Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-07-2009, 16:32   #1
ja74
ford::beginner
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 01-07-2009
Skąd: kielce
Model: ford kuga
Silnik: 2l dzizel
Rocznik: 09r
Postów: 31
Domyślnie upusty w salonach na nowe auto

witam jestem nowy i proponuje taki temacik jaki upust udalo wam sie uzyskac od swojego dilera
i tak ja za kuge trend 2 l tdci cena wyjsciowa 100300 - 8600 (teraz taniej )
+ czarny metalik (1800zł)
+homologacja (kratka)2400zł
+pakiet (kola alu 18 cali czarne szyby reling)2800zl
+radio z nawigacja dvd blutu mozliwoscia podłączenia kamerki i 7 calowy monitor-7,600zl
+ jakis procent podobno 10% jeszcze dostalem

do zaplaty wyszlo u mnie musze zaplacic bruto 96000

prosze piszcie jakie wam oferowali ceny ja czekam teraz tylko na homologacje

pozdrawiam


Ostatnio edytowane przez ja74 ; 01-07-2009 o 16:39
ja74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2009, 13:42   #2
skarb
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-07-2009
Skąd: Łódź
Model: Kuga
Silnik: Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 54
Domyślnie Odp: upusty dla kugi

Elo ;

Kuga trend tdci napęd na 2
Metalik
Tempomat
Grzane siedzenia
Alarm.
Pakiet Ciężarowy,
Zamawiałem 01.04.2009
Autko wyprodukowane - czekam na homologacje.


84200 brutto.
skarb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2009, 11:55   #3
ja74
ford::beginner
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 01-07-2009
Skąd: kielce
Model: ford kuga
Silnik: 2l dzizel
Rocznik: 09r
Postów: 31
Domyślnie Odp: upusty dla kugi

super cenka a czekanie nie zlosci Cie ?
ja74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2009, 12:17   #4
skarb
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-07-2009
Skąd: Łódź
Model: Kuga
Silnik: Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 54
Domyślnie Odp: upusty dla kugi

Cenka dobra bo przed podwyżką.

Widzę że też się dobrze targowałeś.

Czekanie specjalnie mnie nie złości bo to kwestia wyboru - odebrać mogę w każdej chwili bo autko wyprodukowane ale stracę pół Vatu.

Jak to ktoś napisał wszystko może się okazać w poniedziałek.
skarb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2009, 20:09   #5
andyvip
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-06-2009
Skąd: krakow
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Postów: 98
Domyślnie Odp: upusty dla kugi

Cytat:
Napisał ja74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam jestem nowy i proponuje taki temacik jaki upust udalo wam sie uzyskac od swojego dilera
i tak ja za kuge trend 2 l tdci cena wyjsciowa 100300 - 8600 (teraz taniej )
+ czarny metalik (1800zł)
+homologacja (kratka)2400zł
+pakiet (kola alu 18 cali czarne szyby reling)2800zl
+radio z nawigacja dvd blutu mozliwoscia podłączenia kamerki i 7 calowy monitor-7,600zl
+ jakis procent podobno 10% jeszcze dostalem

do zaplaty wyszlo u mnie musze zaplacic bruto 96000

prosze piszcie jakie wam oferowali ceny ja czekam teraz tylko na homologacje

pozdrawiam

Ja 107 000,00 i full 4x4 titanium
andyvip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-07-2009, 18:55   #6
ja74
ford::beginner
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 01-07-2009
Skąd: kielce
Model: ford kuga
Silnik: 2l dzizel
Rocznik: 09r
Postów: 31
Domyślnie Odp: upusty dla kugi

a to widze ze kolega nie ma fulla pisz brak nawigaci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2009, 17:47   #7
andyvip
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-06-2009
Skąd: krakow
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Postów: 98
Domyślnie Odp: upusty dla kugi

Cytat:
Napisał ja74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a to widze ze kolega nie ma fulla pisz brak nawigaci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przepraszam ale nie zaplace za nawigacje ok.3000-4000 tys i fakt nie mam. Kupilem nawigacje Clariona z legalnymi mapami i jestem zadowolony, jak juz to chcialem DVD a tego jeszcze nie bylo
andyvip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2009, 08:04   #8
skarb
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-07-2009
Skąd: Łódź
Model: Kuga
Silnik: Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 54
Domyślnie Odp: upusty dla kugi

Cytat:
Napisał andyvip Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przepraszam ale nie zaplace za nawigacje ok.3000-4000 tys i fakt nie mam. Kupilem nawigacje Clariona z legalnymi mapami i jestem zadowolony, jak juz to chcialem DVD a tego jeszcze nie bylo
Temat jak rozumiem nie powstał coby się chwalić za ile kto kupił autko lub jak kto je ma wypasione, albo jaki kto bogaty lub biedny - lub na co kogo stać - tylko poto ABY ZORIENTOSWAĆ SIEBIE NAWZAJEM I POTENCJALNYCH PRZYSZŁYCH KUGOWICZÓW ZA ILE MOŻNA AUTKO WYRWAĆ I Z JAKIM WYPOSAŻENIEM !!!.

W związku z tym proponuje - jak już ktoś ma ochotę podzielić się swoimi dokonaniami - pisać precyzyjnie.

Jak dla mnie stwierdzenie "full wypas" kojarzy się z wyborem wszystkich opcji z cennika (nie będę go cytował bo każdy może zajrzeć).

Więc prośba andyvip napisz trochę więcej - jakie opcje za te pieniążki dostałeś.

Oczywiście jeśli masz ochotę i to nie tajemnica.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
skarb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2009, 18:58   #9
andyvip
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-06-2009
Skąd: krakow
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Postów: 98
Domyślnie Odp: upusty dla kugi

Cytat:
Napisał skarb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Temat jak rozumiem nie powstał coby się chwalić za ile kto kupił autko lub jak kto je ma wypasione, albo jaki kto bogaty lub biedny - lub na co kogo stać - tylko poto ABY ZORIENTOSWAĆ SIEBIE NAWZAJEM I POTENCJALNYCH PRZYSZŁYCH KUGOWICZÓW ZA ILE MOŻNA AUTKO WYRWAĆ I Z JAKIM WYPOSAŻENIEM !!!.

W związku z tym proponuje - jak już ktoś ma ochotę podzielić się swoimi dokonaniami - pisać precyzyjnie.

Jak dla mnie stwierdzenie "full wypas" kojarzy się z wyborem wszystkich opcji z cennika (nie będę go cytował bo każdy może zajrzeć).

Więc prośba andyvip napisz trochę więcej - jakie opcje za te pieniążki dostałeś.

Oczywiście jeśli masz ochotę i to nie tajemnica.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz racje pojecie full jest szeroko rozumiane juz mowie:

Kuga Titanium 4x4 pakiet 36,20,hak westfalia wypinany, dywaniki, chlapacze,kolo dojazdowe, kratka, gwarancja na 4lata lub 80 tys.km

(straszna ochote mialem na 2,5T benzyna na automacie ale jak zamawialem w lutym to odebrac mialem ok wrzesien-pazdziernik aha przy tym spalaniu jest za maly zbiornik paliwa i starcza na 300-350km)
andyvip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2009, 19:42   #10
skarb
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-07-2009
Skąd: Łódź
Model: Kuga
Silnik: Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 54
Domyślnie Odp: upusty dla kugi

Cytat:
Napisał andyvip Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz racje pojecie full jest szeroko rozumiane juz mowie:

Kuga Titanium 4x4 pakiet 36,20,hak westfalia wypinany, dywaniki, chlapacze,kolo dojazdowe, kratka, gwarancja na 4lata lub 80 tys.km

(straszna ochote mialem na 2,5T benzyna na automacie ale jak zamawialem w lutym to odebrac mialem ok wrzesien-pazdziernik aha przy tym spalaniu jest za maly zbiornik paliwa i starcza na 300-350km)
No to ładnie.

Z tą gwarancją przedłużoną to nie wpadłem coby ich pocisnąć - a by się przydała.

Faktycznie z 2.5 to by się jeździło - tylko jakąś Szecherezadę trzeba by było poślubić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
skarb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.