Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-02-2014, 17:31   #61
medard
ford::beginner
 
Imię: Medard
Zarejestrowany: 03-02-2014
Skąd: Złotów
Model: C-max mk2
Silnik: 1,6 tdci 115KM
Rocznik: 2011
Postów: 13
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Witam mam c-max z2011 i czy ktoś coś robił w temacie jak wyżej tzn światła do jazdy dziennej .Jakie link, zdjęcie mile widziane, cena ważna no i najważniejsze miejsce montażu oprócz halogenów bo dużo używam

medard jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2014, 10:54   #62
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,728
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

A może tutaj? [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Masz tam też odnośniki do innych tematów.

Ostatnio edytowane przez boncio ; 10-02-2014 o 23:01
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2014, 17:41   #63
medard
ford::beginner
 
Imię: Medard
Zarejestrowany: 03-02-2014
Skąd: Złotów
Model: C-max mk2
Silnik: 1,6 tdci 115KM
Rocznik: 2011
Postów: 13
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Witam Boncio za linka załatwił sprawę i pomógł wyczerpać interesujący mnie temat.
medard jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2014, 11:17   #64
xxDD
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-02-2014
Model: FF3
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 2
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Hej,
może miał ktoś z was do czynienia z tą chińszczyzną?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Podobają mi sie bo wyglądają jak org. reflektory z LED w Focusie, a z drugiej strony można w nich zamontowac normalną żarówkę (nie ksenon), czyli nie powinno być problemów z oślepianiem oraz policją. Do tego lampy maja elektr. regulację wysokości, także w ogóle jest luzik i można to fajnie pewnie wyregulować. Kwestia tylko jak to świeci, bo wyglada to to ładnie.
xxDD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2014, 14:42   #65
Duuuzy
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-05-2012
Model: Focus MK3
Silnik: TI-VCT, EJ257
Rocznik: 2011
Postów: 52
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Cytat:
Napisał xxDD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej,
może miał ktoś z was do czynienia z tą chińszczyzną?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Podobają mi sie bo wyglądają jak org. reflektory z LED w Focusie, a z drugiej strony można w nich zamontowac normalną żarówkę (nie ksenon), czyli nie powinno być problemów z oślepianiem oraz policją. Do tego lampy maja elektr. regulację wysokości, także w ogóle jest luzik i można to fajnie pewnie wyregulować. Kwestia tylko jak to świeci, bo wyglada to to ładnie.
Też widziałem te lampy na e-bay, wyglądają ładnie, to prawda. Ciekawe jak z trwałością, itp...
Duuuzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2014, 19:39   #66
Polarny
ford::professional
 
Avatar Polarny
 
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Wrocław/Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI @205KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

A za tą cenę nie uda się przypadkiem zamontować oryginalnych Xenonowych lamp?

A jeżeli chodzi o te lampy, to sam kiedyś zastanawiałem się jak to świeci w porównaniu do oryginałów. Ktoś gdzieś widział porównanie oryginalne lampy vs chińczyki? Swoją drogą te chinole są naprawde drogie, więc może przebadali je porzadnie?

Ostatnio edytowane przez Polarny ; 13-02-2014 o 19:46
Polarny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2014, 09:28   #67
xxDD
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-02-2014
Model: FF3
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 2
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Cytat:
Napisał Polarny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A za tą cenę nie uda się przypadkiem zamontować oryginalnych Xenonowych lamp?

A jeżeli chodzi o te lampy, to sam kiedyś zastanawiałem się jak to świeci w porównaniu do oryginałów. Ktoś gdzieś widział porównanie oryginalne lampy vs chińczyki? Swoją drogą te chinole są naprawde drogie, więc może przebadali je porzadnie?
Za taką cene nie da się zamontować org. xenonów z samopoziomowaniem i sprsykami. Natomiast takie lampki wydaja mi się fajna alternatywką dla ori, nie wiem tylko jak z jakością tego, trwałoscia, świeceniem itd. Ktoś, coś wie wiecej?
xxDD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2014, 16:27   #68
_Piotr
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 27-03-2014
Skąd: Krakow
Model: Ford Focus Mk3 Titanium
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 1
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Cześć,

Zastanawiam się nad [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Czy ktoś już miał z nimi styczność ? Czy da się je skonfigurować do automatycznego trybu świateł ? No i najważniejsze pytanie czy są cokolwiek warte Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
_Piotr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2014, 20:57   #69
Misieksmig
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 18-01-2013
Skąd: Zabrze
Model: Focus
Silnik: 1,0 EcoBoost
Rocznik: 2012
Postów: 175
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Mam pytanie do osób, które mają zamontowane światła dzienne oferowane przez forda [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
światła te spełniają również rolę pozycyjnych i tu moje pytanie - czy macie możliwość włączenia świateł pozycyjnych z jednej strony samochodu tzn. zapłon wyłączony dźwigienka migacza góra bądź dół i świeci prawa lub lewa strona pojazdu? Zauważyłem ostatnio, że w moim pojeździe tył i owszem świeci lewa bądź prawa strona ale przód już nie - świeci z obu stron.
Misieksmig jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2014, 10:46   #70
razes
ford::advanced
 
Avatar razes
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 31-10-2012
Skąd: Szczecin
Model: Kuga Mk2
Silnik: 1.5 EB 150 -> 190 KM
Rocznik: 2019
Postów: 214
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Cytat:
Napisał Misieksmig Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie do osób, które mają zamontowane światła dzienne oferowane przez forda [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
światła te spełniają również rolę pozycyjnych i tu moje pytanie - czy macie możliwość włączenia świateł pozycyjnych z jednej strony samochodu tzn. zapłon wyłączony dźwigienka migacza góra bądź dół i świeci prawa lub lewa strona pojazdu? Zauważyłem ostatnio, że w moim pojeździe tył i owszem świeci lewa bądź prawa strona ale przód już nie - świeci z obu stron.
Trochę to śmieszne i nielogiczne, ale u mnie jest tak:
- wyłączony zapłon, dźwignia kierunkowskazu "w lewo" - to świecą się "pozycje" lewa przód (w reflektorze) i tył oraz obie dzienne ledy.
- wyłączony zapłon, dźwignie kierunkowskazu "w prawo" - świecą pozycyjne przód i tył a dzienne ledy NIE ŚWIECĄ !
razes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bezpiecznik , drl , focus , światła dzienne



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.