Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-05-2013, 13:34   #11
orisara
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ford MONDEO MK3 prośba o opinię

Co do opłat to podobno z rejstracją (bez OC) powinienem się zmieścić w kwocie 1350 zł. I do 15 może zejść. Nie spodziewam, się że odda za benzynę jak na miejscu się okaże, że to pic na wodę.
Fotki to oczywiście podrasowane w photoshopie co od razu widać (i te jesienne liście na drzewach (a przecie wiosnę mamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). Identyfikacja VIN również nie wspomina o komputerze. Radio jak radio nie przeszkadza mi, że to nie fabryczne, ale widziałem sporo Mondków z podobnym radiem, chyba, że jakaś epidemia była w Fordzie i nie montowali fabrycznego tylko jakieś zamienniki. O gazie nie myślę, przy moich przebiegach na poziomie 15k km rocznie to nie opłaca się.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2013, 14:06   #12
dg.
ford::advanced
 
Avatar dg.
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 27-05-2008
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 TDCI 150KM>180KM>211KM chip
Rocznik: 2015
Postów: 354
Domyślnie Odp: Ford MONDEO MK3 prośba o opinię

sory dla mnie jak ktos rasuje zdjecia na aukcje jest spalony... mozna sie spodziewac ze rasuje rowniez wszystkie inne rzeczy. Wiadomo kazdy sprzedawca (nawet prywatny) rasuje opis lekko i ogolnie stan auta) ale co innego kosmetyka a co innego rasowanie na maxa. w stylu z gowna bat ukrecic...
__________________
Mondeo mk2 1.8TD 90KM 1999r, Mondeo mk3 2.0TDCi 115KM 2004r, C-Max 2.0 Duratec 145KM 2005r, Mondeo mk5 2.0TDCi 150KM>180KM Titanium 2015r.
dg. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2013, 12:15   #13
orisara
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ford MONDEO MK3 prośba o opinię

Witam ponownie, mam kilka dodatkowych fotek nadesłanych przez sprzedawcę więc je załączam. Na kilku z nich zaznaczyłem fragmenty które mnie zastanawiają... (w razie czego posiadam te zdjęcia w dużej rozdzielczości i chętnemu do dokładniejszego oglądnięcia i wyrażenia swojej opinii mogę wysłąć na maila). Na zdjęciu z komorą silnika zaznaczona jest gąbka. Poerwszy raz się z czymś takim spotykam aby w tym miejscu była kjakakolwiek gąbka.

Pozdrawiam orisara
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC04791.jpg (41.8 KB, 42 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04805.jpg (26.9 KB, 46 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04810.jpg (70.0 KB, 43 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04784.jpg (28.4 KB, 39 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC04799.jpg (92.9 KB, 39 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez orisara ; 11-05-2013 o 12:17 Powód: dodatkowe info
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2013, 21:04   #14
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,165
Domyślnie Odp: Ford MONDEO MK3 prośba o opinię

W Mondeo IV jest też taka gąbka naklejona od góry na chłodnicę płynu i klimatyzacji, chyba po to żeby syf pomiędzy nimi się nie gromadził. Może w Mdo III jest podobnie. Podskocz na jakiś komis i pod pozorem zainteresowania autem zerknij i porównaj. W bagażniku nie widać nic strasznego, zaznaczyłeś wygłuszenie, choć nie wiem czy powinno być czarne czy pomalowane jak reszta, to tez możesz porównać.
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2013, 06:13   #15
orisara
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ford MONDEO MK3 prośba o opinię

W bagażniku niepokoi mnie jeden fragment. Na poprzednim zdjęciu może dobrze nie widać ze względu na jego wielkość więc przesyłam powiększony.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg bagaznik.jpg (58.2 KB, 31 wyświetleń)
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2013, 06:21   #16
orisara
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ford MONDEO MK3 prośba o opinię

Witam wszystkich, temat już nie aktualny. Udało mi się znaleźć porównywalny model z tego samego rocznika z potwierdzonym przebiegiem (serwisowała go moja rodzina Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). Za mniejsze pieniądze i 100% bezpieczny pod względem formalno-prawnym. Wszystkim dziękuję za uwagi i sugestie, a kupującym życzę dużo cierpliwości i wytrwałości w poszukiwaniach. Czasami warto poczekać i się nie napalać na podrasowane fotki...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.