Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-07-2014, 02:38   #341
Lola2.0
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Koledzy,
Zna ktoś, korzystał z usług warsztatu PW CAR Płońsk?
Ew. warsztatu Części Mondeo z Grudziądza?
Ew. może polecicie mi warsztat na wymianę silnika w Mondeo mk3 z 2001r. benzyna?
Mazowieckie, najlepiej. I może doradzicie, gdzie szukać (polecane miejsca) silnika do ww. autka? Jakiś sprawdzony szrot albo warsztat?
Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam,
Ola Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2014, 10:06   #342
jerzu
ford::average
 
Avatar jerzu
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 18-08-2004
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3 kombi
Silnik: 1.5 TDCi 95KM
Rocznik: 2017
Postów: 145
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Paolo z Piastowa? Kiedyś pisał, chyba na MKP, że zajmuje się takimi rzeczami.
Co do silnika - nie pomogę. Ale generalnie to jest chyba loteria...
__________________
Dariusz "jerzu" Niemczyński https://www.facebook.com/jerzu70
Ford Focus MK3 1.5 TDCi 95KM `17 był Ford Focus 1.6 TDCi 109KM `06 & Ford Transit 2.0 TDDi `03 & Ford Mondeo 2.0 TDDi `02 Ghia
jerzu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2014, 08:42   #343
actchris
ford::average
 
Avatar actchris
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 138
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał dżizas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
W sierpniu wybieram się do PL i chciałbym zregenerować alufelgi 18" w swoim ST-ku.
Kogo byście polecili w W-wie lub okolicach? Nalepiej okolice Legionowa lub Wołomina bo tam głównie będę przebywał (choć niekoniecznie).
Pozdrawiam.
Kolega z pracy siedzący obok mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. robił tam w tym roku swoje felgo do 17" do Fokusa.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Sam też będę chciał do nich podjechać żeby mi zrobili felgi bo mam pokrzywione.

Cytat:
Napisał manio49 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znajomy robił ostatnio felgi na instalatorów, bardzo zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. robił ich metodą "systemową" więc ciut drożej, ale wiem że mają koła na zastępstwo. Tylko polecałbym Ci już się umówić konkretnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał dżizas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki Manio49!!!
Wiem, że termin trzeba umówić dużo wcześniej szczególnie u dobrych fachmanów, dlatego chciałem się wcześniej zorientować, kogo polecają forumowicze w W-wie i okolicach.
Co do instalatorów to nie znam nikogo kto by ich polecił, dodam że tam gdzie serwisuję auto też ich nie polecają bo poza wysoką ceną nic więcej nie potrafią zaoferować. Jeśli już robią felgi (prostowanie, naprawa) to wszyscy jadą na Łódzką (chyba, na pewno od Żelaznej stary dobry sprawdzony punkt)
__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - Albert Einstein

Ostatnio edytowane przez actchris ; 24-07-2014 o 09:00
actchris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2014, 08:53   #344
Dyplomata1961
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 21-09-2012
Skąd: Radom
Model: Mondeo
Silnik: 1,6 Ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 18
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cześć,
W Radomiu jest profesjonalna firma której szukasz - FELGMAN.Znajdziesz w necie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dyplomata1961 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2014, 15:59   #345
jerzu
ford::average
 
Avatar jerzu
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 18-08-2004
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3 kombi
Silnik: 1.5 TDCi 95KM
Rocznik: 2017
Postów: 145
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał actchris Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wszyscy jadą na Łódzką
Łucką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Dariusz "jerzu" Niemczyński https://www.facebook.com/jerzu70
Ford Focus MK3 1.5 TDCi 95KM `17 był Ford Focus 1.6 TDCi 109KM `06 & Ford Transit 2.0 TDDi `03 & Ford Mondeo 2.0 TDDi `02 Ghia
jerzu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2014, 07:28   #346
actchris
ford::average
 
Avatar actchris
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 138
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał dżizas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki Manio49!!!
Wiem, że termin trzeba umówić dużo wcześniej szczególnie u dobrych fachmanów, dlatego chciałem się wcześniej zorientować, kogo polecają forumowicze w W-wie i okolicach.
Cytat:
Napisał jerzu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Łucką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiedziałem że coś zjeb... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sorry za błąd.
__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - Albert Einstein
actchris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-09-2014, 07:52   #347
szaqall111
ford::average
 
Avatar szaqall111
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-06-2008
Skąd: Olsztyn
Model: BMW 320 D
Silnik: 2.0 D 163PS/380Nm
Rocznik: 2012
Postów: 196
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Pytanko mam do dobrych ludzi z Warszawy u kogo mógłbym sprawdzić furkę przed zakupem
zawieszenie silnik takie tam chodzi mi o sprawdzenie Citroena C2. Potrzebuję namiar na jakiegoś mechanika (najlepiej forumowy) który przyjąłby mnie w niedzielę!
__________________
BMW 320D 163 PS [380nM]Luxury
szaqall111 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2014, 15:45   #348
habr
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

witam,

mam do naprawy Fiestę po kolizji. Uszkodzony przód: maska, zderzak, błotniki, wyłamane zaczepy reflektorów i chłodnicy. Wystrzelone dwie poduszki przednie i napinacze pasów.
W ASO ceny są tak kosmiczne, że wyszła szkoda całkowita. Czy ktoś zna warsztat w Warszawie, który współpracuje z Wartą i ma na tyle niższe koszty żeby dało się naprawić w ramach ubezpieczenia?

Czy znacie może któryś z tych warsztatów:
Usługi lakiernicze Jaworski ul. Bema, Wwa
Auto Widawski SC, ul. Estrady ?

Z góry dzięki za pomoc.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2014, 15:53   #349
emerson
ford::amateur
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 23-10-2013
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1,6 TDCi 115 KM
Rocznik: 2014
Postów: 1
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

hej, znam Widawskiego, robilem tam trzy razy audi A3, solidnie, szybko cenowo mialo to sens.
Ustal od razu gdzie beda zaminniki a gdzie orginaly.
Jesli Ci powiedza ze nie warto robic ze wzgledow bezpieczenstwa to maja racje.
A3 mialem w Unice - warsztat wspolpracje takze bezgotowkowo z ubezpieczycielami, zostawiasz auto, podpisujesz oswiadczenie Widawski robi reszte.. jesli chcesz to przyjezdzasz na ogledziny do wyceny.
A3 przy podobnej szkodzie jak Ty wycenili mi na 15k PLN.

BTW kiedys ... chyba 2010 Widawski - wlasciciel - wypowiadal sie jako expert od blacharki w TVN Turbo .. bylem juz wtedy po pierwszej stluczce a trafilem do niego z ulicy.

Ostatnio edytowane przez emerson ; 01-10-2014 o 15:59
emerson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2014, 16:00   #350
faraon31
ford::average
 
Imię: paweł
Zarejestrowany: 10-10-2008
Skąd: warszawa Ursus
Model: FOCUS
Silnik: 1,6
Rocznik: 2004
Postów: 84
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

a jak ursus pasi to zapraszam 694715600
faraon31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
abscar , serwis , szczotkarska



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.