Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-05-2013, 08:21   #1
jrc_69
ford::beginner
 
Avatar jrc_69
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 26-04-2011
Skąd: Częstochowa
Model: Focus Mk1 HB
Silnik: 1,6 Zetec LPG
Rocznik: 2003
Postów: 23
Domyślnie MDO Mk3, TDCI - byłem- widziałem.

Witam.
Gdyby ktoś się wybierał obejrzeć...

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Już myślałem, że nim wrócę. Opis napawał optymizmem. A tu:
wymieniona przednia szyba (reszta OK), malowane: maska, błotnik lewy, drzwi kierowcy. Delikatnie pęknięty zderzak przedni, dużo "zaprawek" robionych pędzelkiem, głównie na zejściu drzwi - zderzak, drzwi prawe przednie bardzo pordzewiałe na rantach, purchle na zewnętrznej stronie do tego obite na dole i zapaćkane pędzlem. Opony zimowe "do zajechania" latem. Na zimę już się nie nadają. Letnie OK. Pisząc "wymienione zawieszenie" Pan miał na myśli tylko przednie a z tyłu jakieś tulejki. Tył dosyć buja. Auto po kilku minutach kręcenia, niestety nie dało rady odpalić. I tyle. Ponad 200km w plecy.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ogólnie bardzo ładny mimo paru drobiazgów. Na całym aucie lakier wg. miernika idealnie oprócz maski, którą "pociągnięto" bezbarwnym. Szyba przednia wymieniona. Pęknięty halogen prawy. Auto odpaliło bez problemów, bez kopcenia. Od razu jednak zaczął hałasować "mały dwumas??", tam w okolicy alternatora. Zawieszenie lekko buja, troszkę za bardzo, hamulce dosyć dobre, sprzęgło trochę "rwie" (podobno nowe), przyspieszenie bardzo dobre i tylko ta ogromna, czarna chmura dymu z tyłu przy każdym dociśnięciu gazu zniechęca do wszystkiego. Pan twierdzi, że to EGR, kupujący idzie dalej - obstawiając wtryski, które też podobno nowe. Po odkręceniu korka od oleju zaczął strasznie dymić z silnika jak przy odpalaniu zimnego Ursusa C-360, hehe. Aha, tempomat nie działa chybże nie umiałem włączyć? Parktronic jest ale "odłączyliśmy go. Swieci się ABS.
To tyle. Piątek z głowy. Szukam dalej.


Ostatnio edytowane przez jrc_69 ; 18-05-2013 o 08:41
jrc_69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2013, 09:23   #2
linkgrabber
ford::average
 
Avatar linkgrabber
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 11-11-2010
Skąd: Koło
Model: BMW
Silnik: 3.0xd
Rocznik: 2008
Postów: 195
Domyślnie Odp: MDO Mk3, TDCI - byłem- widziałem.

Szukając aut po najnizszych cenahc z allegro nie ma co oczekiwać perełki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sprzedajacy znają cene swojego auta, typowe okazje pojawiaja sie bardzo rzadko i szybko te auta sie sprzedają.
linkgrabber jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2013, 12:25   #3
dmisieekk
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Skąd: Zawiercie
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 tdci 115hp
Rocznik: 2003
Postów: 83
Domyślnie Odp: MDO Mk3, TDCI - byłem- widziałem.

nie dziwie się że złomy jak szukasz po liftów z dobrym wyposażeniem za 12 tyśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dmisieekk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2013, 09:52   #4
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: MDO Mk3, TDCI - byłem- widziałem.

Zgadzam się z tym , na dodatek każdy szuka auta 10letniego bezwypadkowego, nigdy nie malowanego i nawet przednie szyby wymienione przeszkadzają. takie lalki to z żółtymi tablicami na wystawie w Essen czy Dreznie.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 20-05-2013 o 10:20 Powód: Zbędne cytowanie
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2013, 16:26   #5
jrc_69
ford::beginner
 
Avatar jrc_69
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 26-04-2011
Skąd: Częstochowa
Model: Focus Mk1 HB
Silnik: 1,6 Zetec LPG
Rocznik: 2003
Postów: 23
Domyślnie Odp: MDO Mk3, TDCI - byłem- widziałem.

Hola, hola, Panowie. Nie naskakujcie na mnie. Byłem, zobaczyłem to wstawiłem żeby ktoś niepotrzebnie nie jechał. Wielu ludzi tu zagląda w celu oceny aut. Obejrzałem dwa i wyraziłem swoja opinię. Skoro szyba przednia była wymieniona to o tym napisałem żeby było wiadomo. Mnie ona akurat nie przeszkadza. Przecież bez szyby nie będzie jeździł. Skoro był malowany to o tym napisałem. Nie każdy ma miernik lakieru i nieraz ciężko poznać przeszłość auta. Sprzedający na ogół mówi jak najmniej o wadach, prawda? Cena ceną, może i nie najwyższa ale ogłoszenia były "zachęcające" więc pojechałem. Zresztą, jak dołożę 1000 to kto mi zagwarantuje, że auto będzie w lepszym stanie niz to 1000 tańsze?? Ciekawe ile Wy byście chcieli za swoje klekoty?? A propos bezwypadkowego, w niedzielę miałem przyjemność takiego oglądać. Nigdzie nietknięty ręką lakiernika, rocznik 2001. Da się? No pewnie, że da. Tyle że 1.8 PB, za słaby do kombi. Pozdrawiam.
jrc_69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2013, 07:16   #6
G0 Mułek
ford::advanced
 
Avatar G0 Mułek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 14-01-2011
Skąd: Przyjaźń k. Gdańska
Model: Ranger Wildtrak
Silnik: 2.0 Bi-Turbo 213KM
Rocznik: 2021
Postów: 176
Domyślnie Odp: MDO Mk3, TDCI - byłem- widziałem.

Tysiak różnicy możesz sobie wsadzić w pięty. Chcesz super diesla szukaj od 15000 zł
G0 Mułek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2013, 07:44   #7
dmisieekk
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Skąd: Zawiercie
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 tdci 115hp
Rocznik: 2003
Postów: 83
Domyślnie Odp: MDO Mk3, TDCI - byłem- widziałem.

Kolego, nikt na Ciebie nie naskakuje. Masz racje - temat się przyda... Ale, jeżeli chcesz kupić dobrego diesla po lifcie to ceny zaczynają się od 16tys i to jeszcze trzeba się pilnować... Każde z tych okazji na allegro coś w sobie kryją...
dmisieekk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2013, 08:27   #8
kodens79
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 23-09-2011
Skąd: Mysłowice/Katowice
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 1
Domyślnie Odp: MDO Mk3, TDCI - byłem- widziałem.

Nigdy nie masz pewności że za 16 lub 17 tyś kupisz perełkę każdy ma jakąś wadę i z tym się trzeba liczyć .
I te pisanie że ktoś wymienił np: miesiąc temu filtry oleje i rozrząd bzdury na kółkach i tak jak kupuję sobie auto to zaraz wszystko muszę wymienić.

Sam teraz szukam Mondeo MK 2 w benzynie i jest ciężko coś dobrego w dobrej cenie odszukać na rynku.
kodens79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.