Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-05-2010, 20:47   #11
gumiskrosno
ford::average
 
Avatar gumiskrosno
 
Zarejestrowany: 31-10-2009
Skąd: Krosno
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDi 145 AUY
Rocznik: 2001
Postów: 91
Domyślnie Odp: Autoamatyczny wlacznik swiatel

Jak już pisałem nie miałem żadnego problemu z odpalaniem nawet przy dużych mrozach a w takim przypadku jak ja mam nie mam możliwości po przekręceniu kluczyka wyłączyć świateł jedynie przełącznikiem ustawić na pozycyjne. Wydaje mi się też że mit o ciężko zapalających dieslach zostawmy już w spokoju. Jeśli dbamy o stan akumulatora i całego auta. Co zaś do wzbudzenia akumulatora po otwarciu drzwi to prąd pobierany przez te żaróweczki jest za mały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam

gumiskrosno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2010, 21:39   #12
grzela33starachowice
ford::average
 
Avatar grzela33starachowice
 
Zarejestrowany: 28-02-2010
Skąd: Starachowice
Model: Galaxy
Silnik: 1.9Tdi 90KM
Rocznik: 1997
Postów: 112
Domyślnie Odp: Autoamatyczny wlacznik swiatel

witam..mimo że mam mk1 to podepnę się pod temat...ja już zakupiłem z Austrii Galaktykę wyposażoną w taki gadżet..światła zapalają się po przekręceniu kluczyka bez podświetlania deski i bez świateł tylnych.Niby fajnie bo pamiętać nie trzeba ale są momenty gdy fajnie by było gdybym mógł je wyłączyć a nie mam takiej możliwości..czasami chciałbyś w miejscu odosobnienia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mieć włączony motor a tu zonk...światła się palą i nici z romantyzmuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum...oczywiście najlepszym rozwiązaniem była by taka ewentualność że możesz wyłączyć je kiedy chcesz wtedy to cacko jest klasa...tylko nie wiem czy światła z przodu są obąwiązkowe czy te z tyłu też muszą się świecić hmmm
grzela33starachowice jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2010, 08:57   #13
falcon226
ford::advanced
 
Avatar falcon226
 
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Bochnia
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI 90KM ANU
Rocznik: 2001
Postów: 262
Domyślnie Odp: Autoamatyczny wlacznik swiatel

Są bardzo fajne ,gotowe automatyczne właczniki świateł które niweluja te problemy np.uruchamianie silnika na włączonych swiatłach"czy "romantyczny wieczór w świetle księżyca i H7".Jest to AWS-2/12V.Posiada trzy niezależne obwody włączające światła (mijania, postojowe oraz podświetlanie zegarów, tablic rej.).Ma też mozliwosc ,opcje "lato-zima"czyli mozna go w ogóle wyłaczyc i sterowac wszystko recznie jak dotychczas[ parkowanie w lesie na załączonym silnikuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.].Nie pisze tego zeby go reklamowac,ale po to ,ze mnóstwo moich znajomych elektromechaników zamontowało te urządzenia ,swietnie sie sprawują i nie są specjalnie drogie[ok35zł].Więc nie mo co sie sprzeczać tylko poczytac i montować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Sam go mam.Pozdrawiam.
falcon226 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.