Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-04-2011, 11:33   #61
niebieski77
ford::beginner
 
Avatar niebieski77
 
Zarejestrowany: 17-10-2010
Skąd: OBERSCHLESIEN
Model: MONDEO MK2
Silnik: 1.8 benz
Rocznik: 96
Postów: 13
Domyślnie Odp: Gaśnie od kiedy jest zimno

Potwierdzam.
Po całonocnym postoju działa normalnie.
Czyli zaczynamy jazdę od nowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

niebieski77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2011, 19:43   #62
MANIEK1234
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-01-2011
Skąd: ZAMOŚĆ
Model: FORD MONDEO
Silnik: 1.6 V16
Rocznik: 1997
Postów: 4
Domyślnie Odp: Gaśnie od kiedy jest zimno

Kolego czy to znaczy że wracasz to dalszej jazdy z gaśnięciem czy jyż jest ok bo nie rozumiem.
MANIEK1234 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2011, 08:19   #63
niebieski77
ford::beginner
 
Avatar niebieski77
 
Zarejestrowany: 17-10-2010
Skąd: OBERSCHLESIEN
Model: MONDEO MK2
Silnik: 1.8 benz
Rocznik: 96
Postów: 13
Domyślnie Odp: Gaśnie od kiedy jest zimno

Wracam do jazdy bez gaśnięcia. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wczoraj rano miałem stresa ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale odpalił bez problemu.
Bez czekania poszedł w długą i na skrzyżowaniu na którym zwykł odmawiać posłuszeństwa anie się nie zająknął. Po drodze również ani razu nie podskoczył, nie chrapnął ...
Dzisiaj tak samo, więc jak sobie życzę (i innym przy okazji) wracam do jazdy bez gaśnięcia, skakania, zrywania ...
Powodzenia.
niebieski77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2011, 10:33   #64
SIREK
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-01-2011
Skąd: zamość
Model: ford mondeo
Silnik: 1.6 v16
Rocznik: 1997
Postów: 26
Domyślnie Odp: Gaśnie od kiedy jest zimno

Witam koledzy mam nadal problem z gaśnięciem mianowicie jak gasł mi na zimnym tak i gaśnie jak jest już ciepło aby tylko postał kilka godzin to jak ruszę i dam na luz to zgaśnie wymieniłem już nawet przewody i nic w ubiegły roku jak go kupiłem w lecie to tego nie robił myślałem że to tylko przez zimę ale zrobiło się ciepło i to samo ,znajomy miał taki problem i wymienił sondę może to być jej wina? bo nie chcę już wchodzić w koszty mam już go dość ,tak mnie nauczył że jak jadę innym autem to pilnuję aby nie zgasł może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły ?. Pozdrawiam
SIREK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2011, 07:25   #65
waldemarh
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-03-2009
Model: mkII
Silnik: 1,6 16v
Rocznik: 1997
Postów: 31
Domyślnie Odp: Gaśnie od kiedy jest zimno

Panowie, u siebie problem rozwiązałem. Winny jest przepływomierz. Rano, po długim staniu po zdjęciu kostki na przepływomierzu nie gaśnie. Jak jest już ciepły to kostkę podpinam.
waldemarh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.