Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-07-2010, 19:10   #31
dadi
ford::average
 
Avatar dadi
 
Zarejestrowany: 23-11-2009
Model: CITROEN
Silnik: 1.4 HDI
Rocznik: 2014
Postów: 87
Domyślnie Odp: Woda w aucie po stronie pasażera

U mnie podsufitka była mokra ,ale nie leciało z niej bezpośrednio tylko po uszczelce drzwi.

dadi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2010, 19:11   #32
stachumal
ford::advanced
 
Avatar stachumal
 
Zarejestrowany: 05-10-2008
Skąd: Świecie kuj pomorskie
Model: galaxy
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1995r
Postów: 341
Domyślnie Odp: Woda w aucie po stronie pasażera

Cytat:
Napisał dadi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakiś czas po zakupie galaxy, kiedy rano wsiadałem do niego, zobaczyłem mokry przedni dywanik. podsufitka była mokra nad miejscem kierowcy, a więc zdjąłem uchwyt , przedni plastikowy słupek i odchyliłem podsufitkę. Okazało się, że zsunął się wąż odprowadzający od szyberdachu. Założyłem go na swoje miejsce i zacisnąłem opaską, tą samą operację wykonałem z drugiej strony na wszelki wypadek.
U mnie było tak samo.

Pozdrawiam Staszek
__________________
Akwarystyka jest super!!!!
stachumal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-08-2010, 19:07   #33
mls
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-11-2009
Skąd: EZG, EL
Model: Galaxy
Silnik: 2,3
Rocznik: 1997
Postów: 60
Domyślnie Odp: Woda w aucie po stronie pasażera

odgrzewam temat.
Woda nadal po stronie pasazera-ostatnio kilkanascie recznikow, bylem u szybiarza i sprawdzil szczelnosc szyby-jest szczelna.
polal auto woda i okazalo sie ze gdzies cieknie strumien jak sie polewa na szyber. Nie leci po slupku tylko gdzies po sciance bocznej obok dywanikow.
wie ktos moze jak sie dobrac do tego wezyka odprowadzajacego wode z szyber? wiem, ze idzie w slupku ale pozniej gdzie idzie? powinien gdzies na zewnatrz zeby wylac wode,a u mnie wali do srodka.
mls jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2010, 07:09   #34
szantis
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-10-2009
Skąd: 3city
Model: sharan
Silnik: 1,9 TDII- 1XXkm/3XX Nm
Rocznik: '98/99
Postów: 245
Domyślnie Odp: Woda w aucie po stronie pasażera

Zdejmij osłonkę plastikowa - tą zaraz przy nogach pasażera na bocznej ściance. U mnie była tam łącznik pomiędzy rurą spustową szybra a odprowadzeniem na zewnątrz.
szantis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2010, 17:59   #35
falcon226
ford::advanced
 
Avatar falcon226
 
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Bochnia
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI 90KM ANU
Rocznik: 2001
Postów: 262
Domyślnie Odp: Woda w aucie po stronie pasażera

U mnie co jakis czas [średnio raz na miesiąc ]pojawia sie niewielka ilosc wody ma wycierace pasazera.Przekopałem wszystko,odpłwy drozne,filtr kabinowy suchy,oklice wentylatora tez,szyba szczelna,nagrzewnica sucha,brakuje mi pomysłów no chyba ze jakas wiązka kabli gdzie tam wchodzi i po nich czasem dostaje sie woda lub obudowa fitra kabinowego która przykrecona jest do karoserii starciła szczelnosc i to powód.Dołączam fotki.Pozdrawiam
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC01118.jpg (41.3 KB, 268 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01119.jpg (38.8 KB, 229 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01120.jpg (40.4 KB, 227 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01122.jpg (42.6 KB, 217 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC01123.jpg (44.2 KB, 213 wyświetleń)
falcon226 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2010, 19:31   #36
mls
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-11-2009
Skąd: EZG, EL
Model: Galaxy
Silnik: 2,3
Rocznik: 1997
Postów: 60
Domyślnie Odp: Woda w aucie po stronie pasażera

Powiem Ci, że ja nadal swojego problemu nie rozwiązałem i zastanawiam się nad istnieniem istot poza ziemskich, które za tym stoją. To jest tak ciężki problem, że nie wiem co jest. Na pocieszenie powiem Ci tylko, że ja po deszczowym dniu albo nocy wykręcam 10 ręczników plażowych. A jak jade z wodą i lekko dam kiero w lewo i prawo to czuje się jak na statku bo woda fajnie chlupie pod dywanem. Już dzisiaj częściowo rozebrałem środek auta ale pomysłu nadal brak. Szyber też mi sprawdzali i zrobili, bo niby wężykiem woda sie wlewa. Niestety to też nie to.
mls jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2010, 19:56   #37
Goliaty2
ford::advanced
 
Avatar Goliaty2
 
Zarejestrowany: 16-03-2009
Skąd: Jelcz-Laskowice
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDI AFN
Rocznik: 1998
Postów: 213
Domyślnie Odp: Woda w aucie po stronie pasażera

U mnie jest to samo, po stronie kierowcy. Ja polewając z wszystkich możliwych stron z butelki i obserwując efekty w środku, doszedłem do wniosku, że cieknie przez linkę do otwierania maski. Przelotka którą przechodzi linka pewnie sparciała. Teraz szukam sposobu żeby się tam dostać i założyć nową. Na razie sposobu brak.
Goliaty2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2010, 23:01   #38
3miro
ford::amateur
 
Avatar 3miro
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 15-01-2009
Skąd: Bytom
Model: Galaxy 2.0 tdci
Silnik: 140 KM
Rocznik: 2010
Postów: 9
Domyślnie Odp: Woda w aucie po stronie pasażera

Miałem taki przypadek, tylko może bardziej drastyczny. Przejechałem kiedyś przez głęboką wodę i tak mi zalało od strony pasażera, że dywanik pływał. Przyczyną przecieku był otwór w podłodze o średnicy jakieś 7 cm zaślepiony niezbyt dobrze dolegającym plastikiem. Od strony kierowcy nie ma takiego otworu. Przez ten otwór może wlewać się woda jeśli przejedzie się szybciej nawet niewielką kałużę. Doszedłem do tego po zerwaniu tapicerki i wygłuszeń. Od spodu nie było nic widać, bo jest w prawie niewidocznym miejscu i na dodatek zabłocone. Ten element wygłuszenia suszyłem trzy dni na balkonie podczas upałów. Po uszczelnieniu silikonem, jak do tej pory mam sucho.
3miro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2010, 17:04   #39
adi599
ford::beginner
 
Avatar adi599
 
Zarejestrowany: 09-04-2010
Skąd: Zakopane
Model: Galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 1997
Postów: 12
Talking Odp: Woda w aucie po stronie pasażera

w moim przypadku ,zapchane odpływy i udrażnianie ich po każdej ulewie (masakra ) i na nowo suszenie, może nie fachowo ale zrobiłem tak; zrzuciłem koło ,następnie odkręciłem nadkole,wiertarka i wiertło 10 lub 12 już nie pamiętam i przewierciłem dwa otwory ,jeśli ktoś będzie tak robił to UWAGA na filtr kabinowy żeby go nie uszkodzić wiercąc za daleko (mnie niestety ta sztuka się udała ) od tej pory mam spokój z wodą po stronie pasażera i przy okazji nowy filtr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
adi599 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2010, 21:28   #40
cognoste
ford::amateur
 
Avatar cognoste
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 07-09-2009
Skąd: Bielsko - Biała
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2014
Postów: 5
Domyślnie Odp: Woda w aucie po stronie pasażera

Ja mam dziwny przypadek w samochodzie od niedawna stęchlizną mi /pachnie/ woda przy dużych deszczach leci na wycieraczke pasażera z okoic schowka a gdy wtedy włączam wentylator to dziwnie kwiczy gdy jest sucho wentylator tez cichnie.
cognoste jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
odpływy , woda w środku



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.