Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-08-2013, 22:36   #161
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam zainstalowany interfejs video do navi NX kupiony od rosyjskiego kolegi Alexandra.
Czy ten interfejs współpracuje tylko z NX z wejściem do kamery cofania?

__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2013, 22:39   #162
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Tak. Obok masz wątek o interfejsie: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-11-2013, 21:53   #163
nicpon
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-08-2011
Model: c-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 25
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

witamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak ktoś wcześniej zauważył w temacie masę w/w rejestratorów montowały małe chińskie rączki, co - nie bez powodu można uznać za minusGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dlatego przedstwiam Koledzy coś na co ja zachorowałem i co wydaje się lepsze z racji lepszej optyki, niż większość wspomnianych rejestratorów (chyba tylko poza GoPro) i co montowały koreańskie małe rączkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
blacksys cw-100 w wersji dvd
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
or lepsiejszy cf-100 w wersji full hd
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
z opinii i testów wynika, że są niezłe, zwłaszcza w warunkach nocnych,
może ktoś z Was posiada ten full hd? ciekaw jestem opinii szcześliwego posiadaczaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nicpon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2013, 20:44   #164
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Witam.Poszukałem troszeczkę po necie i faktycznie BlackSys nieźle się prezentuje...Chyba zacznę odkładać kasę bo cena ... Albo napisze list do mikołaja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za pozwoleniem :
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2013, 12:21   #165
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Od kilku dni szukam dobrej jakości rejestratora na przód+tył, który równie dobrze radzi sobie w dzień jak i po zmroku... i też trafiłem na BlackSys CF-100.

Szkoda, że nie ma wbudowanego ekranu, pewnie utrudnia to trochę ustawienie obiektywu i konfigurację... ale spróbuję spiąć go z navi (jak dołożę do niej wejście composite VIDEO).

Jako, że nie znalazłem alternatywy dla CF-100 a CF-200 jest (chyba) jeszcze niedostępny w Polsce to prawdopodobnie za chwilę go zamówię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela

Ostatnio edytowane przez keisim ; 08-11-2013 o 12:42
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2013, 20:26   #166
jatutylkogosc
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 16-11-2013
Skąd: warszawa
Model: MB W203
Silnik: 2.2
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Witajcie,
zarejestrowałem się tu, choć to wcale nie było proste. Macie tu niezłe zabezpieczenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chciałem Wam polecić rejestrator BlackSys cf-100.
Co prawda nie jest najtańszy, ale tańszego o takich możliwościach nie znajdziecie.
Ja szukałem długo i w końcu wybrałem ten, jeżdżę od tygodnia, więc jaram się wszystkimi nagraniami póki co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest ok i w nocy, nawet przy słaby świetle, w dzień oczywiście rewelacja.
Poza tym jest też kamerka tylna i fajny bajer z rejestracja różnych zdarzeń. Zdarzenia są zapisywane w katalogu gdzie nie zostaną nadpisane, co raczej ważne.
Potrafi wykryć takie przeciążenia jak ostre hamowanie, czy jakieś ostre skręty. Czyli zderzenie zapewne też Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i na koniec bajer jeszcze jeden czyli nagrywanie na parkingu. Ciekawostka, bo nie nagrywa nonstop tylko jak wykryje ruch. Można wyłączyć lub ustawić jedną z opcji: 10, 20, 30 min
To są minuty nagrywań a nie czas jaki jest w czuwaniu. Czyli przy małym ruchu może tak na czuwaniu być i całą noc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
oczywiście jak ktoś ma słaby akumulator to może rozładować... ja nie odczuwam dyskomfortu.
Z ustawieniem nie ma problemu, mimo że brak monitora, bo bardzo szeroko "widzi" także ustawia się na wprost do kierunku jazdy i już. Raczej tego nie da się źle ustawić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam i szerokiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez jatutylkogosc ; 16-11-2013 o 21:37
jatutylkogosc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2013, 21:03   #167
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Witam.Możesz podpowiedzieć gdzie zakupiłeś i w jakiej cenie?Ewentualnie na priv żeby nie robić reklamy.Fajnie by było zamiescić fotki jak sie to urządzenie prezentuje przy lusterku wstecznym bo wiem że gabarytowo to kolos...Jak długi jest kabelek do kamery wstecznej?pzdr!
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-11-2013, 18:57   #168
dyha
ford::advanced
 
Avatar dyha
 
Imię: Witold
Zarejestrowany: 05-06-2008
Skąd: KR / KMY
Model: Skoda Octavia II FL
Silnik: 1,9 TDi
Rocznik: 2009
Postów: 360
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Dzisiaj kupiłem MiVue 358, przetestowałem i mam trzy problemy:

1) po podłączeniu rejestratora kablem do komputera i po uruchomieniu MiVue Menager, podczas odtwarzania plików, obraz tnie się niesamowicie. O płynności odtwarzania nie ma mowy!! Mam założoną kartę MicroSD 16GB Kingston 10 klasy. Kiedy podłączę kartę przez czytnik kart a nie bezpośrednio przez podłączony rejestrator, obraz tnie się mniej, jednak tnie się nadal co bardzo przeszkadza w oglądaniu. dodam, że kiedy oglądam nagranie bezpośrednio w rejestratorze, obraz jest idealnie płynny

Jutro wybieram się wymienić kartę na jeszcze szybszą, ale czy to wystarczy?

2) nagrania przeglądane w rejestratorze odtwarzają dźwięk. Podczas przeglądania na komputerze dźwięku nie ma. Co co kaman?

3) czy to normalne, że przeglądając nagrania, kiedy kończy się jeden plik i zaczyna następny to obraz na sekundę się wyłącza i robi się na chwilę czarny ekran? Wydawało mi się że nie obraz powinien byc wyświetlany płynnie pomimo zmiany plików
__________________
BYŁ: Ford Focus kombi 1,6 16V ZETEC 2002r MKI FL (5 lat razem)
JEST: Skoda Octavia combi 1,9 TDi 2009r FL
dyha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-11-2013, 23:05   #169
wojtt
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 29-12-2012
Skąd: Działdowo
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 104
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Coś masz nie tak z systemem albo z odtwarzaczem - zgraj sobie pliki na dysk , użyj VLC media player - on odtwarza prawie wszystko , ewentualnie za mało RAM u albo jakiś wirus
wojtt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2013, 22:24   #170
nicpon
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-08-2011
Model: c-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 25
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

dzieki "tylkogosciu" za informacje,
właściwie to zastanawia mnie jeszcze czy w opcji standardowej jest ten G-sensor, czy też potrzebny jest GPS możliwy opcjonalnie do zakupienia,
a druga sprawa czy kamera może jakoś współpracować ze zwykłym GPS-em,
co do problemów z właściwym odtwarzaniem filmów i dźwiękiem to na pewno masz "dyha" problem z kodekami, sprawdź sobie format plików, strzelam, że pewnie avi i poszukaj sobie właściwych kodeków albo odtwarzacza
nicpon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.