Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-08-2012, 13:22   #191
a_iverson
ford::advanced
 
Avatar a_iverson
 
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Wadowice/Sunds-DK
Model: Audi a4
Silnik: 3.0TDI
Rocznik: 2010
Postów: 404
Domyślnie Odp: 1,6 ecoboost ktos odebral

Cytat:
Napisał heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...jest taka możliwość...wyniki w przyszłym tyg. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to czekam z niecierpliwościąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na święta zmieniam moje mk3 będę na nowiutkiego 1,6SCTI 180km i zastanawiam się co z niego wyjdzie po Twoich modach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
nie mam już forda
a_iverson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2012, 16:42   #192
Ged
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-10-2011
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Titanium LXS
Silnik: 1,6 ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 26
Thumbs up Odp: 1,6 ecoboost ktos odebral

Wróciłem właśnie z wakacji, które spędziłem z mondkiem na Bałkanach. Przejechałem w sumie 4150 km. Średnie spalanie: 7,47 l/100 km (wyliczone; według kompa 7,1 l/100 km). Wynik ten obejmuje przejazd autostradami, drogami głównymi, via adriatica, godzinny postój w korku nad Dubrownikiem (ze względu na upał nie można było wyłączyć silnika), 10-godzinne przebijanie się przez górskie przełęcze Czarnogóry (najwyższa - leśna droga z 700 mnpm na 1850 mnpm i do 900 mnpm x2) oraz 3 godzinne podjeżdżanie w korku na granicy Serbii i Węgier. Myślę, że jest to naprawdę dobry wynik.

Ponieważ przed wakacjami padł mi wysprzęglik i konieczna była przy okazji wymiana sprzęgła, to trochę bałem się, jak mondek zniesie tę podróż. Zwłaszcza w Czarnogórze, gdzie był katowany nieustannymi podjazdami i zjazdami po serpentynach, różnicami temperatur od 39 do 12 st. C, gwałtownymi hamowaniami i przyśpieszeniami oraz jazdą po osypiskach skalnych. I jechał na czarnogórskiej benzynie. Silnik włączony o 6 rano wyłączyłem równo o 24. Mondek nawet na sekundę nie podniósł mi ciśnienia! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeszcze tylko muszę sprawdzić na kompie, czy bałkańskie paliwo katalizatora nie wypaliło.


Edit: Bałkańskie paliwo mondkowi nie zaszkodziło, ale na podnośniku wyszło, że gdzieś mu olej kapie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Według moich mechaników przeciek jest gdzieś między blokiem silnika a skrzynią. We wrześniu mam przegląd roczny, więc zobaczę co powiedzą w ASO.

Ostatnio edytowane przez Ged ; 04-09-2012 o 23:59 Powód: edit: aktualizacja
Ged jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2012, 16:23   #193
OOstrowski
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-06-2010
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 70
Domyślnie Odp: 1,6 ecoboost ktos odebral

Cytat:
Napisał heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...jest taka możliwość...wyniki w przyszłym tyg. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i jakie wyniki?
OOstrowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2012, 16:46   #194
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: 1,6 ecoboost ktos odebral

Cytat:
Napisał OOstrowski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i jakie wyniki?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2012, 16:54   #195
OOstrowski
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-06-2010
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 70
Domyślnie Odp: 1,6 ecoboost ktos odebral

Cytat:
Napisał Rob^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dzięki, wyniki jak widzę bardzo udane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
OOstrowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2012, 16:57   #196
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: 1,6 ecoboost ktos odebral

Cytat:
Napisał OOstrowski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki, wyniki jak widzę bardzo udane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wynik bardzo zacny ... szkoda że podobnego procentu przyrostu Heko u mnie nie umie zrobić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... mam nadzieję że jeszcze nie umie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2012, 17:40   #197
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: 1,6 ecoboost ktos odebral

...hehe, nie umie...po prostu z tego więcej nie zrobisz...bezpiecznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2012, 17:51   #198
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: 1,6 ecoboost ktos odebral

Cytat:
Napisał heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...hehe, nie umie...po prostu z tego więcej nie zrobisz...bezpiecznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobra dobra ... i tak w Ciebie wierzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czas płynie ... ludzie nabierają doświadczenia więc mam nadzieję że znajdzie się kiedyś jakiś "myk" który zrobi bestię z mojego kombi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2012, 15:04   #199
OOstrowski
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-06-2010
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 70
Domyślnie Odp: 1,6 ecoboost ktos odebral

Ostatnio znalazłem takie oto dwa filmiki dla 1.6 EB Mondeo:

przed instalacją Bluefina: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
po instalacji Bluefina: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Zabawa wcale nie kosztuje wiele, a efekty bardzo mi się podobają.
Wzrost mocy rzekomo o 34KM.

Bump:
Cytat:
Napisał OOstrowski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostatnio znalazłem takie oto dwa filmiki dla 1.6 EB Mondeo:

przed instalacją Bluefina: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
po instalacji Bluefina: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Zabawa wcale nie kosztuje wiele, a efekty bardzo mi się podobają.
Wzrost mocy rzekomo o 34KM.
no chyba że tak znaczne ulepszenie w czasie przyspieszenia do setki udało się uzyskać dzięki nakręceniu filmiku podczas zjeżdżania z górki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
OOstrowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2012, 22:30   #200
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: 1,6 ecoboost ktos odebral

Cytat:
Napisał Rob^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam nadzieję że znajdzie się kiedyś jakiś "myk" który zrobi bestię z mojego kombi
He,he....apetyt rośnie w trakcie jedzenia...... żebyś tylko nie przedobrzył......
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.