Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-09-2009, 14:02   #1
Limon
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-07-2009
Model: Mondeo
Silnik: TDDi
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie 6000CD nie łapie info RDS

Witam,
Na początek może małe wprowadzenie, mam Mondeo od tygodnia i ogromnie jestem zadowolony z wyboru. Do końca nie zwątpiłem i mimo, że wszyscy ze wszystkich stron atakowali "kup Passata, kup Passata" to jednak cieszę się, że mam swoje zdanie. Samochód prowadzi się pięknie, TDDi miło klekocze (na zimnym trochę głośno, ale ogólnie super) no i wygląd. Kombi+fabryczna przyciemka+felga fabryczna. Sąsiad mający Passata b5fl po oglądnięciu naszego Mondeo popatrzał się ze smutkiem na swojego VW i powiedział, że te Mondeo to jednak fajne jest. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale do rzeczy, wszystko działa oprócz tego RDS (tj. te teksty z radia typu "RMF najlepsza muzyka tratata") i nie wyszukuje stacji automatycznie, a manualnie wszystko można ustawić. CD działa, manualnie zaprogramowane stacje działają i zostają w pamięci. Przez to, że radio nie łapie RDS nie mogę godziny ustawić bo jak wyczytałem nie da się jej u mnie manualnie ustawić, a jest ona właśnie ściągana z RDS. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł dlaczego nie łapie RDS to proszę o pomoc.

Zadowolony użytkownik Forda.


Ostatnio edytowane przez Limon ; 07-09-2009 o 00:12
Limon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2009, 12:42   #2
Limon
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-07-2009
Model: Mondeo
Silnik: TDDi
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie Odp: 6000CD nie łapie info RDS

Panowie, może ktoś jednak ma jakiś pomysł? Szukałem jeszcze raz czy aby nie ma jakiejś opcji RDS ON/OFF ale nic...to powinno po prostu być.

Dodam, że samochód jest z Belgii. Ma to jakiś wpływ?

Ostatnio edytowane przez Limon ; 06-09-2009 o 15:57
Limon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2009, 19:23   #3
Jakub
ford::professional
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 14-09-2004
Skąd: Bielsko - Biała
Model: Kuga
Silnik: 1.5
Rocznik: 2020
Postów: 1,930
Domyślnie Odp: 6000CD nie łapie info RDS

Nie powinno miec żadnego wpływu. U mnie to działa automatycznie.
Jakub jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.