Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|pomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-12-2011, 15:45   #51
luisek81
ford::amateur
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 02-12-2011
Skąd: GDAŃSK
Model: FORD GALAXY
Silnik: 1,9 TDI AUY
Rocznik: 2002
Postów: 4
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Adres: 80-465 Gdańsk ul. F. Hynka 30
Telefon: 605-927-736
E-mail: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Polecam gościa

luisek81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2012, 20:41   #52
PiotrDe
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Miałem problemy w Mondeo MK4 (problem z drganiem - każdy serwis łącznie z ASO na dzień dobry twierdził że to koło dwumasowe ) . Auto ma przebieg 82000km !!! Serwis GODARTH Z UL ŻWIROWEJ 2a W GDYNI CHYLONII rozwiązał problem w ciągu ok 4 godz i o problemie zapomniałem. Polecam!!!!!!!!!!!!!!! Także zapaliła mi się kontrolka związana z filtrem cząstek stałych (słyszałem kilkakrotnie że filtr dpf kwalifikuje się do wymiany ). W Godart przeprowadzili mi serwis DPFu i jak ręką odjął - myślałem że tylko ASO mi tu pomoże Znalazłem nr na forum ale dla posiadaczy Mondeo MK4 mam nr bezpośrednio do kierownika 501- 278-467 lub 58 665 40 30
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2012, 20:44   #53
asd11
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-04-2009
Skąd: 3M
Model: MDO MK3 MR04 TDCi
Silnik: TDCi 130KM
Rocznik: 06-2003
Postów: 43
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Jak nie koło dwumasowe to co ci wykryli?
asd11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2012, 20:53   #54
PiotrDe
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

poduszka zawieszenia silnika którą najprawdopodobniej uszkodzono w ASO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W Ford Eu..Ca. Gdynia , Au..o Mas..r i na Kalkszt..... chcieli już wymieniać koło dwumasowe w ich oczach widziałem $$. Koło to częsty temat w dieslach ostatnich lat - każdy serwis jak usłyszy o drganiu to już przez telefon stawiają diagnozy. Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez PiotrDe ; 13-02-2012 o 21:32
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2012, 09:48   #55
jpw
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

I jeszcze jeden plus dla Godart-a. Szybko, konkretnie. Ceny OK.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2012, 00:07   #56
hahy1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-04-2011
Skąd: Rumia,Pomorskie
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 2002
Postów: 5
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Witam forumowiczów z 3miasta...Jesli ktos ma problemy z wtryskami w mondeo mk3 2.0TDCI (tzn.głosna i nie równa praca silnika,przerywanie podczas przyspieszania),i chciałby je zregenerowac nisko budżetowo to zapraszam do Rumii.Wykonałem u siebie taką regeneracje w garażowych warunkach i pracuja jak nalezy,a ze lubie troche pomajsterkowac to moge sie podjac takiego zabiegu i pomóc kolegom fordowiczom.Koszt mojej wiedzy i pracy wyceniam na 2stówki(rekompensata za czas pracy...2godz.napewno)no i moze jakies piwkoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Posiadam wszystkie potrzebne klucze i uwazam,że nie taki diabeł straszny jak go maluja,liczy sie cierpliwosc i czystosc pracy.Dla chetnych nr tel.601912313
hahy1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2012, 18:48   #57
morfix
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-08-2009
Model: MK3
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Zgadzam się z phoba przydałby się spis dobrych warsztatów z całej Polski, a nie tylko z trójmiasta.
Właśnie jestem w depresji, bo mieszkam w małym miasteczku, w zachodniopomorskim i kończą mi się warsztaty, które mógłbym wypróbować w moim mieście. Jeden warsztat np poległ, mi na wymianie filtra paliwa, drugi kasował za rzaeczy , których nie robił, a w trzecim...długa historia. Najpierw piszczały mi z tyłu hamulce i grzały się felgi, potem była wymiana tarcz i klocków, potem dalej piszczały, później jeszcze dwa razy mechanicy "czyścili" zaciski i dopiero jak wczoraj wjechałem i zrobiłem awanturę, że odbieram samochód niby sprawny, a potem po 30 km mam tak nagrzane felgi, że farba się wytapia, a po podniesieniu samochodu, można raptem obrócić koło o pół obrotu, to coś z tym zrobili. Nie wiem, czy wyszlifowali jarzma ale zrobiłem dziś 150 km w jeździe mieszanej i puki co cisza i chłodek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie zmienia ta jednak faktu, że jestem już tym wszystkim po prostu zmęczony. Nie chcę robić magisterki, z każdej dziedziny życia. Nie chcę mechanika, któremu muszę mówić jak ma naprawić mój samochód. Nie chcę spędzać wieczorów w sieci na wyszukiwaniu rozwiązań problemów z moim samochodem. Chcę normalnego warsztatu, gdzie auto zostanie porządnie naprawione za normalne pieniądze.
Zatem...Czy ktoś może polecić dobry warsztat w zachodniopomorskim? Najlepiej w Koszalinie, Szczecinku lub Białogardzie.
Byłbym bardzo wdzięczny
morfix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2012, 22:44   #58
adam131
Minęło 9 lat i nic
 
Avatar adam131
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Suchy Dwór
Model: Mk4 Mondeo Ghia X automat; Fiesta
Silnik: 2.3 Duratec/161KM; 1.25/82KM
Rocznik: 2009; 2010
Postów: 324
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

W strefie pomorskiej możesz mieć kłopot ze znalezieniem warsztatu, którego szukaszGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie szybciej znajdziesz tu:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Mk4 Mondeo Ghia X, 2.3 Duratec 161 KM, automat, hatchback, Panter Black + dodatki
adam131 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2012, 17:43   #59
benio
ford::professional
 
Avatar benio
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: Scyzorykowo
Model: Mdo Mk3 i MK4 HB; Fiesta Mk7
Silnik: 2.0TDCi; 1,4Pb
Rocznik: 2006; 2009
Postów: 1,663
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty

Polecam pana Piotra Chodurskiego - specjalizuje się w pojazdach FORD.
A jak nieraz jestem u niego to i inne marki widzę.
Kielce, Żywnego 4 - na domkach w osiedlu Dąbrowa (przeniósł się z Jeleniowskiej).
Ostatnio włączył mi chwilówkę WDS-em (miałem licznik z odpowiednim softem), ma również sprzęt do klimy.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS
Tel. 510226828 - mam nadzieje, że mnie nie zruga, że tutaj wrzuciłem jego numer.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
benio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2012, 16:26   #60
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Dobre warsztaty Gdańsk

Polecam z Gdańska p. Marka Brylowskiego [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ja naprawiam u niego swoje auta już od wielu lat. Jako że nie lubię powierzać swoich aut byle komu szukałem kiedyś właściwego warsztatu które ogarnie moje auta. Oddawałem do naprawy do różnych ludzi, zawsze byłem przy naprawach bo chciałem widzieć czy znają się na rzeczy. Nie zawsze byłem zadowolony z ich usług, w końcu trafiłem na ten warsztat i trwam przy nim już ok 10 lat. Polecam choć warsztat na zdjęciach wygląda niepozornie to ludzie tam pracujący znają się bardzo dobrze na rzeczy i mają odpowiednie narzędzia.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 22-09-2013 o 07:36
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.