Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-04-2011, 09:32   #51
galowy
ford::advanced
 
Avatar galowy
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: ze wsi
Model: Focus
Silnik: 1,8 16V+LPG
Rocznik: 1999
Postów: 217
Domyślnie Odp: Wypadek Kubicy

On ma tak podpisany kontrakt. Może się ścigać również poza F1.

__________________
Moja Foczka a na pokładzie foczki Uniden PC78 LTW + Sirio Performer 5000 + Densei 2002
www.monsterbus.pl
galowy jest offline  
Stary 20-04-2011, 09:34   #52
rdl
ford::beginner
 
Avatar rdl
 
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: PZL / ZK
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: 1997
Postów: 21
Domyślnie Odp: Wypadek Kubicy

Cytat:
Napisał RafałB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za takie że ma kontrakt z F1,a tydzien czy 2 przed zawodami jeździ sobie w " ramach rozrywki i relaxu rajdówką bo tak chciał"...
Widze Kolego ze kompletnie nie wiesz o co chodzi. Gdybys tak troche poczytal i zrozumial, to wyscigi dla KUB to cale zycie, jezdzil praktycznie odkad nauczyl sie dobrze chodzic. Dla Kogos takiego jak Robert dzien bez predkosci jest dniem straconym, jest profesjonalista w tym co robi, kazda rzecz ktora robi robi na 120% swoich umiejetnosci, a jak czytam komentarze takie jak Twoje to mnie szlag trafia. Jedni lubia zbierac znaczki, drudzy lataja na paralotni, a inny kochaja predkosc.
__________________
Najtańszy sposób na naprawę auta - kosztuje tylko 2,50! Pół litra benzyny i zapałki. I jeszcze się ogrzejesz
A drugi to wysmarować auto smalcem, psy zjedzą.
rdl jest offline  
Stary 20-04-2011, 10:07   #53
FrogsterPL
ford::advanced
 
Avatar FrogsterPL
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 1.6EB 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 462
Domyślnie Odp: Wypadek Kubicy

Tak jak pisze galowy, Kubica ma oficjalną zgodę na starty w rajdach (i o ile mi wiadomo, zgoda ta będzie podtrzymana gdy już wróci do F1). I sorry, ale uważam że nikt by nic złego na ten temat nie powiedział, gdyby ta durna barierka na rajdzie była cała i do takiego wypadku by nie doszło. Ogólnie Polacy to taki naród, że zawsze wiedzą najlepiej, jak sportowiec powinien pokierować swoją karierą... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
FrogsterPL jest offline  
Stary 20-04-2011, 10:28   #54
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Odp: Wypadek Kubicy

Cytat:
Napisał RafałB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czoraj (jak podały media) miało miejsce Baaardzo ważne wydarzenie .... Kubica puścił po raz pierwszy od wypadku samodzielnie 3 bączki w łóżko

Prosze Was...sam jest sobie winien,powinni go wywalić z F1 za takie rzeczy,o co halo???
Ty się najpierw człowieku zastanów , zanim napiszesz kolejną głupotę....
Żal mi Ciebie i wstyd , że są tacy ludzie jak Ty.
Zwykła zazdrość z Twojej strony. Nic więcej.
Nigdy nie osiągniesz nawet ułamka procenta , tego co osiągnął Robert Kubica.
To Robert Kubica jest wielkim sportowcem. Ty jesteś małym zakompleksionym i zazdrosnym człowieczkiem.
Wstyd mi za Ciebie....
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline  
Stary 20-04-2011, 10:36   #55
kenji
ford::advanced
 
Avatar kenji
 
Zarejestrowany: 29-07-2010
Skąd: Pionki/Warszawa
Model: Kuga II
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2018
Postów: 233
Domyślnie Odp: Wypadek Kubicy

Jak można postanawiać co powinien robić Kubica a czego nie. Jego życie. Zachował się nieprofesjonalnie? To może zamknijmy ich wszystkich w ośrodku zamkniętym, bo jeszcze sobie coś zrobią.
kenji jest offline  
Stary 20-04-2011, 10:38   #56
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Wypadek Kubicy

UUuu pojechaliście po mnie Panowie ostro teraz...czuje sie malutki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wojtek masz jakiś problem ze sobą chyba?
Każdy ma swoje zdanie na dany temat,ja mam takie jakie napisałem.Wiem że ma w kontrakcie to że może startować,ale powinien mieć inaczej bo to nie zabawa i ogromna kasa,a zachował się TOTALNIE NIEPROFESJONALNIE,jak zwykły rozkapryśony ****iarz...

Aha i mówisz zazdrość?Totalnie sie mylisz...nigdy nie porównywałem sie z Kubicą bo nie o to chodzi i ciesze sie,że on POLAK doszedł tak daleko w F1,ale przez ten wypadek straciłem do niego szacunek - zresztą nie tylko ja...
I jak piszesz że "żal mi Ciebie i wstyd" - tego już nie będę komentował...bo szkoda słów Kolego...
Widze,że wyrażenie swojego (innego) zdania na FORUMCLUBPOLSKA = krzyk,obraźliwe teksty,złość itp itd.
Szkoda,bo odkąd tu jestem miałem inne wrażenie,aż do dziś...
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.

Ostatnio edytowane przez RafałB ; 20-04-2011 o 10:41
RafałB jest offline  
Stary 20-04-2011, 10:48   #57
kenji
ford::advanced
 
Avatar kenji
 
Zarejestrowany: 29-07-2010
Skąd: Pionki/Warszawa
Model: Kuga II
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2018
Postów: 233
Domyślnie Odp: Wypadek Kubicy

RafalB zrozum, Kubica nie jest niewolnikiem F1, Twoim, moim, teamu renault czy kogokolwiek. Powtórzę, czy to są zwierzątka doświadczalne? Kasa wielkich tego świata została zmarnowana bo jedna szara myszka sobie nóżkę zwichnęła. Polacy wieszają na niej psy bo nie mogą już wygodnie w tv oglądać wyścigów swojego "reprezentanta".
kenji jest offline  
Stary 20-04-2011, 10:58   #58
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Wypadek Kubicy

Cytat:
Napisał kenji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kasa wielkich tego świata została zmarnowana bo jedna szara myszka sobie nóżkę zwichnęła
Nooo dokładnie ! O to chodzi,patrze na to przez pryzmat biznesowo - pieniężny jako pracodawca,przedsiębiorca a nie jako fan Kubicy...
Nie chciałbym,żeby mój pracownik,któremu dużo płace robił takie głupoty jak on i potem narażał mnie,moją firmę i wszelkie kontrakty bo "mu sie chciało przejechać, bo tak, bo może,bo mu wszystko wolno" itp itd.

No i TYLE.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline  
Stary 20-04-2011, 11:01   #59
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Wypadek Kubicy

Cytat:
Napisał Wojtek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żal mi Ciebie i wstyd , że są tacy ludzie jak Ty.
Zwykła zazdrość z Twojej strony. Nic więcej.
Nigdy nie osiągniesz nawet ułamka procenta , tego co osiągnął Robert Kubica.
Ty jesteś małym zakompleksionym i zazdrosnym człowieczkiem.
Wstyd mi za Ciebie....
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Za te słowa wojtek - wstyd mi za cIEBIE. (i nie ma błędów w pisowni dla jasności...) Że ktoś pisząc takie rzeczy nazywany jest "moderatorem" forum...
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline  
Stary 20-04-2011, 11:04   #60
kenji
ford::advanced
 
Avatar kenji
 
Zarejestrowany: 29-07-2010
Skąd: Pionki/Warszawa
Model: Kuga II
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2018
Postów: 233
Domyślnie Odp: Wypadek Kubicy

Ty byś nie chciał, ja też, Renault też pewnie nie chciało. Tylko podpisali z nim taki kontrakt!! Zainwestowali, nie wyszło. Mogą mieć tylko do siebie pretensje. Choć nie wiadomo jak bardzo RK obstawiał o odpowiednie zapisy w umowie. Widocznie woleli mieć takiego człowieka z jego pasją niż innego kierowcę.

Nie unoś się też że ktoś cię z piaskownicy wygania, nieładnie napisałeś o tym pierdzeniu kubicy, może chodziło bardziej o media ale wyszło ****iano... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kenji jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.