 09:29   #5
Narcyz
ford::beginner
 
Avatar Narcyz
 
Imię: Narcyz
Zarejestrowany: 23-04-2011
Skąd: Sosnowiec
Model: Mondeo
Silnik: TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 13
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

U Mnie (samsung Avila) jest podobnie gdy połączę BT telefon pyta czy zezwolić pobrać listę kontaktów. Jak zezwolę to wczytuje tylko paręnaście wybranych losowo, a jak zignoruję (nic nie wcisnę) to po chwili wgra wszystkie
Narcyz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2012, 14:39   #6
Pulse
ford::professional
 
Avatar Pulse
 
Zarejestrowany: 08-04-2006
Skąd: Wilda
Model: Mondeo/Titanium
Silnik: 1,5 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 1,020
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

U mnie problem jest innego typu. Telefon SE Xperia Ray. Włączone są funkcje blokady i wygaszacz ekranu. Jak jest podłączony do Ford Audio to bez problemu można się do mnie dodzwonić natomiast kiedy ja chcę zadzwonić to muszę odblokować telefon inaczej service not available. Czasami też żeby zadzwonić telefon muszę mieć gdzieś na wierzchu a nie w kieszeni bo wówczas powtarza się to samo.
Poprzedni telefon banglał bez problemu (SE W880), mógł być nawet w plecaku w bagażniku a i tak wszystko działało. A z ten superaśny smartfon są jakieś bardzo kapryśny.
Pulse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2012, 20:22   #7
komariusz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-02-2011
Skąd: Włocławek
Model: Ford Mondeo Titanium X
Silnik: 1,8TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 45
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

miałem podobnie ale chyba rozgryzłem.. zupełnie przez przypadek. Jak właczasz Blu.. to najpierw pyta czy pozwolic na połaczenie z Ford Audio to oczywiście na fonie potwierdzasz .. TAK.. i potem pojawia się nastepne pytanie.... juz nie pamietam jak dokładnie brzmi... ale.. nie rób jakąś chwilę nic mimo że zapytanie sie wyswietla.. po kilku sekundach pojawi się nastepne pytanie i odpowiedz dopiero na nie.. (chyba wymienic da? i potem pozwól pobrac plik..
W takim trybie książka telefeniczna ładuje sie elegancko, po wybraniu pierwszej litery np P pojawiaja siekontakty tylko na P itd. Tez myslałem ż mój prosty samsung Avila czegoś tam nie ma i dlatego tak bałagani w książce adresowej .. ale jak zrobisz jak pisze to działą ok
komariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2012, 23:03   #8
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

Cytat:
Napisał klbaibus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na co innego mogą być ustawione?
Na kontakty z karty SIM.....w moim w tedy nie przechodzą i nie wiem od czego jest to uzależnione.....
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2012, 07:56   #9
klbaibus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-05-2010
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI 140ps
Rocznik: 2008
Postów: 25
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

Cytat:
Napisał komariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
miałem podobnie ale chyba rozgryzłem.. zupełnie przez przypadek. Jak właczasz Blu.. to najpierw pyta czy pozwolic na połaczenie z Ford Audio to oczywiście na fonie potwierdzasz .. TAK.. i potem pojawia się nastepne pytanie.... juz nie pamietam jak dokładnie brzmi... ale.. nie rób jakąś chwilę nic mimo że zapytanie sie wyswietla.. po kilku sekundach pojawi się nastepne pytanie i odpowiedz dopiero na nie.. (chyba wymienic da? i potem pozwól pobrac plik..
W takim trybie książka telefeniczna ładuje sie elegancko, po wybraniu pierwszej litery np P pojawiaja siekontakty tylko na P itd. Tez myslałem ż mój prosty samsung Avila czegoś tam nie ma i dlatego tak bałagani w książce adresowej .. ale jak zrobisz jak pisze to działą ok
Niestety brak poprawy.
klbaibus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2012, 10:18   #10
medyk88
ford::advanced
 
Avatar medyk88
 
Imię: mICHAŁ
Zarejestrowany: 01-02-2012
Skąd: WWA
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 212
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

Cytat:
Napisał wojtbf1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na kontakty z karty SIM.....w moim w tedy nie przechodzą i nie wiem od czego jest to uzależnione.....
mi z nokii ściąga tylko kontakty z telefonu, nic z SIMa
medyk88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.