Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-06-2011, 04:00   #1
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Foczki do obejrzenia

Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mamy kilka Foczek do obejrzenia przez znawców - jak dla nas wyglądają w porządku, ale może jeszcze coś wypatrzycie.

1. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Cena ciekawa, trochę duży silnik jak do kulania się po mieście i kilka kilometrów nabite, osoba prywatna - dzisiaj jedziemy obejrzeć do Ścinawy (będziemy tam przejazdem).

2. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Sprzedaje handlarz... skuterów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Trochę mi nie pasuje, że Wrocław ale chyba tylko z powodu pogłosek, że auta z wrocka mają "wyrobioną zawiechę" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

3. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dla nas ideał (silnik, klima i p.p. szyba), nie podana ilość km - ale jeden fon i będzie wiadomo - druga w kolejce do obejrzenia.

Życzę miłego oglądania i ewentualnego komentowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2011, 13:33   #2
overloaded26
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-09-2006
Skąd: Siedlce
Model: Foka GHIA
Silnik: TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 177
Domyślnie Odp: Foczki do obejrzenia

ten ostatni nie ma komputera pokładowego a dwa poprzednie posiadająGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.szukaj więc z kompemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
To już minęło, ten klimat ten luz. Wspaniali ludzie nie powrócą juz
overloaded26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2011, 20:47   #3
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Foczki do obejrzenia

Numero uno odpadł... za dużo rudej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Serwis ASO w Lubinie życzy sobie 400 PLNów za kompleksowy przegląd auta.

W piątek śmigamy na Legnicę.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2011, 21:45   #4
konradwan
ford::average
 
Avatar konradwan
 
Zarejestrowany: 09-07-2010
Skąd: .
Model: .
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 123
Domyślnie Odp: Foczki do obejrzenia

Jak dla mnie do Legnicy jechać nie ma sensu - drzwi pasażera wyglądają na malowane. Mam identyczną budę w identycznym kolorze i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby przednie drzwi wydawały się być jaśniejsze od tylnych.

Btw, ciekawa sprawa. Przyjrzyj się zderzakowi przedniemu autka numer trzy. Ma doklejane czarne pasy pod lampami, których w zderzakach przedliftowych nie było (w autku numer jeden i dwa ich brak). U siebie przed dzwonem miałem identyczne i tak się zastanawiałem, myślałem że ktoś je po prostu dokleił. A tutaj patrzę - identyczne. Zdziwiony jestem.

EDIT: Wracając do autka numer dwa. Reflektory wydają się być różne, jeden przyżółkły i matowy. Na obu zdjęciach pokazujących przód to widać. Do tego śmiesznie wyglądająca tablica rejestracyjna, jakby ktoś ją prostował po wygięciu. Zwróć uwagę na lekkie uszkodzenia lakieru w okolicach prawej tylnej lampy, wydaje mi się też, jakby zderzak z tyłu po prawej był lekko przetarty.
Pedały wyglądają na wymieniane. Zazwyczaj mają poziome paski (sprzęgło i hamulec) oraz pionowe (gaz). W pierwszym i trzecim egzemplarzu to się zgadza.

Ostatnio edytowane przez konradwan ; 01-06-2011 o 21:54
konradwan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2011, 13:47   #5
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Foczki do obejrzenia

Cytat:
Napisał konradwan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
myślałem że ktoś je po prostu dokleił.
Bo dokleił.Takie listwy bez problemu kupisz na giełdzie czy sklepie.W nr.3 faktycznie było coś robione i to nie tylko z drzwiami ale i z błotnikiem.Nie twierdzę,że tir po nim przejechał bo równie dobrze mogło być tylko przetarte.Auto ma swój wiek i ma prawo być w nim cos poprawiane ale zwróć na to swoją uwagę
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2011, 14:18   #6
overloaded26
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-09-2006
Skąd: Siedlce
Model: Foka GHIA
Silnik: TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 177
Domyślnie Odp: Foczki do obejrzenia

Za dobre auto trzeba dobrze zapłacić. Sądząc po cenach w jakich kolega się obraca to życzę powodzeniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
To już minęło, ten klimat ten luz. Wspaniali ludzie nie powrócą juz

Ostatnio edytowane przez overloaded26 ; 02-06-2011 o 16:42
overloaded26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2011, 21:27   #7
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Foczki do obejrzenia

Mam niepisaną "umowę" - poprzednie autka wybierałem ja, teraz żoncia sobie sama wybiera autko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie wtrącam się i jestem cierpliwy, ale swoje (i wasze) uwagi jej przedstawiam, póki co jeszcze się nie zdecydowała co tak naprawdę chce kupić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do wypadu do Legnicy to i tak tam będziemy (żona ma szkolenia) więc jest nam "po drodze".
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.