Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-07-2010, 13:05   #11
kamil2102
ford::average
 
Avatar kamil2102
 
Zarejestrowany: 06-11-2009
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK2 KOMBI GLX
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: 1999
Postów: 59
Domyślnie Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz

kolego styki wyswietlacza tez sa ok to wyglada jakby wogole uklad nawiewu nie dostawal zasilania tylko teraz moje pytanie gdzie szukac?? w ktorym miejscu ten uklad ma poczatek zasilania?? pod maska czy gdzies w komorze silnika??/

kamil2102 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2010, 13:05   #12
kamil2102
ford::average
 
Avatar kamil2102
 
Zarejestrowany: 06-11-2009
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK2 KOMBI GLX
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: 1999
Postów: 59
Domyślnie Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz

sorka pod deska przy bezpiecznikach czy w komorze silnika??
kamil2102 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2010, 18:05   #13
kamil2102
ford::average
 
Avatar kamil2102
 
Zarejestrowany: 06-11-2009
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK2 KOMBI GLX
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: 1999
Postów: 59
Domyślnie Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz

witam zamykam tematGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Grzebałem i znalazle problem tkwil w kostkach laczeniowych pod deska przy bezpiecznikach.
Jak wczesniej pisalem ze czasem laczyl jak pomerdalem kablami okazalo sie ze byla luzna wsuwka w kostce a ze przewodzi duzy prad szybko metal sie utlenil i przestalo przewodzic.
Oczyszczenie pomoglo jest ok.
Pozdrawiam
kamil2102 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2010, 13:09   #14
wtyka85
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-02-2009
Postów: 11
Domyślnie Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz

Mam ten sam problem. Mi nawiew przestał działać wczoraj jak przywaliłem w zaspę. A dzisiaj rano jechałem do pracy i przednia szyba mi zamarzała. Myślałem że nie dojadę do pracy. Zaraz spadam do domku więc jak wrócę to zacznę grzebać
wtyka85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2011, 16:11   #15
milka.koja1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-06-2011
Skąd: Zachodniopomorskie
Model: Mondeo
Silnik: diesel
Rocznik: 2000
Postów: 2
Domyślnie Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz

Witam! Jestem posiadaczem mondeo 2000 rok od tygodnia zmagałem się z takim samym problemem, panel climatronic z białą ikonką raptownie przestał działać,zero reakcji działało tylko podświetlenie.Czytałem wszystkie możliwe podpowiedzi na forum,no i wyglądało na to,że padł panel sterowania,znalazłem na allegro nowy,zanim po niego pojechałem rozebrałem całą konsolę,żeby na miejscu tylko podpiąć się pod kostkę i okazało się,że dalej nic...czyli panel był ok. Wreszcie ktoś mądry na tym forum napisał żeby sprawdzać po kolei wszystkie te bezpieczniki F6,F7,F9,F31,F65,F76,F81,F82,F92 i F93 bo one są powiązane z climatronikiem. U mnie dzięki bogu okazało się,że przepalił się bezpiecznik F92, który odpowiada za elektrykę przyczepy a mimo to miał związek z klimą... Także od dzisiaj znów mogę cieszyć się działającymi nawiewami :) Pozdrawiam wszystkich właścicieli Mondeo i mam nadzieję,że moja podpowiedź komuś się przyda.
milka.koja1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.