Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-10-2013, 11:39   #21
ellandisan
ford::beginner
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-09-2012
Model: Ford Cougar
Silnik: 2.5 V6 duratec
Rocznik: 1999
Postów: 12
Domyślnie Odp: Jakość nowego Forda Mondeo - Sprawa nie do wygrania?

podstawa to jak koledzy pisali powyżej, pisemka w takich sprawach. Wysyłać i pisać gdzie się da i ile się da. Sprawę nagłośnić, możesz nawet zgłosić do dziennikarzy z jakieś dużej stacji - zazwyczaj to pomaga żeby nie zniszczyć ,,reputacji" firmy. Dziwi mnie tylko jedno, że tych wgniotek nie widziałeś w momencie odbioru auta?

ellandisan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2013, 12:16   #22
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Jakość nowego Forda Mondeo - Sprawa nie do wygrania?

Proponuję udać się do rzecznika praw konsumena aby doradził Ci w jakiej kolejności załatwić wszyskie sprawy żeby niepotrzebnie tracić czas. I tak jw. wszystko listownie poleconym tylko za potwierdzeniem odbioru.
jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2013, 14:15   #23
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Jakość nowego Forda Mondeo - Sprawa nie do wygrania?

Rzecznik nie pomoże bo auto w leasingu.
Widziałeś kiedyś w salonie aby ktoś oglądał nowe auto pod lupą? Przecież nie kupuję z małego sklepiku od Władzia tylko z potężnej grupy Bemo-Motors więc liczyłem na to że oni sobie nie mogą pozwolić na takie rzeczy.
Odnośnie pism to nie sądziłem że sprawa przybierze taki obrót. Byłem pewien że pewne sprawy są oczywiste ale jak mnie zrobili w jajo z zderzakiem to mi nerwy puściły.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2013, 16:47   #24
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Jakość nowego Forda Mondeo - Sprawa nie do wygrania?

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rzecznik nie pomoże bo auto w leasingu.
.
Pomoże napisać odpowiednie pismo i podpowie jak najlepiej to załatwić.
jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2013, 17:25   #25
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Jakość nowego Forda Mondeo - Sprawa nie do wygrania?

Ok, to tak zrobię, dziękujęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tymczasem jeden z forumowiczów na forum kosmetycznym zaproponował im darmowe sprawdzenie lakieru także niedługo będę wiedział coś więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2013, 21:23   #26
marel12467
ford::advanced
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-11-2011
Skąd: Dolnyśląsk
Model: mondeo
Silnik: 2000
Rocznik: 2004
Postów: 396
Domyślnie Odp: Jakość nowego Forda Mondeo - Sprawa nie do wygrania?

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To prawda żadnego pisma nie napisałem bo na wszystko mieli wymówki. Jedyna próba z pismem była odnośnie xenonów, wtedy zrobili zdjęcia i wysłali do ford polska i w odpowiedzi dostałem informacje że w skrócie brudne powietrze i od tego czasu odpuściłem aż do momentu kiedy mnie zrobili w jajo z zderzakiem który miał być robiony a teraz już nie będzie.
Jedyne co mam to nagrane rozmowy jedną nawet kiedyś tutaj upubliczniłem po znacznej zmianie głosu.
Walcz z nimi , kiedyś kiedyś jak kupywałem owe mk2 w 99 to wtedy wchodziła technika malowania metalic , jak się okazało auto miało spieprzony lakier ( dziwne rysy , plamy itp) , przyjechał przedstawiciel popatrzył , porobił foty i powiedział żeby za 2 miesiące przyjechać to naprawią , po 2 miechach przyjechałem i Pan grzecznie i prosto w twarz powiedział " NO WIE PAN ALE JUZ 3 DNI PO GWARANCJI JEST" uważajcie na takie akcje ze strony forda , celowo robią tak że naprawią przed końcem gwary a potem mówią że już po gwarancji .

Bump:
Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przecież nie kupuję z małego sklepiku od Władzia tylko z potężnej grupy Bemo-Motors więc liczyłem na to że oni sobie nie mogą pozwolić na takie rzeczy.
Taaa wiele osób tak myśli i jak się okazuje wszyscy producenci kombinują , ile razy to wychodziły takie akcje że ktoś kupił nowe auto a po miesiącu szpachla odpadła od słupka , i okazało się że z lawety spadł
marel12467 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2013, 22:29   #27
adam131
Minęło 9 lat i nic
 
Avatar adam131
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Suchy Dwór
Model: Mk4 Mondeo Ghia X automat; Fiesta
Silnik: 2.3 Duratec/161KM; 1.25/82KM
Rocznik: 2009; 2010
Postów: 324
Domyślnie Odp: Jakość nowego Forda Mondeo - Sprawa nie do wygrania?

SrebrnaStrzała, z wielkim szacunkiem i zrozumieniem twych problemów zapytam się: czego oczekujesz?
Auto jest w leasingu czyli właścicielem jest leasingodawca. Zwróć mu auto jako wadliwe, niech on się martwi i weź inne. Sprawdź najpierw, przed odbiorem czy wszystko jest ok.
__________________
Mk4 Mondeo Ghia X, 2.3 Duratec 161 KM, automat, hatchback, Panter Black + dodatki

Ostatnio edytowane przez adam131 ; 25-10-2013 o 22:32
adam131 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2013, 23:19   #28
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Jakość nowego Forda Mondeo - Sprawa nie do wygrania?

A co z kasą którą wpłaciłem za to auto czy leasing mi zwróci? Nie, nie zwróci.
Czego oczekuje? Odpowiedzi, przede wszystkim tego oczekuje. Muszę wiedzieć czy to słuszny krok czy nie. Czy zostałem oszukany czy nie, bo już miałem się z tym wszystkim pogodzić ale może dobrze się stało że wykop dał taką odpowiedź. Póki co czekam na odpowiedź do Forda bo się do mnie zwrócili w tej sprawie.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2013, 22:18   #29
adam131
Minęło 9 lat i nic
 
Avatar adam131
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Suchy Dwór
Model: Mk4 Mondeo Ghia X automat; Fiesta
Silnik: 2.3 Duratec/161KM; 1.25/82KM
Rocznik: 2009; 2010
Postów: 324
Domyślnie Odp: Jakość nowego Forda Mondeo - Sprawa nie do wygrania?

Rozmawiałeś na ten temat z właścicielem pojazdu?
__________________
Mk4 Mondeo Ghia X, 2.3 Duratec 161 KM, automat, hatchback, Panter Black + dodatki
adam131 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2013, 16:48   #30
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Jakość nowego Forda Mondeo - Sprawa nie do wygrania?

Cytat:
Napisał adam131 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozmawiałeś na ten temat z właścicielem pojazdu?
z WBK jeszcze nie rozmawiałem. Uważam że to co mam to na razie za mało. Coś więcej będę wiedział niebawem jak udam się na test powłoki. Chętnie zrobiłbym także test geometrii ale to już niestety spory wydatek.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.