Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-01-2014, 14:51   #1
Łukasz789
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-03-2012
Model: Mondeo
Silnik: 1998 130KM
Rocznik: 2005
Postów: 7
Domyślnie Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .

Tak jak napisałem przy otwieraniu z pilota samochodu otwiera mnie bagażnik.

Łukasz789 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2014, 20:50   #2
FLAGA
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 16-10-2013
Skąd: Dabrowa Gornicza
Model: focus 1.6 ghia
Silnik: benzyna,lpg
Rocznik: 2007
Postów: 29
Domyślnie Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .

Mam tak samo,po otwarciu z pilota otwiera wszystkie drzwi i bagaznik.Niema w tym nic dziwnego,kumpel ma to z****..... i musi otwierac za kazdym razem bagaznik z pilota(tym osobnym przyciskiem)Czym sie martwisz??
FLAGA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2014, 21:34   #3
mojmistrz
ford::professional
 
Avatar mojmistrz
 
Zarejestrowany: 01-07-2012
Skąd: Szczecinek
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 1999
Postów: 1,415
Domyślnie Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .

Bo poprawnie działający system, to bagażnik otwierany tylko z przycisku otwarcia klapy bagażnika, a nie wraz z centralnym drzwi... ;] gdzieś musi być zwarcie, albo w samochodzie, albo w pilocie.
__________________
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej – szaleniec ?
mojmistrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2014, 08:25   #4
arielzet
ford::average
 
Imię: Ariel
Zarejestrowany: 29-09-2013
Skąd: Ruda Śląska, Zabrze
Model: Ford Focus MK2 FL
Silnik: 1.4 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 49
Domyślnie

Cytat:
Napisał mojmistrz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo poprawnie działający system, to bagażnik otwierany tylko z przycisku otwarcia klapy bagażnika, a nie wraz z centralnym drzwi... ;] gdzieś musi być zwarcie, albo w samochodzie, albo w pilocie.
Trochę to dziwne bo ja mam tak samo jak FLAGA. Bagaznik otwiera sie także z drzwiami bo wtedy alarm sie rozbraja. Owszem mogę otworzyć sam bagażnik z guzika w pilocie ale tylko wtedy kiedy auto jest zamknięte i alarm uzbrojony i chce coś wyciągnąć tylko z bagażnika. O takim właśnie działaniu pisze w instrukcji
Pozdro


==============
Wysłane z iPhone'a
arielzet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2014, 10:32   #5
infern1ty
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-08-2013
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 22
Domyślnie Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .

potwierdzam, z drzwiami otwiera się też bagażnik i jest to normalne. Przycisk otwierania klapy służy do jednorazowego otwarcia bagażnika, który zatrzaśnie się po zamknięciu klapy. Nie szukaj zwarcia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
infern1ty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2014, 12:35   #6
mojmistrz
ford::professional
 
Avatar mojmistrz
 
Zarejestrowany: 01-07-2012
Skąd: Szczecinek
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 1999
Postów: 1,415
Domyślnie Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .

Dziwne. U mnie bagażnik otwieram niezależnie. Ale jak, otwiera się u Was też bagażnik i co ? Musicie iść go zamknąć ? Wybaczcie głupie pytanie, po prostu zastanawia mnie ten mechanizm ^^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej – szaleniec ?
mojmistrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2014, 16:24   #7
RobekK4
ford::average
 
Avatar RobekK4
 
Zarejestrowany: 20-02-2011
Model: Focus II Kombi
Silnik: 2.0 Duratec Automat
Rocznik: 2006
Postów: 153
Domyślnie Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .

Pisząc, że przy otwieraniu drzwi z pilota, otwiera się też bagażnik - mamy na myśli, że zamek bagażnika odryglowuje się i można dostać się do niego, ale najpierw naciskając przycisk otwierania kufra - ten przy lampkach oświetlenia rejestracji (tak samo aby dostać się do wnętrza auta trzeba pociągnąć klamkę). Natomiast przycisk w pilocie do otwarcia samego bagażnika otwiera bagażnik dosłownie - wystarczy chwycić klapę w dowolnym miejscu i ją unieść.
Jeżeli Łukasz789 otwierając auto z pilota uzyskuje dodatkowo efekt otwarcia bagażnika, tak jakby użył przycisku bagażnika na pilocie, to ma ewidentnie jakąś usterkę.
__________________
Pozdr@wiam
Robek
RobekK4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2014, 17:15   #8
mojmistrz
ford::professional
 
Avatar mojmistrz
 
Zarejestrowany: 01-07-2012
Skąd: Szczecinek
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 1999
Postów: 1,415
Domyślnie Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .

Aaaaa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzięki za wyjaśnienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja nie mam alarmu, tylko centralny, dlatego dla mnie takie niezrozumiałe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. już sobie wyobrażałem, jak za każdym razem latacie zamknąć, tak fizcznie, klapę bagażnika.... ;]
__________________
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej – szaleniec ?
mojmistrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2014, 17:46   #9
infern1ty
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-08-2013
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 22
Domyślnie Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .

w sumie racja, że trzeba doprecyzować czy bagażnik się odryglowuje czy otwiera na oścież Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
infern1ty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.