Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-01-2014, 12:51   #11
badboy610
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 21-07-2012
Skąd: zelków
Model: Ford Mondeo MK IV
Silnik: 2.0 Tdci 160KM
Rocznik: 04.05.2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 st220 i diesel 2.2 prośba o ocenę który będzie lepszy

co myślicie o takim, troche odrapany ale przynajmniej nie bity ostro
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

badboy610 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2014, 13:02   #12
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 st220 i diesel 2.2 prośba o ocenę który będzie lepszy

Masz prawie na miejscu, nowa bud a i silniki, wszystko do sprawdzenia w servisie według sprzedającego, niektóre te wgniecenia można naprawić bez malowania. Wszystko zależy od ceny za 24 bym sie mocno zastanowił i dwa komplety kół, a komfort miedzy mk3 a mk4 jest duży
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2014, 16:07   #13
badboy610
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 21-07-2012
Skąd: zelków
Model: Ford Mondeo MK IV
Silnik: 2.0 Tdci 160KM
Rocznik: 04.05.2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 st220 i diesel 2.2 prośba o ocenę który będzie lepszy

c-matix Dzięki umówię się z gościem to napisze jak było, tylko jeszcze kobiecie muszę pokazać bo gadania by był jak by zobaczyła obitego z każdej strony.Z drugiej strony jak się przyjrzałem zdjęciom strasznie zasyfione auto, cb założone, pewnie jakaś firmówka. Cena niska bo pewnie z ubezpieczenia wydębil już kupe kasy za te 7 lat a nic nie dolożył

Ostatnio edytowane przez badboy610 ; 14-01-2014 o 16:11
badboy610 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2014, 14:58   #14
badboy610
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 21-07-2012
Skąd: zelków
Model: Ford Mondeo MK IV
Silnik: 2.0 Tdci 160KM
Rocznik: 04.05.2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 st220 i diesel 2.2 prośba o ocenę który będzie lepszy

Widzę że na rynku jest dużo samochodów, koleś spuszcza z ceny cały czas, jednak raczej poszukam czegoś całego
badboy610 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2014, 19:07   #15
Usefull
FCP member
 
Avatar Usefull
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 07-04-2013
Skąd: K-G , ZKL
Model: Mondeo mk5 , Fiesta mk6 - do spółki z córką, Focus mk2
Silnik: 2,0 EcoBlue 150 KM , 1,25 75 KM FX Gold, 1,6 100 KM Gold X
Rocznik: 2020, 2004, 2010
Postów: 526
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 st220 i diesel 2.2 prośba o ocenę który będzie lepszy

no i brak na klapie oznaczenia TDCI, fakt brudno i jakaś "kanapka" z niego zrobiona jak taki z obu stron poobijany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Ford Mondeo Mk5 2,0 EcoBlue 150 KM 2020 w kombi

Ford Fiesta mk6 1,25 benzyna 75 KM 2004 FX Gold

Ford Focus Mk2 1,6 benzyna 100 KM 2010 Gold X
Usefull jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2014, 21:08   #16
grodek75
ford::advanced
 
Avatar grodek75
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Warszawa Żoliborz
Model: Mondeo Mk4 GoldX/Nissan Micra K11
Silnik: 2,3l Duratec HE 161KM Automat AWF21/1.4 16V 82KM Automat CVT
Rocznik: 2008/2001
Postów: 294
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 st220 i diesel 2.2 prośba o ocenę który będzie lepszy

Cytat:
Napisał badboy610 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co myślicie o takim, troche odrapany ale przynajmniej nie bity ostro
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Nie wierzę by ktoś kto doprowadził auto do takiego stanu pod względem wizualnym dbał o nie jeżeli chodzi o stan techniczny.
I o ile jeszcze byłbym w stanie zrozumieć, że ktoś ma pecha lub brak talentu do parkowania i poobijał auto z wszystkich stron, o tyle jak patrzę na wnętrze to rzygać mi się chce i nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś może usiąść na tak upierdzielonych fotelach. Szczał na nie czy co? O jaraniu w środku nie wspomnę (pudełko zapałek obok lewarka).
I jeszcze rozkosznie w ogłoszeniu oświadcza, że postara się posprzątać.
Z "wczorajszą wizytą w ASO" to też raczej lekka ściema, bo nie ma takiego ASO które po przeglądzie wypuściłoby auto w takim stanie wizualnym.
Przynajmniej ochlapaliby je z węża.
Cena niska, ale dla mnie auto nieakceptowalne.
__________________
Gdybym u progu swej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem.
Henry Ford

Ostatnio edytowane przez grodek75 ; 15-01-2014 o 21:17
grodek75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2014, 21:38   #17
badboy610
ford::beginner
 
Imię: bogdan
Zarejestrowany: 21-07-2012
Skąd: zelków
Model: Ford Mondeo MK IV
Silnik: 2.0 Tdci 160KM
Rocznik: 04.05.2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 st220 i diesel 2.2 prośba o ocenę który będzie lepszy

POwiem szczerze że jak by auto było technicznie nienaganne, jeszcze bym się zastanowił, blache powoli można kupować bo naraz tyle elementów pod kolor nie znajdzie chyba że z angola. Napisałem gdzie można go oglądnąć, podjadę jak będzie do przyjęcia powiem że jedziemy do aso sprawdzić stan techniczny jak będzie jak on mówi ja płace jak ściemnia on płaci i bierze auto spowrotem. A z myciem masz racje grodek 75, i gnój straszny widoczny na zdjęciach
badboy610 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2014, 08:54   #18
marcinbb
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-11-2010
Skąd: Warszawa
Model: MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 80
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 st220 i diesel 2.2 prośba o ocenę który będzie lepszy

Panowie jaki tam znowu bajzel w środku byście zobaczyli moje auto po 3 tyg. wojażach po europie. Kilogramy kamieni z Chorwackich plaż, jeszcze więcej piachu z Włoch. A to wszystko połączone z kiepskim żołądkiem mojej niespełna 2 letniej córki. Widzę że chyba nie mieliście małych dzieci, po pewnym czasie można się przyzwyczaić tylko żona musi sadzać dziecko do fotelika a Wy nie patrzcie na tylną kanapę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odkurzacz piorący to niespełna 50 PLN/doba i środek mamy prawie jak z fabryki problemem może być stan techniczny bo tu za 50 PLN co najwyżej możemy płynu do spryskiwaczy nalać. Jeśli ktoś akceptuje stan wizualny, można pokusić się o oglądanie a nawet o zakup.
marcinbb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2014, 15:11   #19
grodek75
ford::advanced
 
Avatar grodek75
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Warszawa Żoliborz
Model: Mondeo Mk4 GoldX/Nissan Micra K11
Silnik: 2,3l Duratec HE 161KM Automat AWF21/1.4 16V 82KM Automat CVT
Rocznik: 2008/2001
Postów: 294
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 st220 i diesel 2.2 prośba o ocenę który będzie lepszy

Cytat:
Napisał marcinbb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie jaki tam znowu bajzel w środku byście zobaczyli moje auto po 3 tyg. wojażach po europie. Kilogramy kamieni z Chorwackich plaż, jeszcze więcej piachu z Włoch. A to wszystko połączone z kiepskim żołądkiem mojej niespełna 2 letniej córki. Widzę że chyba nie mieliście małych dzieci, po pewnym czasie można się przyzwyczaić tylko żona musi sadzać dziecko do fotelika a Wy nie patrzcie na tylną kanapę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odkurzacz piorący to niespełna 50 PLN/doba i środek mamy prawie jak z fabryki problemem może być stan techniczny bo tu za 50 PLN co najwyżej możemy płynu do spryskiwaczy nalać. Jeśli ktoś akceptuje stan wizualny, można pokusić się o oglądanie a nawet o zakup.
Mam dwójkę dzieci i każde z nich miało chorobę lokomocyjną.
Synek w zasadzie wciąż ma.
Mając tego świadomość kupiłem podkładkę pod fotelik za 50 zeta i nic nie poleci na tapicerkę. Piach czy kamienie to nie problem, to sie odkurza. Tak samo jak błoto wniesione na bucikach przez mojego 6 latka.
Chciałbym jednak zwrócić uwagę, ze na zdjęciach największy syf i zniszczenia są z przodu, a nie z tylu. Fotel kierowcy wyglada jakby sie na niego ktoś zeszczał, a okolice schowka jakby ktoś kopyta w gumofilcach z gnoju trzymał na desce rozdzielczej.
Jeżeli to dla Ciebie "normalne" to mamy najwyraźniej inne pojęcia normalności.
__________________
Gdybym u progu swej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem.
Henry Ford
grodek75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2014, 15:22   #20
linkgrabber
ford::average
 
Avatar linkgrabber
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 11-11-2010
Skąd: Koło
Model: BMW
Silnik: 3.0xd
Rocznik: 2008
Postów: 195
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 st220 i diesel 2.2 prośba o ocenę który będzie lepszy

tamten 2.2 jest do opłat jeszcze więc stąd taka cena.

Dodatkowo ktoś mi mówił, że on ma szybę do wymiany ale nie wiem czy to kwestia odprysku, czy jest pęknięta czy co. Tak osoba zainteresowana tym autem mi mówiła
linkgrabber jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.