Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-03-2012, 20:50   #2731
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Aha , fajnie wiedzieć , mam go od niedawna . W takim razie mam inne pytanie , jak z dźwiękiem do tych wyświetlaczy ? Jeżeli puszczam komuś film , to muszę mu dać jeszcze np. słuchawki podłączone do tego odtwarzacza lub podłączyć radio pod aux'a ?

To dopytam przy okazji czy nie można tego radia rozebrać , znaleźć odpowiednich kabelków i wyprowadzić obrazu z radia na te wyświetlacze ?


Ostatnio edytowane przez Lukasz2525 ; 31-03-2012 o 21:30
Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2012, 11:44   #2732
onyxx
ford::average
 
Avatar onyxx
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-08-2005
Skąd: Białystok
Model: Mondeo MKIV Titanium
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 115
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Ja podpiąłem się z odtw. pod siedzeniem do gniazda aux w schowku, ale wygodniej jest w słuchawkach - dzieciaki oglądają bajki a ja słucham radia albo cd...Co do podpięcia sygnału video z denso na tylne monitory nie widzę sensu, bardziej w drugą stronę. Niestety jest drobny problem, denso obsługuje format NTSC a system video w zagłówkach PAL - cena konwertera z pal na ntsc to kosmos...
onyxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2012, 18:47   #2733
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Dokładnie tak , po zastanowieniu się też stwierdziłem , że nie ma sensu . Z przodu można sobie puścić nawigację ( której i tak nie będę używał ) , a z tyłu jakiś film pasażerom ( których i tak nie wożę ) . Rozmyślam tak tylko teoretycznie nad tym , może dwa razy do roku przy jakimś wakacyjnym wyjeździe bym z tego korzystał , natomiast szkoda mieć i nie wiedzieć jak z tego korzystać . Będę miał chwilę to sobie porozkminiam w aucie co i jak . Dzięki .
Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2012, 15:59   #2734
swirek_lodz
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-04-2012
Skąd: Łódź
Model: Mondeo
Silnik: 2.5 V6
Rocznik: 2003
Postów: 1
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

witam. mam posiadam w/w nawigacje DENSO w fordzie Mondeo. Udalo mi sie wygenerowac PIN czy tam KEYKOD, natomiast mam problem, bo ekran nie reaguje na dotyk. Probowalem zresetowac navi (odlaczylem akumulator na kilka godzin), pozniej wlaczylem navi na 1 pozycji kluczyka, odczekalem 30 minut, 60 minut i nic, jak nie dalo sie nic wpisywac, tak dalej sie nie da. Dodam, ze ekran nie wyglada na pekniety czy cos w tym stylu. Ma ktos jakis pomysl, rozwiazanie tego problemu??? pozdrawiam
swirek_lodz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2012, 10:54   #2735
P. Marcin
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-10-2011
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2005
Postów: 26
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał P. Marcin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W papierach od auta szukałem kodu do radia. Znalazłem karteczkę z dwoma numerami:

KEYCODE: XXXXXXX
KEYCODE DVD: xxxxxxx

Czum jest KEYCODE DVD ? - co on odblokowuje ? gdzie go wprowadzić ?

Ponawiam pytanie.
P. Marcin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2012, 18:53   #2736
wolly1987
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-01-2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Mondeo MK3 Ghia:)
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 18
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Witam. Własnie dokończyłem czytac cały ten wątek i dalej nic z tego nie rozumiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiec tak. Posiadam Mondeo ze stycznia 2004 roku po pierwszym lifcie. Na pokładzie jest Denso. Chciałbym dołożyc bluetooth i mam kilka pytań. Mam okazje od kumpla kupic moduł noki rx-2c.
1. Czy ten moduł bedzie działac??
2. Na początek należy sprawdzic czy posiadam wiazke do podłaczenia modułu w okolicach nagrzewnicy. Jeśli jest to czy po podłaczeniu bedzie od razu działac??
3. I czy należy cos jeszcze dokupic??
Pozdrawiam
wolly1987 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2012, 13:20   #2737
karmaz
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 05-08-2009
Skąd: śląsk
Model: ford fokus
Silnik: tdci 2li
Rocznik: 2004
Postów: 272
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał wolly1987 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Własnie dokończyłem czytac cały ten wątek i dalej nic z tego nie rozumiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiec tak. Posiadam Mondeo ze stycznia 2004 roku po pierwszym lifcie. Na pokładzie jest Denso. Chciałbym dołożyc bluetooth i mam kilka pytań. Mam okazje od kumpla kupic moduł noki rx-2c.
1. Czy ten moduł bedzie działac??
2. Na początek należy sprawdzic czy posiadam wiazke do podłaczenia modułu w okolicach nagrzewnicy. Jeśli jest to czy po podłaczeniu bedzie od razu działac??
3. I czy należy cos jeszcze dokupic??
Pozdrawiam
musisz dokupić mikrofon i wiązkę do niego
karmaz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2012, 18:06   #2738
wolly1987
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-01-2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Mondeo MK3 Ghia:)
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 18
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Chyba nic z tego ponieważ dzisiaj zdjąłem ten plastik koło nóg kierowcy i nic tam nie maGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A więc montaż blutootha mnie chyba przerośnie. Chyba że znajdzie się ktoś kto mógłby mnie poprowadzic krok po kroku co kupic i gdzie to wsadzicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez wolly1987 ; 07-04-2012 o 18:08
wolly1987 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2012, 16:56   #2739
grzesiujunior
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-09-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Witam,
niestety nie udało mi się znaleźć softu do nawigacji DENSO (pomimo dość długich poszukiwań). Mam ją fabrycznie zainstalowaną w Focusie 2006 i niestety soft wgrany w urządzenie pochodzi z 2004 roku i chciałbym wgrać nowszy z racji tego, że urządzenie działa dość powolnie. Czy ma ktoś linka gdzie znajdę nowszy soft i się nim podzieli? Będę wdzięczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grzesiujunior jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2012, 21:35   #2740
wolly1987
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-01-2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Mondeo MK3 Ghia:)
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 18
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Hej. Znalazłem coś takiego.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Pozdrawiam
wolly1987 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.