Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-02-2012, 16:14   #1
mara43
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-01-2012
Model: Mondeo Mk4 titanium
Silnik: 1,6
Rocznik: 2007
Postów: 19
Domyślnie Wymiana radia jak to zrobić??

Witam małą prośbę o pomoc z wymiana radia w moim fordzie mk4. Wtej chwili mam nawigację blaupunkt 7" w której jest wbudowany klimatronik. Nawigacja niespodziewanie padła i musiałem zainwestować w nowa. Teraz musze wymienic przedni panel kieszeń na radio no i same radio. Posiadam haczyki do wyjmowania radia i wszystkie części ale nie wiem za co się najpierw zabrać. Proszę o pomoc o jakaś kolejność rozbierania miłe widziane zdjęcia. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mara43 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2012, 16:55   #2
komarkutno
ford::advanced
 
Avatar komarkutno
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 10-02-2011
Skąd: Kutno
Model: Fusion Titanium, bliss, lane assist. FDL, TSR, Sync3
Silnik: 2.0 EB 240 km
Rocznik: 2013
Postów: 252
Domyślnie Odp: Wymiana radia mondeo mk4 proszę o pomoc

Proszę bardzo [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 01-02-2012 o 18:32
komarkutno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2012, 18:29   #3
mara43
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-01-2012
Model: Mondeo Mk4 titanium
Silnik: 1,6
Rocznik: 2007
Postów: 19
Domyślnie Odp: Wymiana radia mondeo mk4 proszę o pomoc

Bardzo dziękuje nawet nie wiesz jak mi pomogłeś!! Troszkę boje się demontować ten mieszek zmiany biegów a tak to cala reszta źle nie wygląda. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mara43 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2012, 22:49   #4
ocznik
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 17-07-2007
Skąd: Wawa/Piaseczno
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 373
Domyślnie Odp: Wymiana radia mondeo mk4 proszę o pomoc

wszystko rozkłada się bez problemu, demontowałem parę dni w swoim. nie masz się czego obawiać.
ocznik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2012, 01:19   #5
komarkutno
ford::advanced
 
Avatar komarkutno
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 10-02-2011
Skąd: Kutno
Model: Fusion Titanium, bliss, lane assist. FDL, TSR, Sync3
Silnik: 2.0 EB 240 km
Rocznik: 2013
Postów: 252
Domyślnie Odp: Wymiana radia mondeo mk4 proszę o pomoc

Cytat:
Napisał mara43 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bardzo dziękuje nawet nie wiesz jak mi pomogłeś!! Troszkę boje się demontować ten mieszek zmiany biegów a tak to cala reszta źle nie wygląda. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mieszka nie ruszaj odciagnij konsole dolna razem z mieszkiem ,spokojnie wyjdzie wystarczy zebys odkrecił sruby kolo popielniczki

Ostatnio edytowane przez komarkutno ; 02-02-2012 o 02:17
komarkutno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2012, 18:10   #6
mara43
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-01-2012
Model: Mondeo Mk4 titanium
Silnik: 1,6
Rocznik: 2007
Postów: 19
Domyślnie Odp: Wymiana radia mondeo mk4 proszę o pomoc

Witam jeszcze raz mam wielki problem z moim autkiem pisałem już ze chce zmienić nawigacje i proszę o pomoc jak się za to zabrać bardzo mi pomogły wasze posty i dziękuje. Teraz mam gorszy problem zdemontowałem moja navi denso i założyłem sterownik klimatronika wraz z ramka żeby sprawdzić czy działa bo kupiłem używany. Podłączyłem 2 wtyczki bez problemowo włączyłem zapłon i sterownik się włączył sprawdziłem wszystkie przyciski nastawiłem temperatury wszystko działało aż do czasu kiedy włączyłem samochód wtedy stało się to samo co z navi denso sterownik się wyłączył i już nie można go włączyć nawet przyciski nie są podświetlane kiedy zapale światła. Tak samo stało się z denso. Czy może mi ktoś wie co może być przyczyna (może jakieś zwarcie?)

Proszę was o opinie

Ostatnio edytowane przez mara43 ; 03-02-2012 o 18:23
mara43 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2012, 13:42   #7
mara43
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-01-2012
Model: Mondeo Mk4 titanium
Silnik: 1,6
Rocznik: 2007
Postów: 19
Domyślnie Odp: Wymiana radia jak to zrobić??

Byłem dziś w serwisie i okazało się ze na klimatyzacja ma jakieś zwarcie i przepala panel i przy okazji radio.
mara43 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2012, 14:46   #8
tomi 77
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-02-2012
Skąd: Rybnik
Model: fiesta S
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: Wymiana radia jak to zrobić??

w serwisie jakies głupoty ci powiedzieli,po prostu jest jakas zmiana w instalacji po miedzy tymi panelami,próbowałem to na dobrym aucie i był taki sam efekt,jak podłączysz ten panel znowu po jakimś czasie to będzie działał na chwile.Może ktoś ma schematy do porównania tj, Mondeo mk4 zwykły klimatronic i zespolony z radiem.pozdrawiam.
tomi 77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-03-2012, 12:46   #9
KrasiaK
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 10-10-2008
Model: FORD EDGE
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 74
Domyślnie Re: Wymiana radia jak to zrobić??

wlasnie przeczytalem ten watek (o dzien za pozno)
czy wiece cos wiecej o tym temacie... chcialem zrobic podobno zmiane i wlasnie goscie montujacy mi radio polegli... ten sam efekt...
KrasiaK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2013, 20:29   #10
MasterBurn
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-01-2009
Skąd: Opolskie
Model: Mondeo MK4 Kombi
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 166
Domyślnie Odp: Wymiana radia jak to zrobić??

Hi koledzy.. mam pytanko, w poście drugim kolega komarkutno wkleił linka za co wielkie dzięki. Mam pytanie co do tych obrazków bo angielskiego wogole nie rozumiem.
Steps(9)-(13): DVD Navigation NX czyli do tego radyjka nie muszę odkręcać śrub, tylko te kluczyki gitara?? Bo mam jeszcze układ IVDC i nie chciałbym tego rozbierać. A muszę tylko troszkę radio wyciągnąć by spisać numer seryjny, myślę ze jest z boku a nie z tylu.
MasterBurn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.