Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-09-2013, 21:50   #11
Gostek_
ford::average
 
Avatar Gostek_
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 26-01-2012
Skąd: Warszawa
Model: była Kuga, jest Audi Q7
Silnik: było 2.0 TDCI, jest 3.0 TDI
Rocznik: był 2009, jest 2008
Postów: 160
Domyślnie Odp: Kopci po dodaniu gazu

Tak, szczególnie jak gość jedzie i przy ruszaniu/przyspieszaniu pluje na auto z tyłu. Co innego kapanie a co innego jak chlapie. Widziałem już takie opcje, że chlapało aż silnik się dusił.

PS. Na chemii byłem ale z tego, co wiem babka od chemii nie znała się na fizyce i z 10 piętra poszła ku matce ziemi...

Gostek_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2013, 22:15   #12
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Kopci po dodaniu gazu

Cytat:
Napisał Gostek_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Co innego kapanie a co innego jak chlapie. Widziałem już takie opcje, że chlapało aż silnik się dusił. ...
Tylko, że w tłumiku potrafi się zebrać z litr albo i więcej wody z owych produktów spalania! Widziałem gdzieś nawet wątek czy nie warto wiercić w tłumiku dziury od spodu aby ta woda wylatywała sobie dołem a nie przez rurę...
Woda w układzie wydechowym nie pochodzi z wody w ropie. Z tym u nas jest mały problem. No chyba, ze ktoś kupuje ropę od naszych wschodnich sasiadówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2013, 22:33   #13
Zizzy
ford::average
 
Avatar Zizzy
 
Zarejestrowany: 14-05-2010
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2OO7
Postów: 90
Domyślnie Odp: Kopci po dodaniu gazu

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy na chemii nie bywali
Dzięki za wytłumaczenie Panie Profesorze Chemiii, ale taka rada: przez to jak zacząłeś post to zamiast pomagać to sobie szkodzisz, czyt, ośmieszasz... na wszystkim - śmiem twierdzić - się nie znasz, więc każdy mógłby ganić innych (m.in. Ciebie) za to, że się nie znają (znasz) na tym co oni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Zizzy ; 03-09-2013 o 22:37
Zizzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2013, 22:54   #14
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Kopci po dodaniu gazu

Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
.... przez to jak zacząłeś post to zamiast pomagać to sobie szkodzisz, czyt, ośmieszasz...
Dziękuję za zwrócenie uwagi, że trzeba delikatniej traktować niektórych co nie wiedzą...
Nie sądzisz jednak, że po takim dictum:
Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taki patologiczny kraj mamy, że jeździmy na specjalnej edycji ON H20 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....
Ci się należało???
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 03-09-2013 o 22:58
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2013, 23:33   #15
Zizzy
ford::average
 
Avatar Zizzy
 
Zarejestrowany: 14-05-2010
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2OO7
Postów: 90
Domyślnie Odp: Kopci po dodaniu gazu

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ci się należało???
Tobie chyba bardziej - uważam brak kultury za gorszy niż brak wiedzy.
Chrzczone paliwo jest czymś zadziwiającym w PL?? Miałem wspomnieć o nadwyżce bio-komponentów w naszym paliwie "lotniczym", ale chyba chorowałem wtedy i nie byłem na chemii, bo symbolu nie pamiętam: RZ2 - rzepakolinium czy coś...
Zizzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2013, 23:46   #16
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,374
Domyślnie Odp: Kopci po dodaniu gazu

Ale sie nie chrzci woda, ktora sie z olejem napedowym ani z benzyna nie miesza.
Tez padam ze smiechu jak widze takie teksty jak ten z ON H2O (a no wlasnie, przy okazji H2O a nie H20 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). Najlepiej walnac jakas bzdure z serii "teorii spiskowych", a noz ktos uwierzy, a jeszcze zawtoruje. A za chwile w Internecie nie wiadomo co jest prawda a co zmyslone.

Ostatnio edytowane przez MaXyM ; 03-09-2013 o 23:49
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2013, 23:58   #17
Zizzy
ford::average
 
Avatar Zizzy
 
Zarejestrowany: 14-05-2010
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2OO7
Postów: 90
Domyślnie Odp: Kopci po dodaniu gazu

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tez padam ze smiechu jak widze takie teksty jak ten z ON H2O (a no wlasnie, przy okazji H2O a nie H20
To padaj, tylko weź Powerade i powstań... i oświeć nas nieuków co takiego jest w paliwkach w PL czego brak na Zachodzie... te O vs. 0 to z przyzwyczajenia, bo przecież mówię na wodę: Ha-dwa-zero; daaa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zizzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2013, 00:17   #18
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,374
Domyślnie Odp: Kopci po dodaniu gazu

Nie wiem co leja. Ale wiem, ze paliwa sie z woda nie mieszaja. Jak nie wierzysz to sobie sam sprawdz. Musieli by wode wstrzykiwac w dystrybutorze podczas tankowania.

Zreszta myslisz ze czemu z rozbitego tankowca wyciekajace paliwo plywa na powierzchni?

No ale jak napisalem wczesniej, Internet jest pelen bzdur, wiec predziej czy pozniej czesc ludzi lyknie to jak pelikan, patrz np. ten news: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] 95% obj. paliwa stanowila woda? Pisarzyna niezle pojechal po bandzie.

BTW Na Zachodzie tez z wydechu aut cieknie woda.

Ostatnio edytowane przez MaXyM ; 04-09-2013 o 00:21
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2013, 08:11   #19
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Kopci po dodaniu gazu

Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tobie chyba bardziej - uważam brak kultury za gorszy niż brak wiedzy.
Kolego Zizzy - przed napisaniem czegokolwiek proszę przemyśl co chcesz napisać i poczytaj do czego się odnosisz.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy na chemii nie bywali - jakieś inne pilne sprawy zajęły tamten czas???Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W moim stwierdzeniu widze ironię, sarkazm i zdziwienie, ale jakoś brak kultury mi umyka...
Za to publiczne wypisywanie przez Ciebie wierutnych bzdur o dodawaniu wody do paliwa i to tylko w Polsce uważam za co najmniej śmieszne i wymagające dobitnego sprostowania!
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-09-2013, 08:19   #20
Zizzy
ford::average
 
Avatar Zizzy
 
Zarejestrowany: 14-05-2010
Model: FOCUS
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2OO7
Postów: 90
Domyślnie Odp: Kopci po dodaniu gazu

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale jakoś brak kultury mi umyka...
No, właśnie...
Zizzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.