Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-05-2012, 13:28   #11
Biniek224
ford::beginner
 
Avatar Biniek224
 
Zarejestrowany: 30-03-2012
Skąd: zachodniopomorskie
Model: Mondeo MK5 Ful Led Dynamic
Silnik: 2.0 TDCI PowerShift 180 KM
Rocznik: 2015
Postów: 25
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

Witam.U mnie jest tak jak u kolegi,czyta tylko kontakty z Noki,a karty sim nie widzi.Spróbuje skopiować kontakty na telefon wszystkie i zobaczę co będzie się działo.

Biniek224 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2013, 21:55   #12
Joanna_D
ford::beginner
 
Imię: Joanna
Zarejestrowany: 24-05-2013
Skąd: Ostróda
Model: Ford Mondeo MK4 - teraz po lifcie
Silnik: 2.0 TDCI/ 143KM - teraz 120kw - 163 KM
Rocznik: 2007- teraz 2012
Postów: 10
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

Witam!
Również mam ten sam problem i nie wiem czy on jest spowodowany. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Otóż zaraz po zakupie auta wszystko działało bez żadnych zarzutów. Aż w końcu pewnego dnia zaczęły wyświetlać się numery zamiast nazw kontaktów.
W telefonie kontakty mam zapisane na telefonie(nie na SIM), próbowałam już odłączać i ponownie podłączać telefon - nie pomogło.
Kiedy wsiadam do auta na telefonie pojawia mi się 3-krotnie zapytanie czy zezwalam na udostępnienie danych Fordowi i się zgadzam.
Co prawda tak sobie teraz myślę, że mam dostępną książkę telefoniczną, ale są same numery, bez opisów kontaktów. A na początku to działało. Miałam też dostęp do połączeń przychodzących i wchodzących. A teraz jest komunikat "niedostępny".
Proszę pomóżcie....
Joanna_D jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2013, 21:23   #13
lgtm
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 09-03-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 182
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

Cytat:
Napisał Joanna_D Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam!
Otóż zaraz po zakupie auta wszystko działało bez żadnych zarzutów. Aż w końcu pewnego dnia zaczęły wyświetlać się numery zamiast nazw kontaktów.
Nazwy kontaktów były dostępne w całym menu telefonu ?

Ja połączyłem Nokie C5 i w zakładce 'Spis telefonów' pojawiły się nazwy kontaktów.
W pozostałych zakładkach tj. 'Połącz. nieodebr.', 'Rozm. przych.' i 'Wybier. num.' mam wyłącznie numery.
lgtm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2013, 09:40   #14
pint
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-05-2011
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo Mk5 Tit kombi/ C-Max II
Silnik: 2.0 TDCi aut.132 kW/2.0 TDCi aut.103 kW
Rocznik: 2015/2012
Postów: 26
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

Cytat:
Napisał wojtbf1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawdź czy masz kontakty w telefonie nastawione na książkę telefoniczną.....bynajmniej w moim SE Xperia X10ma to znaczenie.....
A z moim połączeniem HTC One z bluetooth N/X stało się coś niedobrego po instalacji Androida 4.3 . Gdy "Kontakty" nastawione są na "telefon" - N/X łączy się z telefonem na ok. 3 sekundy i potem rozłącza całkowicie (N/X na chwile przełącza Bluetootha na OFF , potem wraca na ON ).

Gdy zmienię "Kontakty" na "SIM" -wszystko jest OK tyle,że muszę korzystać z niewygodnych (często podwójnych) kontaktów na karcie .

Poprzednio, ten sam telefon z Androidem 4.2.2 - Bluetooth łączył bezproblemowo z kontaktami telefonu.

Macie jakiś pomysł?
pint jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2013, 14:10   #15
tocamartin
ford::average
 
Avatar tocamartin
 
Imię: marcin
Zarejestrowany: 26-12-2012
Skąd: BOR
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0
Rocznik: 12.2018
Postów: 192
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

Cytat:
Napisał pint Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A z moim połączeniem HTC One z bluetooth N/X stało się coś niedobrego po instalacji Androida 4.3 . Gdy "Kontakty" nastawione są na "telefon" - N/X łączy się z telefonem na ok. 3 sekundy i potem rozłącza całkowicie (N/X na chwile przełącza Bluetootha na OFF , potem wraca na ON ).

Gdy zmienię "Kontakty" na "SIM" -wszystko jest OK tyle,że muszę korzystać z niewygodnych (często podwójnych) kontaktów na karcie .

Poprzednio, ten sam telefon z Androidem 4.2.2 - Bluetooth łączył bezproblemowo z kontaktami telefonu.

Macie jakiś pomysł?
mam dokładnie ten sam problem :/
podłączam nokie n8 i działa bez problemów natomiast mój htc one nie dogaduje sie z fordem.
jeżeli ktoś wie co to może byc prosze pisac!

Ostatnio edytowane przez tocamartin ; 01-12-2013 o 16:52
tocamartin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2013, 13:51   #16
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

może to kwestia aktualizacji softu w module BT (można aktualizować soft tylko w modułach z USB)

coś z wyświetlaniem kontaktów było też poprawione w softcie do Converse+ od wersji 815

próbowałem z modułem BT i N8 i Lumii i kilku Xperii oraz HTC (ale nie One) i wszystkie działały
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2013, 16:18   #17
tocamartin
ford::average
 
Avatar tocamartin
 
Imię: marcin
Zarejestrowany: 26-12-2012
Skąd: BOR
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0
Rocznik: 12.2018
Postów: 192
Domyślnie

No ja podlaczalem Nokie e51, lumie800 i n8. Wszystkie działają. A htc One szaleje. Samemu można coś zrobić czy muszę do forda jechać?
A powiedz mi kolego Mayak co z tymi kontaktami? Mam też converse+.

Sent from my HTC One using Tapatalk
tocamartin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2013, 17:12   #18
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

A jaką masz wersję oprogramowania Converse?
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2013, 19:34   #19
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Zestaw Bluetooth - problem z kontaktami

Cytat:
Napisał tocamartin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No ja podlaczalem Nokie e51, lumie800 i n8. Wszystkie działają. A htc One szaleje. Samemu można coś zrobić czy muszę do forda jechać?...
Trzeci albo czwarty wątek, że HTC One "szaleje"... Koledzy czytajcie proszę a nie tylko piszcie!!! Wątki są obok siebie! [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2013, 11:34   #20
tocamartin
ford::average
 
Avatar tocamartin
 
Imię: marcin
Zarejestrowany: 26-12-2012
Skąd: BOR
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0
Rocznik: 12.2018
Postów: 192
Domyślnie

Gdzie mogę znaleźć wersję oprogramowania converse+

Sent from my HTC One using Tapatalk
tocamartin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.