Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-06-2015, 23:05   #1
Madb
ford::beginner
 
Avatar Madb
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 16-05-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6
Rocznik: 2008
Postów: 34
Domyślnie Czy to uchwyt na fabryczny hak? Gdzie go dokupić?

Witajcie, nabyłem nareszcie Focusa i mam małe pytanie, znalazłem z tyłu pod zderzakiem mocowanie którego niestety marnej jakości zdjęcia wstawiam tutaj, wygląda na mocowanie haka holowniczego do przyczepki. Niestety samego haka nigdzie nie ma, auto używane więc jeśli był to pewnie zaginął w akcji. Pytanie czy to faktycznie mocowanie haka i czy orientujecie się gdzie taki hak dokupić/pod jakim hasłem szukać, na allegro w większości są kompletne zestawy.

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Madb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2015, 08:20   #2
ed 23
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-01-2010
Skąd: Nowa Sól
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 48
Domyślnie Odp: Czy to uchwyt na fabryczny hak? Gdzie go dokupić?

Tak to fabryczny automatyczny hak holowniczy oris. Głowicy szukaj na portalach aukcyjnych szrotach lub u gości którzy to montują . Głowica zamykana na klucz z białą zasłoną zamka.
ed 23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2015, 16:12   #3
Madb
ford::beginner
 
Avatar Madb
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 16-05-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6
Rocznik: 2008
Postów: 34
Domyślnie Odp: Czy to uchwyt na fabryczny hak? Gdzie go dokupić?

Dziękuje za informacje, z tego co widzę to znalezienie niedrogiej/używanej kuli będzie graniczyło z cudem, gdyby ktoś z Was coś wiedzial na temat takiej kuli (zaczepu) to dajcie znać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Gdyby ktoś z Was mógł jeszcze podpowiedzieć jak szukać takiej kuli, jest jakiś numer? Jakieś zamienniki? Mam wrażenie, że cały internet milczy nt. zakupu kuli do tego zaczepu a nie chce wymieniać całego kompletu ani wydawać 1000zł +, to tylko kawałek metalu z zamkiem
Madb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.