Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-06-2009, 17:50   #11
wojtusss
ford::average
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 21-03-2009
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 125km
Rocznik: 2004
Postów: 138
Domyślnie Odp: zalewa mi prawą strone

robo1277 a kleiłeś w końcu od środka? bo mam taki moduł w za schowkiem srebrna skrzyneczka i nie wiem jak jąwymontować wykręciłem taką śrube na szynie od dołu i odgiąłem troszke zatrzaski z boków szarpie ale nie chce wyjśc troszke jedynie się obluzowała bo mi wydaje się że łatanie będzie jedynie od środka bo w nadkolu nie widze nic na tej blaszy... zaraz wrzuce foto elementu którego nie moge zdemontować

wojtusss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2009, 20:23   #12
andreas
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-11-2005
Skąd: DOL
Model: MK III kombi TitaniumX
Silnik: 2,2 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 106
Domyślnie Odp: zalewa mi prawą strone

Też miałem problem z demontowaniem tego... dałem sobie z tym spokój, nie chciałem czegoś zepsuć. To jest chyba komputer? Schowek też wytargałem, żeby dostęp był lepszy i widoczność. Włóż tam głowę a druga osoba niech leje wodę, jak nie dasz rady sam tego zrobić. Nie wiem czy zerkałeś na moje fotki.
andreas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2009, 21:26   #13
robo1277
ford::beginner
 
Avatar robo1277
 
Zarejestrowany: 10-06-2009
Skąd: Płock
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: 1999
Postów: 34
Domyślnie Odp: zalewa mi prawą strone

Cytat:
Napisał wojtusss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
robo1277 a kleiłeś w końcu od środka?
w moim przypadku obyło się bez klejenia tylko poprawa tej gumki
robo1277 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2009, 22:24   #14
wojtusss
ford::average
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 21-03-2009
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 125km
Rocznik: 2004
Postów: 138
Domyślnie Odp: zalewa mi prawą strone

no chłopaki ja dziś już dałem sobie spokój bo zajęlo mi to pare godzin ale jutro z tym powalcze, już troche obluzowałem komputer nie wiem czy to dobrze heh, i wymontowałęm inną plastikową skrzyneczke na razie nie działa mi centralny i bagażnik się nie otwieraGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

andreas: no patrzyłem na fotki ale wydaje mi się że masz minimalnie inaczej usytuowane kable ale i u mnie coś podobnie przy wiązce płynie postaram się jutro albo zdemontować ten "komputer" albo dostać i łatać jakoś żeby się nie lało
wojtusss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.